tadasas99

49cc keturtakciu varikliuku norisi ispausti daugiau nei 45km/h

Rekomenduojami pranešimai

biski ne i tema, bet nenorejau del offtopic temos kurt, taigi gavau tokipati kaip mano varikli tik su 80cc grupe, didesnis stumoklis, stambesnis pirstas, platesni voztubai, isiurbimo ismetimo angos, 20mm kolektorius, lygtai zjb viskas, bet apziurejes galva pastebejau kad ismetimo voztuvas nepilnai uzsidaro (verzimas pilnai atleistas), ji issiemes matyciau kame problema, ka tvarkyt ar keist, bet kad as jo neismontuoju, durnai nuskambes, bet gal kas moka issimt voztuvus, gal ka patars?

 

Jau viskas aisku....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad keliu tema, tiesiog noriu pasidalinti savo mopedo likimu!

sutvarkyta ir uzdeta 73cc grupe, uzdetas 21mm isiurbimo kolektorius, karbas nekeistas bet mintis keisti islieka, siai dienai jis mane veza 83km/h pagal gps, taippat snd jam padovanoti valsybiniai numeriai, draudimas,ir pilnas bakas bendzo (30lt :D ) TA dar nera bet savaite nuo registracijos sake galiu vazineti, ta proga as snd puse bako isvazinejau...

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad keliu tema, tiesiog noriu pasidalinti savo mopedo likimu!

sutvarkyta ir uzdeta 73cc grupe, uzdetas 21mm isiurbimo kolektorius, karbas nekeistas bet mintis keisti islieka, siai dienai jis mane veza 83km/h pagal gps, taippat snd jam padovanoti valsybiniai numeriai, draudimas,ir pilnas bakas bendzo (30lt :D ) TA dar nera bet savaite nuo registracijos sake galiu vazineti, ta proga as snd puse bako isvazinejau...

 

Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad keliu tema, tiesiog noriu pasidalinti savo mopedo likimu!

sutvarkyta ir uzdeta 73cc grupe, uzdetas 21mm isiurbimo kolektorius, karbas nekeistas bet mintis keisti islieka, siai dienai jis mane veza 83km/h pagal gps, taippat snd jam padovanoti valsybiniai numeriai, draudimas,ir pilnas bakas bendzo (30lt :D ) TA dar nera bet savaite nuo registracijos sake galiu vazineti, ta proga as snd puse bako isvazinejau...

 

Fotke gal kokia? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, davai fotke kelk, idomu paziuret. Be to, sveikinu, kad pavyko ten tau viska susitvarkyt :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasom

 

Nuotrauka

Nuotrauka

kosmetika dar nenepradeta...

 

p.s. kodel mano tel fotkinant viena nuotrukos puse isplaukus?

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Motociklas tai grazus Nuotrauka

O del nuotrauku, tai gal fotiko stikliukas apsineses ar nenuvalytas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ir policinku demesi traukiantis, premijuke jau gaves, israsydami dar ir pasipasakojo kur mane vazinejani anksciau buvo mate...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai cia praeita savaitgali buvo sustabde, nebuvo numeriu draudimo ir TA, tai 100lt uz toki pasivazinejima, paskui ta pacia diena uz kokiu 15min nuo pirmojo stabdymo dar karta pariso vaziuojant namo tada ir nusprendziau kad reik tvarkyti popierius ir dar greitai, zinojau kad neiskesiu nevaziaves o mpedas traukiantis aki, tie kurie stabde manes nepamirs, kita karta pamate vel popierius patikrins :D nors planas biski ne toks buvo, planavau baigti tvarkyti mopeda tada popierius, db reikes pasikeisti galiniu stabdziu kaladeles ir padaryti kad paspaudus priekinius uzsidegtu stopas gale (rankenele ne orginalas) tada prasivaryti TA, kosmetika liks ant galo, gal ir kitam sezonui, dazymu neuzsiimsiu, tik reik keleivio sosta pavirint ir uzdeti, ir lb noreciau orginalaus oro filtro bet abejoju ar gausiu!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau, kad be TA ir be draudimo vaziuot, tai dar suprantama, bet be numeriu NuotraukaTai cia jau ir taip 99%, kad sustabdys pamate motocikla be numeriu Nuotrauka

Be to, galvojau didesnes baudos be numeriu vaziuojant, o cia dar plius TA ir draudimas Nuotrauka

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau, kad be TA ir be draudimo vaziuot, tai dar suprantama, bet be numeriu NuotraukaTai cia jau ir taip 99%, kad sustabdys pamate motocikla be numeriu Nuotrauka

Be to, galvojau didesnes baudos be numeriu vaziuojant, o cia dar plius TA ir draudimas Nuotrauka

 

seip taspats straipsnis uz TA ir uz Registracija, ir bauda tapati jei nebaustas tai 100-150lt o kai mano atveju trys pazeidimai tai baudzia tik uz viena kurio kaina didziausia, iskarto keliu nuobaudu negali rasyt, tap kad TASPATS AR BE TA AR BE NUMERIU VAZINET, tik kazkokius dokus reik turet kad nekonfiskuotu

seip mane abu kartus stabde is priekio, nematydami mopedo galo ir nematydami yra numeriai ar nea, kazkuo as jiems nepatikau, antra karta sustabde uzmiescio kely, sustojo kai iki manes apie 500m buvo like (neneiziurejau ar ten seip masina ar patrulis), praleido 2 preiki vaziuojancias masinas ir tada man lazduke parode... matai pas mus miestuki toki tik du vazineja, kitas juodos spalvos tai mane lengva atskirti, jei akies ant manes neturi tai ir nepasislepsiu!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiause nustebau kai pasakei kad 49 ir keturtaktis :D nes tikrai jie netrauke ir toki dar sunku rast. past turiu 49cc enduro. orginaliom detalėm, pravažiuota 20k virš km. tai pradžioj kai nusipirkau jis man kai pilnai gaza užlenki dusta ir nerodo tos jėgos. poto susiradau ta vieta kur buvo ribotuvas, ir ta vieta pro kur ora trauke, ten ''spec. mechanikas'' patarė užklijuot 1/3 tos skylės, bet uždengiua truputi daugiau, ir daba trauke visai normalei, saulutes net piešt galiu su 49. ištrauke iki 90. p.s karbo nieko nereguliavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiause nustebau kai pasakei kad 49 ir keturtaktis :D nes tikrai jie netrauke ir toki dar sunku rast. past turiu 49cc enduro. orginaliom detalėm, pravažiuota 20k virš km. tai pradžioj kai nusipirkau jis man kai pilnai gaza užlenki dusta ir nerodo tos jėgos. poto susiradau ta vieta kur buvo ribotuvas, ir ta vieta pro kur ora trauke, ten ''spec. mechanikas'' patarė užklijuot 1/3 tos skylės, bet uždengiua truputi daugiau, ir daba trauke visai normalei, saulutes net piešt galiu su 49. ištrauke iki 90. p.s karbo nieko nereguliavau.

 

Nu jau nereikia burt pasakų, tikiu, kad maks 70 su keturtakčiu ir tik bėginiu ispaudi, daugiau ne. Su dvitakčiu 49 kūbų motoru jau 90 ne juokas yra iškalt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.