exctis

Xbox 360 Jtag/RGH D.U.K

Rekomenduojami pranešimai

Ziurint ar pats sugebesi ir ar turesi reikiamos irangos. Pradziai perzvelk jungleflasher tutorial'a: http://www.mediafire.com/?xg6mum23p1faou7

 

Ka zmogus, RGH konsolei perkantis kruva neoriginaliu zaidimu dvd, gali pats sugebeti? :)

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu Xbox 360 Jasper, nulaužtas su iXtreme 3.0 ir RGH/JTAG. Parsisiunčiau Max Payne 3 žaidimą. Žaidimas turi du diskus. Įmečiau pirmą diską į xbox, viskas veikia. Tada išextractinau antrą diską, jis turi tokią pat direktoriją -- 5454086B, tad visus failus, kurie buvo antram diske, įmečiau į pirmo disko 5454086B direktoriją. Xbox menu matau pasirinkimus -- Max Payne 3 Disk 1 ir Max Payne 3 Disk 2. Jei pasirenku Disk 2, jis vis tiek paleidžia Disk 1. Taigi mano klausimas būtų, kaip teisingai įrašyti Disk 2, kad veiktų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Harduke kuri papke Max Payne 3, tada jame sukuri dar 2 papkes Disc1 ir Disc2 - i tuos diskus suextractini tuos du diskus - viskas paleidi per FSD 2.1 - 3.0.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pora klausimėlių:

 

1. Ar kuris nors FSD gali skanuoti (game path) du skirtingus folderius vienu metu, pvz. vidiniame ir išoriniame HDD? Ta prasme man įdomu, ar galiu krauti žaidimus ir vidiniame 250 GB diske, ir tuo pačių metu išoriniame HDD (nebetelpa game į vidinį, o turiu nemažą išorinį)?

 

2. Ar kažkurie žaidimai yra kažkuo pavojingi mano RGH konsolei (kalbu ne apie baną, bet kitus dalykus)? Live niekada nenaudoju ir konsolė kol kas nebaninta, tačiau konsolė pajungta prie interneto...Teko skaityti, kad kai kurių žaidimų apsauga lygtais užlaužia HDD ar kažkaip ten nebeleidžia įrašyti į HDD ar kažkas panašiai...Jei taip, prašyčiau daugiau paaiškinti ar kažkas gręsia, jeigu prie Live niekada nelendu, ir linko į sąrašą.

 

ačiū.

Redagavo waidulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ne - pilnas zaidimas turi but pilnai irasytas i viena laikmena.

 

2. Jai nesijungsi i Live niekas negresia .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ne - pilnas zaidimas turi but pilnai irasytas i viena laikmena.

Na aš aišku neturėjau mintyje, kad tą patį žaidimą skelti per kelis diskus...norėjau paklausti, ar galiu vienu metu naudoti ir vidinį, ir išorinį HDD, ir kad FSD tvarkingai skanuotų abu HDD ir rodytų žaidimus paleidimo meniu, ir aišku žaidimai neskelti ir vieni įrašyti į vidinį, kiti į išorinį HDD.

 

Ir dar klausimukas, ar tikrai DLC turi būti tik vidiniame HDD? Tai jeigu aš pvz. naudočiau tik išorinį HDD, tai vistiek turėčiau DLC kelti į vidinį diską? Jei taip, tai į kokią direktoriją, į 0000000000...? Nes juk paprastai DLC dedasi prie žaidimo papkės.

Redagavo waidulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAIP galetum viskas puikiai veikia tik pailgeja bootinimo laikas bet cia smulkmena ;)

TAIP DLC turi buti vidiniam diske ! Direktorija 000... -> Content.

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit kas nors smulkiai paaiskinti kaip isirasyti FSD nes nk nerandu kaip tai padaryti

 

gal galit kas nors smulkiai paaiskinti kaip isirasyti FSD nes nk nerandu kaip tai padaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smulkiai tau paaiskins tas kuris dare RGH. Siaip jis turejo ir FSD irasyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Pas mane Xbox360 Slim 250GB RGH. Noriu pažaisti vieną seną Xbox žaidimą, ir jis yra tame backward compatability list'e, tik reikia tam tikrą System Update susiinstalinti (tą patį sako kai pasileidžiu žaidimą).

 

Šis update pakankamai senas, 2007 m.: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=12129

 

Mano klausimas, ar šis update nesugadins (neužupdatins) kažko, pvz. dabartinio dashboardo, ar dar kažkokių reikalų, po ko man nebeveiks RGH ir vėl reiks konsolę nulaužinėti?

