sakiras

Klausimas del Wi-Fi

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, žinokit esu visai žalias su tais visais rauteriais ir pan... Tai va, nusipirkau telefoną (Samsung Galaxy S Plus GT-I9001), ir ten mažai ką padarysi be inteneto. Kiek suprantu tam Wi-Fi reikia kažkokio rauterio su antena ar kaip? ;D Pas mane yra paprastas kinietiškas modemas į kurį ateina DSL kabelis. Tai gal galite pasakyti kokios technikos rekia ar panašiai, kad ta DSL kabelį paversti Wi-Fi?

 

Atleiskit už žalius klausimus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, žinokit esu visai žalias su tais visais rauteriais ir pan... Tai va, nusipirkau telefoną (Samsung Galaxy S Plus GT-I9001), ir ten mažai ką padarysi be inteneto. Kiek suprantu tam Wi-Fi reikia kažkokio rauterio su antena ar kaip? ;D Pas mane yra paprastas kinietiškas modemas į kurį ateina DSL kabelis. Tai gal galite pasakyti kokios technikos rekia ar panašiai, kad ta DSL kabelį paversti Wi-Fi?

 

Atleiskit už žalius klausimus ;D

 

na jei routeris be wifi .tai pasimk pigiausia koki wifi routeri. ir viskas .kad ir viena is tokiu:

 

http://www.kilobaitas.lt/Tinklo_iranga/Beviele_iranga/CatalogStore.aspx?CatID=PL_558

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei routeris be wifi .tai pasimk pigiausia koki wifi routeri. ir viskas .kad ir viena is tokiu:

 

http://www.kilobaitas.lt/Tinklo_iranga/Beviele_iranga/CatalogStore.aspx?CatID=PL_558

 

O tai pavyždžiui ta antena i savo modema ikišu ir viskas? Ar čia man ne į jas žiūrėt reik? ;D

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jis tik link'a imete bevieles irangos, routeri rinkis pagal interneto greiti, atstuma ( kiek busi nutoles nuo routerio), kaina, daug yra pagal ka rinktis, man nereikejo labai gero, tai toki nusipirkau: http://www.fortakas.lt/Marsrutizatoriai/TP-LINK/54M_Wireless_Router,_Atheros,2/TL-WR340G/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_317&ID=368486&gclid=CPrwk4H_664CFQnP3wodUQyPKA , man uztenka, nors jei jau butu greitis didesnis, tai man jau ji reiketu keist, tai pagalvok pries pirkdamas kokio tau reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jis tik link'a imete bevieles irangos, routeri rinkis pagal interneto greiti, atstuma ( kiek busi nutoles nuo routerio), kaina, daug yra pagal ka rinktis, man nereikejo labai gero, tai toki nusipirkau: http://www.fortakas.lt/Marsrutizatoriai/TP-LINK/54M_Wireless_Router,_Atheros,2/TL-WR340G/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_317&ID=368486&gclid=CPrwk4H_664CFQnP3wodUQyPKA , man uztenka, nors jei jau butu greitis didesnis, tai man jau ji reiketu keist, tai pagalvok pries pirkdamas kokio tau reikia.

 

del greicio tai tikrai ne .jie visi ir pigiausi nera blogi ir nera ten jokiu "mazesniu" greiciu kaip ivardinai. :melvin:

zmogus gali imt pigiausia is to duoto linko ,arba isvis ieskot naudoto jei nori dar pigiau ir tiek.

 

O tai pavyždžiui ta antena i savo modema ikišu ir viskas? Ar čia man ne į jas žiūrėt reik? ;D

 

na ne routeris pats turi turet wifi. tuo paciu jis jau turetu ir antena. ten tos antenos kur matai tai pc desktopam skirtos siaip.

tai duok savo routerio modeli ar pica imesk jo ..bet jei sakai kad ne wifi ,tai matyt taip ir yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del greicio tai tikrai ne .jie visi ir pigiausi nera blogi ir nera ten jokiu "mazesniu" greiciu kaip ivardinai. :melvin:

zmogus gali imt pigiausia is to duoto linko ,arba isvis ieskot naudoto jei nori dar pigiau ir tiek.

 

 

 

 

 

Tai greicio nemazina, bet as kalbu apie standartus (b/g/n), pas mane routerIS wifi yra g standarto, jis daugiausia gali but 54Mb/s, jei bus galimybe naudotis greitesniu, vistiek negalesi, nes kaip jau sakiau g standartas yra 54Mb/s pralaidumo, taigi siuo atveju jau reiketu rinktis n standarto modeli :D Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš topo centro už 55litus nusipirkau, paklausiau jei netiks ar galėsiu grazint, tai sakė kad galėsiu, bet neprireikė, viskas kuo puikiausiai veikia :happy:

 

TP-LINK TL-WR741ND

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.