scalman

Killzone: Mercenary

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Sad but true,laukiu kol man korta padarys,tapsiu ir as PSN+ vartotoju...na bet demo irgi turetu paleist neuzilgo? :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau vakar Beta - MP žiauriai smagus, grafika tiesiog stulbinanti.

 

Gal Vitamanai norėtų kartu pažaist kai išeis pilna versija? :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau aš irgi, bet jau sprendimas dėl save'u, tai tikrai neprotingas. Portable konsolė, o reikia pereiti visą misiją, kad išsisaugotų žaidimas.  :chan:  Šiaip pats žaidimas visai fainas, grafika įspūdinga (bent jau kol kas gražesnės ant Vita nemačiau).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau aš irgi, bet jau sprendimas dėl save'u, tai tikrai neprotingas. Portable konsolė, o reikia pereiti visą misiją, kad išsisaugotų žaidimas.  :chan:  Šiaip pats žaidimas visai fainas, grafika įspūdinga (bent jau kol kas gražesnės ant Vita nemačiau).

ir sienoj ir čia paskundei save'us :D o kaip sunkumas šito, nes vienintelį išbandęs SF killzone ir nors perėjau,bet labai sunku lošt aną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir sienoj ir čia paskundei save'us :D o kaip sunkumas šito, nes vienintelį išbandęs SF killzone ir nors perėjau,bet labai sunku lošt aną

Na priprasti reikia, bet ant Veteran sunkumo ėjau, tai nepasirodė sunki pirma misija. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.