Haze

Pajungus geima ivyksta Black Screen, garsas veikia bet nerodo vaizo, isjungti imanoma tik perkovus pc

Rekomenduojami pranešimai

Pajungus geima ivyksta Black Screen, garsas veikia bet nerodo vaizo, isjungti imanoma tik perkovus pc

 

Ant games.lt esu uzbanintas (mat jiems tiesa akis drasko), internete yra fix metodas bet nepadeda ne kiek todel rasau cia...

 

Visa sia nakti bandau pajungti Spec Ops The Line, bet meta juoda screen'a... yra garsas... neina nuleist - neveikia nei ALT CRTL DEL, nei windows mygtukas... kad isjungciau ta nesamone turiu restartint pc. buvo kazkur parasyta jog reikia isjungti graphic card panel anti aliasiga, kitur atvirkciai - ijungti. Bet nei tas nei anas nepadejo... nors kitiems padejo... nu padekit man kas.... Os: win vista... galingumas: BF3 tempia ant ULtra... einu miegot...

 

p.s. seniai cia buvau... situ skyriu daug... net nezinojau kur det tema...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko naujo.višta gi.siulau persirasyt i w7 o jei netrauks pc tai bent i xp.visada buvo problemu visokiu su vista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū jei BF3 tempia ant grafikos ultra , tai win 7 tikrai temps tas pc , Win 7 dar geriau suderintas negu Vista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.