androidrica

Battlefield 3 XBOX360 serveris : LIETUVA

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Man baigesi kovo gale, bet per tuos 12 men. as online zaidziau kokius gal tik 3 men., tai del to ir nebepirkau. Dabar pasiimciau is XBL po 1 svara, bet planuoju isvaziuot atostogaut, tai vel butu pinigai i bala :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, kas nušovė ir iš kurios vietos. Reiškia ir mane lygiai taip pat mato.

- Tokio dalyko reikia, nes po to pilna camperių būna,ypač per BC2 - įlipa Recon į krūmą su pompa ir nesuprasi iš kur miršti. :)

3 person view valdant transportą.

- Ir kas čia blogai, su 3 person view vaizdą matai tik truputį plačiau.

Matau kiek liko šovinių. Na bet juk realybėje, paleidęs seriją, juk nežinai tiksliai kiek tų šovinių yra. Gali tik nujausti. O HC atveju būtent ir jauti, kiek dar liko apkaboje.

- Čia kaip kam patinka.

Na apie priešų vardus virš galvų tai visai patyliu.

- Vardo matymas jokio pranašumo nesuteikia, o va per COD tikrai nervina, dėl to ir perk yra, jog jį paslėpt.

Negaliu šauti savo minų ir C4 :) Pradžioje galvojau, kad čia bugas ar bajeris kažkoks. O pasirodo rimtai. Na kas per bullshit.

- O kam šaudyt savo minas? :)

Core žaidžiant man atrodo saviškio negalima nušauti, ane? Neatrodo juokinga? :) Man labai.

- Šaudai į priešą, draugas iš niekur atsiranda tarp jo ir manęs, aš gaunu teamkill'ą, o prešas nuima ir mane. Defusini M-Comą ir miršti nuo saviškio, WTF?

Atsistatantis health'as :) Absurdas kažkoks. Gi čia ne Campaign Misija, o karas. Tam ir yra klasės ir Assault'as, kuris gali gydyti kolegas.

- Kad sulaukčiau medkit'o, kai reikia, tai čia fuksas, nebent loši su draugu. O va dėl to, jog Assaultu'i šiame game davė Medcit, per HC padarė šią klasę OP.

Core Spawnas bet kur ir bet kada. Brrr... HC atveju Squadleader spawn'as yra žiauru!! Tačiau verčia pasitempti ir žaisti geriau.

- Nesupratau ką norėjai pasakyti. :)

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu, kad pas Tave reikalavimų kartelė taip žemai žemai :) Visi Tavo atsakymai į mano argumentus yra tokie maždaug "na ir kas?" :)

 

Trolinam toliau:

 

Mane tris kartus iš krūmų nušauna, apeinu žemėlapį ir jį papjaunu. Net ir BC2! Sėdžiu krūmuose pats. Stebiu iš kur lekia kulkos. O tada jam ragas. So much fun.

 

Transportas: ką reiškia plačiau? Važiuodamas su mašina irgi atsistoji ir pro liuką galvą iškiši? :) Ne! Važiuodamas su mašina (ir tanku!!!!!) matai pro priekinį stiklą, o ne iš 10m. aukščio! Kai norisi matyti tanką iš viršaus, žaidžiu paprastai Battle City (žinai tokį?).

 

Dėl savo minų/C4 šaudymo: kaip tai kam?!!!?? Todėl kad meti miną prie tanko, atsitrauki, šauni. HC savybės suteikia laisvės interpretacijom.

 

Teamkill: na ir kas, kad įvyksta tai, kaip aprašei? Juk ne pasaulio pabaiga. Realybėje tokių friednly fire irgi būna. Imi defibą, gaivini nušautą draugą. Draugas, jei Tave nušauna - daro tą patį. Neturi defibo? Bėgi prie pirmo pasitaikiusio lavono, imi, atgaivini draugą. BF Tactics!!!!!! Šiaip teamkill nebuvimas turbūt labiausiai ir darko šitą žaidimą.

 

Medkit: na jei niekas nedavė medkit'o - ką padarysi. Juk toks žaidimas. Matai mediką ir neduoda - įkyriai lendi į akis ir spaudi Back. Tada duoda. Bet nepriklausomai ar duoda ar ne - negi Tau atsinaujinantis health'as neatrodo keistai????? :)

 

O jei nežinai, ką reiškia squad leader spawn.. tai.. Išprotėtum su tuo susidūręs.. garantuotai :) Štai ką turėjau omenyje:

Spawning: as I wrote earlier, all members on a squad can spawn on each other (only on the Squad leader in hardcore mode).

Ant bet kurio nepaspawninsi. Tik ant vieno! O jei lyderis lopas? :) Žiauru, ane? :)

 

 

Vienu žodžiu - hardcore yra įdomu. Labai įdomu. Žaidimas yra toks grynas, nesugadintas, nenoobiškas, ne sportas, o pure action!

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.