dzoooooo

spec ops ar future solder

Rekomenduojami pranešimai

tai va noriu paklausti jusu kuris zaidimas geresnis spec ops the line ar ghost recon future solder,as esu linkes lost visada multiplayer.zaidziau spec ops the line demo labai patiko bet jauciu kad future solder geresnis multiplayer?beto gal zinot kokios situ abieju zaidimu kainos ant ps3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va noriu paklausti jusu kuris zaidimas geresnis spec ops the line ar ghost recon future solder,as esu linkes lost visada multiplayer.zaidziau spec ops the line demo labai patiko bet jauciu kad future solder geresnis multiplayer?beto gal zinot kokios situ abieju zaidimu kainos ant ps3?

 

Abu games turi gera singleplayer , na o multiplayeris ,mano nuomone ,spec ops is vis nesamone , o future soldier gana vidutinio lygio .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visvien siulyciau pirkti Spec ops ,nes man tai Future soldier tiek sp tiek mp nusivilimas...

 

kai tavo tokia gera reputacija tai net neklausysiu taves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau imk Future Soldier, nes Spec Ops bent jau man kiek žiūrėjau visokius vid nepatiko.

 

Pasižiūri video ir sprendi apie game?! :thumbsup4: Čia tas pats, kas spręsti apie knygą iš viršelio.

 

Temos autoriau, jei žadi žaisti ir SP, ir MP, tai geriau imk Ghost Recon, bet, jei žaisi tik SP, geriau griebk Spec Ops. Šio žaidimo story daug geresnis, labiau įtraukiantis ir turintis daugiau įdomių netikėtų posukių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Spec Ops viena geriausių pastaruoju metu žaistų TPS žaidimų. Nesveika tiesiog istorija, kuri priverčia susimąstyti apie karą ir kodėl jis apskritai yra, nebloga grafika (ypač smėlio efektai), geras įgarsinimas ir (bent man) pakenčiamas valdymas. Visą žaidimą vertinčiau kažkur 8,5 jei ne 9.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man geriau future soldier nes ten keliauji i ivairias vietas, o spec ops tik dubajuj...

beto spec ops nera beveik funkciju jokiu... jei nori tokio zaidimo kur nieko daugiau nedaryt tik saudyt imk spec ops, jei nori visko imk future soldier nes jis zyyyyyymiai grresnis

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man geriau future soldier nes ten keliauji i ivairias vietas, o spec ops tik dubajuj...

beto spec ops nera beveik funkciju jokiu... jei nori tokio zaidimo kur nieko daugiau nedaryt tik saudyt imk spec ops, jei nori visko imk future soldier nes jis zyyyyyymiai grresnis

 

Čia jau pagal skonį, nes man atvirkščiai - Spec Ops daug geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spec ops, patiko man lb ta dubajaus aplinka ir tas smelis ir gameplay pasirode ne toks nuobodus kaip future solider :melvin:

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, keista rinktis tarp tokių skirtingų žaidimų(pačio stiliaus, o ne žanro prasme), future soldier toks tikrai ateities žaidimas, visi nauji prietaisai ir pan, na fantastikos elementų daugiau. Spec ops the line, tikrai žiauriai patiko storyline, toks mindfuckas ir kažkuo man jis realistiškesnis, nėra tokios fantazijos pertekliaus kaip future soldier, galiu pasakyt tik tiek, kad abu žaidimai verti dėmesio ir būtina išbandyti abu, nes tikrai abu labai patiko - nors future soldier dar iki šiol neperėjau, bet tik dėl to, kad laiko nėra, jei tik galėčiau prisėsčiau ir "damuščiau" :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, keista rinktis tarp tokių skirtingų žaidimų(pačio stiliaus, o ne žanro prasme), future soldier toks tikrai ateities žaidimas, visi nauji prietaisai ir pan, na fantastikos elementų daugiau. Spec ops the line, tikrai žiauriai patiko storyline, toks mindfuckas ir kažkuo man jis realistiškesnis, nėra tokios fantazijos pertekliaus kaip future soldier, galiu pasakyt tik tiek, kad abu žaidimai verti dėmesio ir būtina išbandyti abu, nes tikrai abu labai patiko - nors future soldier dar iki šiol neperėjau, bet tik dėl to, kad laiko nėra, jei tik galėčiau prisėsčiau ir "damuščiau" :melvin:

 

na future soldier is pavadinimo gali sprest, kad zaidimas nebus apie pirma pasaulini :D o del tos fantastikos tai neneigsiu yra siektiek elementu, bet neperdaugiausiai, kaip ir sakei jie labai skirtingi ( that's what I agree )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiūri video ir sprendi apie game?! :thumbsup4: Čia tas pats, kas spręsti apie knygą iš viršelio.

 

Temos autoriau, jei žadi žaisti ir SP, ir MP, tai geriau imk Ghost Recon, bet, jei žaisi tik SP, geriau griebk Spec Ops. Šio žaidimo story daug geresnis, labiau įtraukiantis ir turintis daugiau įdomių netikėtų posukių.

 

Ne į temą

O kuom skirias žaidimas, jei aš jį matau per video? :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.