Fray

Del Forza 4 2 disku

Rekomenduojami pranešimai

Pirmiausia, kad nebutu durnu klausimu ir atsakymu:

1. Mano konsole su RGH

2.Joje yra Xexmenu ir naujausias dashboardas

 

 

Taigi klausimas: Parsisiunciau forza ir ten yra du aplankalai failai ( paprastai vienas ) ir ju pavadinimai DVD1 ir DVD2. Ir juose yra iso failai. Taigi as tuos du iso failus ikisau i exiso gui ir palaukiau kol man viska padarys dabar galutiniam varijante yra du folderiai vienas kaip suprantu dvd1 ir kitas dvd2. Kai per x'a atidarau dvd1/default.xex man viskas veikia, viskas ok, bet neina kaikuriu masinu rinktis( reikia antra diska idet ). O kai atidarau dvd2/default.xex praso ikisti pirma diska. ( kai atidarau dvd1/default.xex nepraso antro disko, tik del tu masinu ). Zinau kad kaskaip eina per xexmenu kazka su copydvd funkcija bet tiksliai nezinau. Jeigu visdelto supratot kaska is sitos dideles mano rasybos betvarkes parasykit atsakyma :(.

 

 

Klausimo sutrumpinimas: Kaip paleisti dvieju disku zaidimus per xexmenu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats neturiu RGH'intos konsolės, bet galiu iš bendro išprusimo padėt. Visų pirma - kiek žinau, žaidimų formatas turi būti ne ISO, o GOD. Kas dėl 2 DVD žaidimo paleidimo ant RGH'intos konsolės, kažkas panašiu klausimu jau kreipėsi, o sprendimas toks: visada leidi 1 DVD, o antrąjį DVD reikia į konsolę įkelt kaip DLC. Geriau išmanantys kolegos mane papildys, jei ko nepaminėjau ;)

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ne ne su god nesamone, as visada aplankais darau ir vsio ;), o del to dlc tai manau reiks pabandyt

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antrame(gal pirmam nepamenu tiksliai) diske yra content Folderis ji atrakink su Yarris swap ir mesk i xboxo harda that's it !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrakinti siaip nereikia. exiso ishextraktina antra dvd, kopijuoji 00000002 kataloga i kataloga 4D530910, 4D530910 dedi i content.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hey hey hey pas mane hdd1 yra tas content( as i ta folderi keliu zaidimus ), vienintelis gmr paaiskino tiksliai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.