taisas

ar yra kas panasaus?

Rekomenduojami pranešimai

Na taip, as turejau galvoje ar konsoles daugiausia nekuriamos vaikams? ir zaidimai tada turi buti vaikiska, abi konsoles siek tiek vaikiskos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip bet jos nebutinai yra kuriamos vaikams kaip pvz psp su juo gali ne vien tik zaisti gali narsyti internetu , klausytis muzikos , ziureti filmus (kelionei pats tas)

Ne į temą

cia as kingrun15 tik kad kazkas atima is manes teises rasyti forumuose jau 2 acc turbut kazkas supyko :mellow:
Redagavo KingRun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip bet jos nebutinai yra kuriamos vaikams kaip pvz psp su juo gali ne vien tik zaisti gali narsyti internetu , klausytis muzikos , ziureti filmus (kelionei pats tas)

Su NDS irgi galima daryt tą patį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk viskas aisku, PSP turetojai gins PSP, NDS-NDS, o kas neturi, tai tikriausiai sakys kad abi niekam tikusios..

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neturiu ne1 ir nesakau kad abi slamstas man prie sirdies psp, nors DS nebandes bet man jis slamstas atrodo, o dar paziurejus kingrun15 psp ir ds palyginima tai kur rodo and ds burnouta tai as apsalau kad dar kazkas sake kad grafika gera and ds :) (tas burnoutas turetu wadintis BURNOuT KALADELES)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neturiu ne1 ir nesakau kad abi slamstas man prie sirdies psp, nors DS nebandes bet man jis slamstas atrodo, o dar paziurejus kingrun15 psp ir ds palyginima tai kur rodo and ds burnouta tai as apsalau kad dar kazkas sake kad grafika gera and ds :D (tas burnoutas turetu wadintis BURNOuT KALADELES)

Na NDS nėra sutvertas lenktynėms... Ir multiplatforminiams žaidimams... Bet jis sutvertas orginaliems,tik ant NDS išleidžiamiems žaidimams,kuo nagali pasigirti PSP :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ds, c,gp2x asus eee pc (mazas laptopas, tikrai mazas), arba geresnis didelis laptopas. Priklauso nuo tavo poreikiu.

asmeniskai tai gp2x neatrodo geresnis uz psp, o del eee pc tai biski keista lygint psp<laptopas ,topo centre mynkiau ta eee tai total shit, lagina+prie linuxu nepriprates

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.