Džekeris

XBOX 360 prijungimas prie tinklo

Rekomenduojami pranešimai

Atrodo lyg viską gerai padariau "Ethernet Cable" pajungiau į X'ą ir PC per PC užsharinau "Local Area Connection" paspaudžiau Settings ten visos varnelės nuimtos man jas uždėt? Nes pačiam gale yra uždėt varnelė ant "XBOX (IP adresas eina) UDP man uždėt čia varnelę kad susijuntų ar nereikia? nes man dabar interneto nepagauna.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kompą nueini į cmd rašai ipconfig /all ir ten susirandi savo tinklo plokštės Psychical Adress. Užsirašai ant lapelio ir perrašai ant xbox'o ten susiradęs properties. Ten kažkaip kitaip gal vadinasi, bet susirask ten tarkim 00-00-00-00-00-00-00-00 kur yra parašyta ir toje eilutėje parašyk savo Psychical Adress. Dar, jeigu gerai pamenu tai gali reikėti ir Subnet Mask ir Default Gateway iš ten pat.

Redagavo Patinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kompą nueini į cmd rašai ipconfig /all ir ten susirandi savo tinklo plokštės Psychical Adress. Užsirašai ant lapelio ir perrašai ant xbox'o ten susiradęs properties. Ten kažkaip kitaip gal vadinasi, bet susirask ten tarkim 00-00-00-00-00-00-00-00 kur yra parašyta ir toje eilutėje parašyk savo Psychical Adress. Dar, jeigu gerai pamenu tai gali reikėti ir Subnet Mask ir Default Gateway iš ten pat.

 

Na viską išsitraukiau, tai jei gerai supratau tai per pačia konsole dabar susirasti ir įrašyti reikia viską jo?

Mano glichinta konsolė

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo RGH žinau, kad negalima jungtis, man į tinklą tik reikia, kad galėčiau ant žaidimų paspausti refresh ir atsirastų viršeliai, nes dabar negražiai atrodo :sit:

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk viska paprasciau:

 

1. Variantas - junk xboxa su routeriu. Turetu viskas automatiskai susikonfiginti.

2. Junk i namus ateinanti interneto kabeli tiesiai i xboxa (jeigu nera routerio) ir xboxe suvesk visus interneto connection nustatymus is ipconfig

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, pas mane mezon'as nei mezon YZY nei router'io nėra.

Kai prijungiu tiesiai į PC su Ethernet Cable, automatiškai Local Area Connection 2 sugeneruoja x'o IP adresą.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu tikras ar mezonas veikia su xboxais. Kazkur lyg jau buvo kalbeta kad kazka bande ir nesigavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tuomet yra kitas būdas koks nors? Nes kai be viršelių nežinai koks žaidimas kol neperskaitai viršui :sit: ir atrodo nekaip be tų viršelių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysiu, manau jog veikia, nes kai refresh ant FSD 2.2 rašo Image (0.0kb) jo neatsiunčia, tai manau, kad turėtų taip veikt. Na o jei ką bandysiu IP x'o vest į naršykle tik nžn kaip ten toliau reiktų daryti, kad cover rastų mano įdėtus :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad cia mezono beda, jis nelinkes dalintis internetu :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei tau pasijungia pc i xboxa tai rankiniu budu koverius susimesti gali atsisiuntes is interneto. Bet pradzioje isitikink ar tavo pc mato xboxa ir per http pasijungia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos