Doden

Parekomenduokit žaidimų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi Playmanija nariai.rašau su tokiu reikalu,lietiingomis dienomis visiškai nėra ką veikti namie tai sumąsčiau pasiklausti čia.Nežinau kaip apibūditi žaidimo kokio ieškau,veiksmo šaudyklė nuotykių ir kita viename gali būti tik kažin ar tokių yra, prieš kurį laiką perėjau ME3 ir paliko didelį įspudį nors nebuvau žaidęs ankstesnių jo dalių norėtusi žaidimo su gera istorija,bet,kad nebūtų vien šaudyk naikink griauk, Kaip tame ME3 buvo veiksmo ieškojimų meilės ir visa kito ,tai kažko panašaus į tai ir ieškau. Jei perskaitę nepradėjot juoktis ir žinot kokių panašių žaidimų būtų malonu jei pasidalintumėte su manimi.

Pagarbiai Doden. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka tokiu kaip cod ar battlefield net nesiulisiu,bet pabandyk Medal of honor ten su graudzia pabaiga yra ir story man patiko,dar labai patiko ir yspudi paliko Kane and lynch abi dalys. Ammm kas dar,galbut deux human revoliution,Dead space 1-2. Nu net nebezinau,dabar neatsimenu,prisminsiu dar parasysiu.

Ai dar Call of juarez visas dalis gali prazaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu patiko 3čias Effectas, tai peržaisk ir pirmus du. Antro nežaidęs, bet pirmas man patiko.

Jei nežaidęs (abejoju) Half-Life abu, nesveiki geimai. Mafia abu, Max Payne'ai. Žaidimų yra, tik reikai biški pagalvot. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

D9, Mafia žaidęs buvo neblogas,bet senoviniai taip nekabina,stipriai, ME1,2 bandžiau nelabai traukė nei valdymas nei grafika pirmos dalies,HL nežinau esu matęs,kaip visi giria jį,bet nebandęs esu, va max payn gal reikės iš tų išvardintų pasižiūrėti,dėkui, Oligarchas kiek matau visi išvardinti grynos šaudyklės,eini ir šaudai :( Cod BF taip bandęs ir perėjęs tikrai Cod dalys paliko neblogą įspudį,dėkui abiem,kad nepatingėjot perskaityti ir atrašyti,bet dar palauksiu gal atsiras daugiau gerų žmonių kurie ką pasiūlys ;p

P.S pamiršau paminėti,kad PC platformai žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi rekomenduočiau DEUS EX, žaidimas tikrai paliko gerą įspūdi, o dar aš jo net neįpusėjau, šiuo metu žaidžiu taip kad visur lendu slapta, lieku nepastebėtas ir nieko nežudau, kaip pereisiu, tuomet eisiu antra kartą irvisus šaudysiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasiūlyti Star Wars: Knights of the Old Republic pirmą ir antrą dalį, tačiau kai pasakei, kad pirmo Mass Effect grafika tavęs netraukia, tai dabar išvis bijau kažką siūlyti :D Daug prarandi žinok. Prie grafikos greit priprantama, o pasitenkinimas perėjus žaidimą su gera istorija yra milžiniškas. Man labai keista, kad tavęs neįtraukė Mass Effect 2. Grafika tokia pati kaip ir trečioje dalyje, o intro išvis nerealus, net penktą kartą žaidžiant vis padaro įspūdį. Pasiūlysiu ne šaudyklę, o RPG, nežinau tiks ar ne, bet vistiek rinktis tau - The Witcher, The Witcher 2: Assassins of Kings. Gera istorija, grafika super, labai "mature" žaidimas. Taip pat bandyk Fallout 3, New Vegas.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siūlau Mafia 2.Grafika liux,story gal trumpokas,bet man labai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su ta grafika biški supainiojau jus tikriausiai,Me1 man ne tai,kad grafika nepatiko,bet valdymas ir visas vaizdas bendrai,ME3 turbūt buvo antras tokio paanšaus žandro žaidimas kurį žaidžiau,jei skyrim galima lygint,kas apie skyrim(neturėjau kantrybės iš vieno miesto i kitą keliauti kelias valandas:D ) mafia 2 taip pat bandęs išties neblogas žaidimas,Witcher nesu toks labai jau didelis rpg mėgėjas,kažkaip nekabina :D nesu grafikos auka,bet ji užima dalį susidarant bendrą vaizdą apie žaidimą. Dėkui kas nepatingi ir pasiūlo:)

 

P.S kas dėl Mass effect 2 nenoriu sumeluoti,bet tikriausiai būsiu tik parsisiuntęs bet nežaidęs aš jo,o iškart pradėjas 3 dali,kuri nors ir nebaigus ankstesnių paliko gerą įspudį.

Vakar dead island pamėginau tai pirmas vaizdas buvo visai nieko,ir tikėjausi,kad bus kažkas daugiau nei važinėjimas iš vienos vietos į kitą ir žudymas žombių be pertraukos :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Far cry 2 gali pabandyt.Man jis pasirodė paranoiškas žaidimas tačiau geras :D .

P.S dėl pirmos dalies nežinau,nežaidęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo tiek daug tų pasirinkimų ir tuo pačiu tiek mažai aš ieškau niūrom vasaros dienom kokio nors grajaus,prisėdimui nebūtinai šaudyklė gal ką vistik atrasiu:)) niekur neskubu aš:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia atmosfera tai adventure žanro žaidimuose - Black Mirror, Syberia, Still Life...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Doden jei ziuri y grafika tai geriau net nebandyk 1,2 max pain dalies ir mafia 1.

 

grafika duoda savo žavesio,Mafia1 bandęs :D patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.