raine

Problema dėl...

Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau paklausti ... Kai jungiu žaidimus... Žaidžiu, visas veiksmas sukasi į dešinę, visalaiką , veikėjai visalaika bėga į dešinę, viskas krypsta į dešinę, manau dėl pultelio. Pažystamas sakė, kad turbūt dėl analogo, bet aš nežinau ar jis įjungtas, ar išvis dėl jo. Prašau padėkite, noriu game'inti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo taip buna del analogo, mano pultas irgi kairtais taip uzhstringa, reikia tiesiog gerai "padraskyti" analogus smarkiai greitu judesiu yspausti ir y visas puses pavazineti greitai, ir man atsitaiso is karto, pabandyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man ir tas pats as kaip impaler "padraskau" ir viskas, dar bandziau ardyt gal kas nors yra bet ne velnio nieko... ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pultui padeda metismas i zeme bet po tu metimu L1 iskrito :D:P

Neperziauriai biski? :P Negaila? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gi ps2 knygutei parasyta kad pries zaisdamas reikia pasukiot analogus (ne sukiot bet tiesiog)

aukstyn zemyn i kaire i desine ir taip biski pramankstint

 

o jus jau skaityk suvaret savo joistikus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padraskiau tą pultelį... nofing... Dabar nebebėga į dešinę, bet vobše controlas susigadino ... einu draskyti toliau ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo buwo ir man taip uzeje su ps2 pultu, bet pirmu variantu,kai isjungiau analoga, zaidejas ekrane nebesisuko ratais i wiena puse :D antras variantas buwo-laidas trumpino, tai pasukiojau ji,kol normaliai atsistate.. jei nieks nepadeda,tikrai reiks naujo pulto tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eik nauja pulteli pirkti o ta mesk i siena gal veiks gal ne :D

Padėjo šis variantas :D Tik tai kad išsitaškė į visas puses... Kai sudėjau ir medvaržčius užsukau viskas veikė ČIKI :D Dėkui, galite trinti temą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.