Rekomenduojami pranešimai

Ehhh kas iš to,leidžia tuos dlc geriau sutvarkytų visas žaidimo klaidas nusipirkau bf4 premium editiion po išėjimo ir sp perėjau gal tik pirmas 3 misijas nes visada stringa arba save dingsta o mp dar tik 22 lvl ligų :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kažko nebekabina kaip bf3 Vo ant ten tai naktys bemiegės buvo

Jooo, BF3 turėjo kažką tokio, kas labai kabliuoja. Kažkaip vis norėdavos tą game įsijungti ir žaisti, o BF4... Nėra to kabliuko, įsijungiu, palošiu be emocijų trumpai ir išjungiu. Net geriau einu vietoj jo kokį serialą pažiūrėti. Gerai bent, kad Titanfall išėjo, tą game įsijungi ir visąlaik smagiai paloši.

 

Žiūrėsim koks DLC bus, Urban Combat man labai patinka, nes labai mėgstu infantry lošti. Tikriausiai ir imčiau šį DLC atskirai, bet kai dar Netcode prastos būklės, kažkaip ir infantry nėra man smagumo lošti. Na, bet jei mapai bus geri, gal reiks ir pasiimti. Tik man keistai tie Riot shields. Labai abejoju, kad jiems pavyks juos subalansuot. Tas EOD bot su machine gun'u ir noobtoob'u irgi kažkaip neramina. TIkriausiai padarys beveik beviltiškus, kad tik marketingui panaudoti, nes subalansuot juos kažkaip be šansų. Išvis vos ne visi pridėti gadgets nieko verti. Bandė pridėti tiek naujo stuff, bet kad dauguma jų netinka žaidimuose, nes nesubalansuosi.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vaidenasi ar rubber banddingas sutvarkytas? :) jau keleta vakaru isijungiu papliekti mp ir viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ammmm ne :D tas pats ruber kai vaizdas sokineja kaip laginant? Man 2 vakarus iš eilės žiauriai kažko strigineja vaizdas ant ps4 nervai nebelaiko jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ammmm ne :D tas pats ruber kai vaizdas sokineja kaip laginant? Man 2 vakarus iš eilės žiauriai kažko strigineja vaizdas ant ps4 nervai nebelaiko jau

aha tas pats, man seniau kiek isijungdavau tiek neimanoma losti budavo,belenkaip trukciudavo, o dabar jau kokius tris vakarus sau smagiai losiu net menkiausio truktelejimo nebuvo :D bet jei nesutvarke tai cia man tiesiog pasiseke turbut :)

Redagavo waldaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha tas pats, man seniau kiek isijungdavau tiek neimanoma losti budavo,belenkaip trukciudavo, o dabar jau kokius tris vakarus sau smagiai losiu net menkiausio truktelejimo nebuvo :D bet jei nesutvarke tai cia man tiesiog pasiseke turbut :)

Pasisekė nes man žiauriai trukcioja 3 vakarus jau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Video, gerai nusakantis BF4 būklę:

 

 

Aš tai viskas, baigiau su šiuo game, ištryniau lauk. Tiek daug šūdo šitam žaidime, kad man net nesuvokiama, kaip kažkam atrodė daugelis dalykų gera įdėja ir kiti pritarė. Toks jausmas, kad nė vienas žmogus, dirbęs prie BF3, nedirbo prie šio game. Galėjo išeiti tikrai geras game, bet susimovė. Iš vis, lyg ne Dice žaidimas. Hmm, gal čia kažkas tokio ir yra...

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užuojauta :-) Gerai, kad absoliučiai didžioji dauguma yra totalūs casual'ai ir gal vienintelis dalykas su kuo susidūrė, tai rubber banding viebame iš DLC. O jei dar hardcore, tai rubber absoliučiai vienintelis bug'as.

 

Vienu žodžiu, tikrai per giliai kapstai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užuojauta :-) Gerai, kad absoliučiai didžioji dauguma yra totalūs casual'ai ir gal vienintelis dalykas su kuo susidūrė, tai rubber banding viebame iš DLC. O jei dar hardcore, tai rubber absoliučiai vienintelis bug'as.

 

Vienu žodžiu, tikrai per giliai kapstai.

Matyt. Nelaikau savęs pro žaidėju ar pan., bet kai lošiu, tai mėgstu ne tik for fun, bet biški ir stengtis kuo geriau sulošt, laimėt roudą. Na, pusiau competitive lošiu. O kai BF4 toks casualistic, tai negaliu, visiškai nelimpa man. Vos ne COD game'as BF drabužiuose. Ir tai COD galima lošti competitive, o BF4 nei šis nei tas.

 

Dar prisideda hype'as. Šio game belenkai laukiau, atrodė, kad bus geriausias BF žaidimas, nes sutvarkys BF3 klaidas, bus geresni map'ai ir pan. Bet gavos visiškai atvirkščiai ir net, mano nuomone, žingsinis atgal.

 

Jei išskiriant konkrečias priežastis, tai negaliu mėgautis dėl šių dalykų:

 

1. HUD - toks didelis ir apkrautas, kad dažnai per jį net neina priešo matyti. Bombos indikatorius per Obliteration išvis parodija. Geriausia, kad per 7 mėnesius dar nedašuto jiems jo sumažinti, nors tą tikrai neturėtų būti sunku padaryti.

2. Ginklų balansas - PDW išskirtinai inžinieriaus klasei visiškai nelogiška, DMR turėtų būti tik Recon klasei, nes dabar jų niekas nenaudoja, pridėta tiek daug ginklų, kad man dauguma jų visi vienodi, tik skiriasi garsas ir RPM. Recoilai praktiškai vienodi daugumos jų, nėra to unikalumo ginkluose, kaip per BF3. Kiekvienas ginklas ten kitoks, kitaip valdosi ir šaudosi.

3. Granatos - nežinau kas ten Dice dirba, bet jų balansas tragiškas. Visi lakstė su V40, nunerfino, dabar visi laksto su RGO. Granatos turėtų būti naudojamos taktiškai, kad išvilioti priešą iš cover, o čia paleidi ir killas, paleidi ir killas. O dar duoda po 2 ar net 3. Pasidaro First person grenade thrower simulator.

4. Mapai - asmeniškai net negaliu lyginti BF3 ir BF4 mapai. Per BF3 jie taip gerai subalansuoti buvo, kad laisvai galiu bet kuriam mape lošti ar infantry, ar ore ar tanke. Per BF4 viskas balansuota tik ant vehicles ir tai daugelyje mapų su air nelabai paskraidysi.

5. Netcode - per BF3 tiesiog jauti viską: kai tave pašauna spėji pasislėpti, jauti kiek kulkų paleisti į priešą, kada jis mirs ir pan. Per BF4 to jausmo nelabai yra. Geriausia tai, kad jei nebūtų dėję to LOLvelution, tai jis būtų daug geresnis. Na, ir tipo naujas varikliukas, bet grafikos visiškai nestebuklingos, kad reikėjo aukoti Netcode.

 

Bandė kažką prikurti ir pridėti į BF4, bet šiuo atveju mažiau yra daugiau. O jie padarė atvirkščiai ir daug ką sušiko. Jei ne BF vardas, game būtų miręs per pirmus 3 mėnesius.

 

Na, peace out.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.