Fray

Marsrutizatorius

Rekomenduojami pranešimai

Tai va pardaviau savo senuka ps2 ir atsirado pinigu marsrutizatoriui :D

Taigi turiu pora klausimu(gan kvailu):

1. Ar sunku suintstaliuoti ji?

2. Pas mane kompiuteryje nera bevielio tinklo plokstes, tai as turesiu nusipirkti interneto kabeli ir turesiu sujungti kompa ir marsrutizatoriu?

3. Koki man marsrutizatoriu pirkti jei mano interneto greitis 100mbps( ta prasme ar 100 ar 150 ar 300).Ar man pagreites internetas jei pirksiu 300? :D

 

 

Galvoju pirkt is interneto tiekeju( www.cgates.lt ), bet manau jog permokesiu.( na bet jie moka viska suinstaliuot )

 

Kaip sitas: http://www.avitela.lt/p/tenda-w268r/ ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Suinstaliuoti tikrai nesunku.

2. Aš kai pirkau buvo iškart dadėtas laidas, kad galėtum iš routerio į pc pajungti internetą.

3. http://www.kilobaitas.lt/Marsrutizatoriai/TP-Link/TP-LINK_150MBPS_WIRELESS_N_ROU/TL-WR740N/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_563&ID=428960 pats tokį turiu, viskas veikia puikiai.

Redagavo Xadex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BTW interneta naudosiu: kompiuteryje( per laida ), telefone (Wi-Fi), gal dar kadanors plansetke pirksiu :D ( Wi-Fi ), ir net nezinau kam (Wi-Fi)

Taigi routeris turi galet duot interneto vienam laidiniui dalykui ir trim belaidziams :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Suinstaliuoti tikrai nesunku.

2. Aš kai pirkau buvo iškart dadėtas laidas, kad galėtum iš routerio į pc pajungti internetą.

3. http://www.kilobaitas.lt/Marsrutizatoriai/TP-Link/TP-LINK_150MBPS_WIRELESS_N_ROU/TL-WR740N/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_563&ID=428960 pats tokį turiu, viskas veikia puikiai.

 

Mano interneto greitis 100mbps tai ar tiks sitas 150mbps?be to ar pagreites man nuo didesnio greicio routerio negu dabartinis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane taip pat 100mb/s internetas. Pagreitėt tai aišku nepagreitės, čia tiesiog rašo iki kokios spartos internetą palaiko tas routeris. Vat jei būtų tarkim tavo internetas 200mb/s, jau reiktų geresnio routerio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai tai sita kur tu idejai palaikys mano 100mbps?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, pilnai viską palaikys.

 

ir paskutinis klausimas :D

kiek ziurejau TP-LINK 150MBPS WIRELESS N ROUTER

nera prieki iseinamuju jungciu, tai laidu sujungiant pc ir routeri reiks is galo jungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, routerio gale yra 4 portai laidams, ir vienas į kurį jungiasi pačio interneto laidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, routerio gale yra 4 portai laidams, ir vienas į kurį jungiasi pačio interneto laidas.

 

taip, tai i viena is ju ieis: pats interneto laidas kuris eina is modemo esancio kaskur laiptineje, ir i kita laidas kuriuo sujungsiu routeri ir pc ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo. Tik vat ar toli stovės routeris nuo pc? Nes tas laidas kuris yra dadėtas yra apie 1m ilgio. Jei reikia ilgesnio teks pačiam pirkti :okay:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo. Tik vat ar toli stovės routeris nuo pc? Nes tas laidas kuris yra dadėtas yra apie 1m ilgio. Jei reikia ilgesnio teks pačiam pirkti :okay:

 

stoves gal 0,5m :D

ziauriai dekui kad atsakei i visus klausimus :) uzdejau rep :D

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.