Flashas

XBL ir MEZON YZI

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nepykit, jog sukūriau naują temą, jei kažkas panašaus buvo kalbėta, tiesiog maždaug žinau, bet man reikia tikslesnės informacijos. Tai va turiu jasperį ir naudoju mezon yzi internetą, kuris prie pc jungiasi per usb. Ar man būtinai reikia pirkti wi-fi adapterį ar būtų galima kažkaip prijungti prie xbox'o per usb? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi lan kabelį gali su juo nuo pc i xbox per duot internetą(kaip darau aš),o dėl usb tai nežinau,pats net nebandžiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi lan kabelį gali su juo nuo pc i xbox per duot internetą(kaip darau aš),o dėl usb tai nežinau,pats net nebandžiau :D

 

Kabelio neturiu . Gal žinai kokio reikia ten man jo ir kiek jis maždaug kainuotų ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kabelio neturiu . Gal žinai kokio reikia ten man jo ir kiek jis maždaug kainuotų ? :)

 

iki 10 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va , kabelį jau turiu , dabar tik reiktų gido kaip ten viską daryti . Gal kas padėsite ? :)

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už pagalbą , pabandysiu . :)

 

Bandžiau su kabeliu pasijungti , bet nepavyko , pačiame xboxe rašo , kad neįjungtas ethernet cable . Aš jungiau tą kabelį su keliomis juostelėmis , gal netiko kabelis , gal reikia kur ten yra daugiau tų juostelių .. Gal numesit kokį linką skelbimo kuris kabelis tikrai tiktų ? Ar gal geriau apsimoka pirkt wi-fi adapterį ?

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , toks , priekis ir galas tokie patys . Na dėkui už nuorodą , pabandysiu dabar pasijungti . :)

 

Pasirodo , kad mano kabelyje per mažai tų geltonų juostelių , o ten turi būti jų apie 8 , o mano kabelyje tik 2 . Vadinasi reikia kabelį gauti iš kažkur ir tada bandyt jungtis . Dėkui Tau už pagalbą . :working:

 

P.S. kurie galit užmeskiti jam pliusų už naudingą informaciją , nes aš negaliu dėt dar kolkas .

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , visgi niekaip nepasileidžiu interneto ant xboxo . pas mane va tokia nesamonė kuri jungiasi į pc per usb . Pas mane stacionarus pc ir niekaip nepavyksta per ethernet cable sujungti pc su box . Any ideas ? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau jau kaip pasijungti , tačiau per XP windowsus , gal galite man paaiškinti kaip viską tą patį padaryti ant windows 7 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia vista bet uretu buti tas pats ir ant win 7

 

Tą patį viršuje MGnon numetęs . Be to , čia su laptopu , kuriame yra wirelles , o man reikia ant stacionaraus pc , kad be wirelles pasijungti . Ten kur aš numetęs linką tai va tas tinka , bet aš nežinau kaip su windows 7 taip padaryti , nes tame video tai daroma ant xp windosų .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.