narkata

PlayManija.lt VASAROS konkursas #23

Rekomenduojami pranešimai

Užsičiaupk ir savo parodyk.. : D

 

Man darbas patiko!

 

Etiketo biski ismok, o tada komentuok. As zmogui daviau patarimu kaip pagerinti ateityje darba, o tu cia mane uzsipuoli. Ir darbas yra ne tavo, todel kritika taip pat ne tau. O del dalivavimo, tai buciau dalivaves tikrai, bet kadangi nebera prizo ant pc tai nera reikalo gaisti laiko ir piesti tai apie ka net nesidomiu. Nes tikrai atimtu ne viena ir ne dvi valandas tai. Sekmes kitiems. Peace.

 

Ne į temą

Dekui uz patarimus, del spaudimo tai ten as paryskinau, nes kai nufotografuoji neparyskinta tai neina susigaudyti (prasts fotikas gal). Del balto lapo visiskai sutinku. O nuspalvinti as bandziau, bet spalvinau su piestukais ir ne ant "balto lapo" tai gavos nekazka. Siaip as niekada nespalvinu savo piesiniu, nes visiskai nemoku to daryti.

Tikiuosi GYNGA eis i Vitos skilti ;) liko tik vienas vienas meninkas su x'u, jeigu gerai zinau. Dante taigi tu gali laimeti PS3 skiltyje?...

 

Ai va, dar pamirsau apie kokybe tau pasakyti. Geriausia istikruju tai fotkinti su fotiku jeigu geras, o paskui su kompu sutvarkyti ryskuma ir t.t. O as asmeniskai irgi vengiu spalvu, viska su piestuku piesiu, bet realiai pajemus kalbant apie kazkoki profesionaliu darbu vertinima ir reitinga, tai spalvoti darbai yra brangesni ir labiau vertinami nei bespalviai. O tai ka patinas nupiese tai yra "Lineart". Ir kaip lineartas tai geras darbelis. Parasyk i pm jei nori suzinot kaip per pc sutvarkyt piesyni. Ir ps3 kategorijoj nedalyvauju nes seniai nebeturiu ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl tiek mažai darbų? Tiksliau tik vienas :mad2: Aš irgi padalyvausiu, va piešiu at the moment, puiki proga pieštuką į rankas paimti po ilgos pertraukos. Gal šiandien netyčia ir pabaigsiu arba rytoj, nes kitą dieną atsikėlęs kitaip piešinį matai ir klaidos aiškiau matyt :excl: Ai problema, kad fotoparato neturiu, gaila atskenint negalima :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del manes tai gali nekelt nes Zinom kad PS3 neturi o psn nuoroda apacioj kaba:D

 

del taves cia niekas nieko ir nekelia.

 

Grazus piesinys GYNGA :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:( Geras, matęs 3D piešinių, bet pats nebandęs. Na užrašas tikrai neblogai gavosi, bet patį piešinį turbūt ir atofocus'as fotoaparato trukdo, nes kojos pasiblurinę, bet matyt, kad piešinys ne taip atrodytų fotografuotas iš viršaus. Dėl įdomumo gali parodyt žmonėm kaip atrodo paprastai nufotografuotas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką - imam į rankas pieštuką ir kimbam į darbą :D Galbūt pavyks laimėt 12 mėnesių Xbox live kodą.

Redagavo KolTas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GYNGA piesinys man siaip sau toks, bet pati ideja ir 3D tikrai puikiai padirbejai :D

Ne į temą

Kazin ar tu turesi daugiau konkurentu? :D man atrodo tik jus su narkata ir turit vitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kazin ar tu turesi daugiau konkurentu? :D man atrodo tik jus su narkata ir turit vitas

 

Atsigauk, chem232, MadenX, Tii, shmylix, vincas100, MrAlex (jeigu dar nepardavė), crek, Magnumas, audriusvaldo, ogrion, Inception taipogi turi PS VITA... Jei tik jie patys norėtų, konkurentų tikrai atsirastų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau fotoparatą, tai keliu ir "savo" velnią. Piešiau ant pilko toninio popieriaus, su B minkštumo pieštuku, 0.6 storumo repitografu ir paprasčiausiais pieštukais. Piešiau gal per keturis prisėdimus, vieną kartą patinka kas gaunasi, kitą kartą nelabai, bet galutinis rezultatas man patinka.

 

Nuotrauka

 

Vėliau pridėsiu dar pora close up'ų :D

 

Wow - išties gražus dabras, pasistenkta iš peties :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na žinokite, manau kad Jūs įvertinsite mano darbą, pieštas su meile. tikrai žinau kad laimėsiu, nes nuo 6 mėnesių jau pradėjau piešti, kai man buvo 5 metai aš jau įstojau į dailės akademija, o būnant 11 metų apsigyniau magistraturą ir jau daugiau kaip 13 metų dirbu dailės ir meno dėstytoju.

 

post-2-0-09692100-1346935477_thumb.jpg

 

Beje xbox 360 gamepado nedėjau, nes piešiau savo meno studijoje, kur žaidimai tiesiog atitraukia nuo meno, labai tikiuosiu, kad suprasite mane.

P.S. čia labai unikalus įvykis, kai menininko darbas papuola į internetą anksčiau, negu jis bus pristatomas Londono galerijoje spalio mėnesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na žinokite, manau kad Jūs įvertinsite mano darbą, pieštas su meile. tikrai žinau kad laimėsiu, nes nuo 6 mėnesių jau pradėjau piešti, kai man buvo 5 metai aš jau įstojau į dailės akademija, o būnant 11 metų apsigyniau magistraturą ir jau daugiau kaip 13 metų dirbu dailės ir meno dėstytoju.

 

Nuotrauka

 

Beje xbox 360 gamepado nedėjau, nes piešiau savo meno studijoje, kur žaidimai tiesiog atitraukia nuo meno, labai tikiuosiu, kad suprasite mane.

P.S. čia labai unikalus įvykis, kai menininko darbas papuola į internetą anksčiau, negu jis bus pristatomas Londono galerijoje spalio mėnesi

 

likau apšalęs, MES TURIM TALENTĄ!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na žinokite, manau kad Jūs įvertinsite mano darbą, pieštas su meile. tikrai žinau kad laimėsiu, nes nuo 6 mėnesių jau pradėjau piešti, kai man buvo 5 metai aš jau įstojau į dailės akademija, o būnant 11 metų apsigyniau magistraturą ir jau daugiau kaip 13 metų dirbu dailės ir meno dėstytoju.

 

Nuotrauka

 

Beje xbox 360 gamepado nedėjau, nes piešiau savo meno studijoje, kur žaidimai tiesiog atitraukia nuo meno, labai tikiuosiu, kad suprasite mane.

P.S. čia labai unikalus įvykis, kai menininko darbas papuola į internetą anksčiau, negu jis bus pristatomas Londono galerijoje spalio mėnesi

 

Tu turi 3 TAIP ! :god:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.