 

 

Labai ačiū už pagalbą

Redagavo waidulis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Pas mane Xbox360 Slim 250GB RGH. Noriu pažaisti vieną seną Xbox žaidimą, ir jis yra tame backward compatability list'e, tik reikia tam tikrą System Update susiinstalinti (tą patį sako kai pasileidžiu žaidimą).

 

Šis update pakankamai senas, 2007 m.: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=12129

 

Mano klausimas, ar šis update nesugadins (neužupdatins) kažko, pvz. dabartinio dashboardo, ar dar kažkokių reikalų, po ko man nebeveiks RGH ir vėl reiks konsolę nulaužinėti?

 

Kitas klausimas, radau noblogą tutorialą, kaip pasileisti Xbox žaidimus ant RGH Xbox360...tačiau ten yra įspėjimas, kad galbūt egziztuojantis Partition 2 bus išvalytas...klausimas, kas tas Partition 2? Ar tai HDD1, kuriame dabartiniai visi mano game, ar kažkoks kitas, kuris bus sukurtas (bent jau dabar pas mane jo lyg ir nėra), bet vistiek baisu, kad neišvalytų viso HDD1... http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/35-how-to-play-xbox1-games-on-your-jtagrgh/

 

 

Labai ačiū už pagalbą

 

Nezinau tikslaus atsakymo i tavo klausima,bet papasakosiu kaip viskas vyko pas mane.Kazkada kai isigijau 2009 metais savo jasperiuka ji tik nusilauziau (nusiflesinau),kadangi kaip ir tu norejau pazaisti senesnio Xbox zaidimus is oficialus MS puslapio parsipuciau ta update,susiinstalinau per flesiuka, ir galejau zaisti pirmojo Xboxo zaidimus,na cia viskas kaip ir aisku :) pernai pasidariau RGH,po RGH nieko papildomai darytis nereikejo,Xboxo zaidimai kaip ejo pries RGH taip ir db puikiai eina.Mano manymu tau tiesiog reikia parsisiusti ta update is kokio nors kito puslapio (ne MS),taipogi besisiunciant kur nors turetu buti parasyta kada sis update patalpintas,pasiziurek,jeigu jo patalpinimo data sena,tai ir problemu neturetu buti,siuskis,rasykis ir zaisk :thumbsup4: BET...

Palaukim Guru Gureviciaus GMR pasirodymo ir gal jis pasakyks,kad mano postringavimai nelabai teisingi,nes as ir pats 100% garantuoti negaliu :badass: nors kai ziuriu pagal tavo nuoroda tai tas update MS puslapyje irgi idetas 2007 metais,taip,kad irgi turetu tikti :)ir siaip variantas su originaliu update man labiau prie dusios :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau tikslaus atsakymo i tavo klausima,bet papasakosiu kaip viskas vyko pas mane.Kazkada kai isigijau 2009 metais savo jasperiuka ji tik nusilauziau (nusiflesinau),kadangi kaip ir tu norejau pazaisti senesnio Xbox zaidimus is oficialus MS puslapio parsipuciau ta update,susiinstalinau per flesiuka, ir galejau zaisti pirmojo Xboxo zaidimus,na cia viskas kaip ir aisku :) pernai pasidariau RGH,po RGH nieko papildomai darytis nereikejo,Xboxo zaidimai kaip ejo pries RGH taip ir db puikiai eina.Mano manymu tau tiesiog reikia parsisiusti ta update is kokio nors kito puslapio (ne MS),taipogi besisiunciant kur nors turetu buti parasyta kada sis update patalpintas,pasiziurek,jeigu jo patalpinimo data sena,tai ir problemu neturetu buti,siuskis,rasykis ir zaisk :thumbsup4: BET...

Palaukim Guru Gureviciaus GMR pasirodymo ir gal jis pasakyks,kad mano postringavimai nelabai teisingi,nes as ir pats 100% garantuoti negaliu :badass: nors kai ziuriu pagal tavo nuoroda tai tas update MS puslapyje irgi idetas 2007 metais,taip,kad irgi turetu tikti :)ir siaip variantas su originaliu update man labiau prie dusios :D

 

Na pagal ideja XBOX geimai turetu veikti pagal defaulta, nes dabar updeitai naujausi su RGH konsolem buna iskart. Nors pats nesu bandes leisti, tik zinau kad oficialiu updeitu is Microsofto RGHashintoms konsoles daryti negalima.

 

EDIT: as bandyciau siuos gidus:

 

http://www.xpgamesaves.com/topic/40657-easyest-way-to-get-xbox1-games-working-on-rghjtag-no-transfer-cable-needed-tut/#.UQ0mxfLW6mo

 

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/35-how-to-play-xbox1-games-on-your-jtagrgh/

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.