Džekeris

XBOX 30 SLIM ir Kinect

Rekomenduojami pranešimai

Ką manote apie šį priedą "Kinect" ar apsimoka jį turėti ar pirkti?

Žiūrinėjau įvairiausius video su Kinect, na viskas atrodo gan įdomiai, bet kai yra iš tiesu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprast ar apsimoka? Jei žaisi taip, jei dulkės padėtas ant televizoriaus - ne. Žaisti dviese labai įdomu juo, visai kitas efektas, nei žaisti vienam. :D Bet taip pat ir greitai atsibosta. Vienas pažįstamas turėjo, tai sakė pažaidė apie mėnesį ir pardavė po poros savaičių, nes buvo atsibodęs. :D Čia jau Jums spręsti ar verta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei namie yra vaiku ar daznai turit sveciu tai visai verta, nes ir vaikus yra kuo uzimti, ir suauge megsta pasibandyti. Pas mus retai kada buna atveju, kad sveciai palieka neijungta kinecta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turiu maža brolį, bei pačiam noris išmėginti, kaip lošiasi, na žėsiu kaip išeis imsiu turbūt kinect'ą išmėginsiu kas per daigtas ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik tau žinot patiks ar nepatiks. Būna pvz. Kaune Megoje dabar stovi galima išmėgint. Realiai tai fainas daikčiukas pasimėgint, bet man pačiam atsibodo, žaidimų labai kukliai išleista/leidžiama.

Redagavo Hug4Me

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ziurejau Dragon ball kinect, ziauriai patiko, bet dabar taupau naujam televizoriui, gal kaipnors... Siaip tai manau, kad apsimoka. Laisvu laiku, su draugais, kai susirenka gimines manau ypac idomu pazaisti koki zaidima per Kinect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau bandes ta kinect panevezi, is video youtubese galvojau tikrai geras ir idomus daigtas bet tikrovej nusivyliau siektiek... Nezinau gal ten nebuvo tinkamai sureguliuotas bet atsiliko judesiai nemazai... net judinant ranka kur tipo vietoj peles akivaizdziai matesi kad atsilieka man tas nepatiko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik tau žinot patiks ar nepatiks. Būna pvz. Kaune Megoje dabar stovi galima išmėgint. Realiai tai fainas daikčiukas pasimėgint, bet man pačiam atsibodo, žaidimų labai kukliai išleista/leidžiama.

 

Kaip tai kukliai leidziama? Normaliai tu zaidimu yra, tuo labiau, kad su kinect'u taip nelosi kaip su pulteliu. Bent man pradziai uztektu tu pagrindiniu kinect sports, adventures ir panasiu. Del zaidimu, tai nereikia abejot, manau pakankamai ju yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano akimis tikria jų yra užtektinai visokiausi Fitness, Adventure, Sports ir Adidas bei Dragon Ball Z for Kinect. manau smagu su draugais palošti visokiausius žaidimus judesiais, be pultelio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kinect_games

Tiem kas abejoja zaidimu ivairove ant Kinecto :))

 

O kas liecia pati Kinecta, na pvz is mano puses apie ji nuomone tokia, jei zadi daznai kviestis draugus arba pats tystis ji pas juos, tada tikrai smagus dalykas, bet realiai is jo mazai naudos. Kol neturejau isivaizdavau kad ziauriai achujienas dalykas, bet dabar jau daug menesiu dulka kampe. Nebent retkarciais isijungiu koki sporta prajudint seniems kaulams:)) Gal tai dar is dalies, kad nesuderinamas su RGH, ta prasme ant free style dash jis neveikia, neveikia balso komandos ir t.t. Kas gana smagu, jei filmus ziuri ir pan. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki nusipirkau kinekta mano x'ui daryta glich hack pajungiau kinekta ir man raso kad reikia update daryt. ar nedings glch hack jei padarysiu update?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.