Džekeris

XBOX 360 prijungimas prie tinklo

Rekomenduojami pranešimai

Atrodo lyg viską gerai padariau "Ethernet Cable" pajungiau į X'ą ir PC per PC užsharinau "Local Area Connection" paspaudžiau Settings ten visos varnelės nuimtos man jas uždėt? Nes pačiam gale yra uždėt varnelė ant "XBOX (IP adresas eina) UDP man uždėt čia varnelę kad susijuntų ar nereikia? nes man dabar interneto nepagauna.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kompą nueini į cmd rašai ipconfig /all ir ten susirandi savo tinklo plokštės Psychical Adress. Užsirašai ant lapelio ir perrašai ant xbox'o ten susiradęs properties. Ten kažkaip kitaip gal vadinasi, bet susirask ten tarkim 00-00-00-00-00-00-00-00 kur yra parašyta ir toje eilutėje parašyk savo Psychical Adress. Dar, jeigu gerai pamenu tai gali reikėti ir Subnet Mask ir Default Gateway iš ten pat.

Redagavo Patinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kompą nueini į cmd rašai ipconfig /all ir ten susirandi savo tinklo plokštės Psychical Adress. Užsirašai ant lapelio ir perrašai ant xbox'o ten susiradęs properties. Ten kažkaip kitaip gal vadinasi, bet susirask ten tarkim 00-00-00-00-00-00-00-00 kur yra parašyta ir toje eilutėje parašyk savo Psychical Adress. Dar, jeigu gerai pamenu tai gali reikėti ir Subnet Mask ir Default Gateway iš ten pat.

 

Na viską išsitraukiau, tai jei gerai supratau tai per pačia konsole dabar susirasti ir įrašyti reikia viską jo?

Mano glichinta konsolė

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo RGH žinau, kad negalima jungtis, man į tinklą tik reikia, kad galėčiau ant žaidimų paspausti refresh ir atsirastų viršeliai, nes dabar negražiai atrodo :sit:

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk viska paprasciau:

 

1. Variantas - junk xboxa su routeriu. Turetu viskas automatiskai susikonfiginti.

2. Junk i namus ateinanti interneto kabeli tiesiai i xboxa (jeigu nera routerio) ir xboxe suvesk visus interneto connection nustatymus is ipconfig

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, pas mane mezon'as nei mezon YZY nei router'io nėra.

Kai prijungiu tiesiai į PC su Ethernet Cable, automatiškai Local Area Connection 2 sugeneruoja x'o IP adresą.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu tikras ar mezonas veikia su xboxais. Kazkur lyg jau buvo kalbeta kad kazka bande ir nesigavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tuomet yra kitas būdas koks nors? Nes kai be viršelių nežinai koks žaidimas kol neperskaitai viršui :sit: ir atrodo nekaip be tų viršelių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysiu, manau jog veikia, nes kai refresh ant FSD 2.2 rašo Image (0.0kb) jo neatsiunčia, tai manau, kad turėtų taip veikt. Na o jei ką bandysiu IP x'o vest į naršykle tik nžn kaip ten toliau reiktų daryti, kad cover rastų mano įdėtus :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad cia mezono beda, jis nelinkes dalintis internetu :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei tau pasijungia pc i xboxa tai rankiniu budu koverius susimesti gali atsisiuntes is interneto. Bet pradzioje isitikink ar tavo pc mato xboxa ir per http pasijungia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.