Rekomenduojami pranešimai

Taigi, pagaliau ir man užsireikė tableto. Tik problema ta, kad nežinau kokį pirkti. Kolkas realiausiu variantu laikau Prestigio Multipad 5080 Pro, nes praktiškai visus mano poreikius patenkina - 3G/GPS man nelabai reikia, yra wifi, kelionem paziuret serialus ar kazkam pazaisti "on the go" sociai. Bet aisku kaip ir kiekvienam lietuviui kyla klausimas, gal kazka geriau uz panasia kaina galima butu isigyti ? ziurejau dinodirect.com tabletus, bet ten ju labai daug ir kainos viliojancios. Tai gal kazka uz panasia kaina galetumet pasiulyti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prestigio tikrai geras ir mano nuomone už tokią kainą tikrai nieko geresnio nerasi. Atitinka visus poreikius ir kas (man asmeniškai ) svarbiausia yra micro SDHC. Ekranas neblogas , knygos skaitosi normaliai, filmai irgi neblogai atrodo. Neto nelabai naudoju, tai man neaktualu ir nieko apie greitį pasakyti negaliu. Jei jau pirkti už 500 lt tabletę, tai tik šią.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kindle nenoriu nes play marketo neturi. Dar galvojau apie google nexus 7 bet kad jis hdmi output'o neturi o as vistiek kartais noresiu prie tv pajungt filmu paziuret. Aisku dinodirect yra pigiu tabletu bet nesinori prasidet su kitaickais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko geriau nerasi už panašią kainą, kaip nexus 7. Taigi gerai pagalvok dėl HDMI. Gerai sudėtas, garantuoti greiti atnaujinimai, nes tai po Google sparneliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi jau norisi tableto. Ką galit pasiūlyti mažiausioms kainomis (400-500lt) svarbiausia man: normalus knygų skaitymas, Wi-fi, hdmi output'as, svarbiausia, kad žiūrint per telika, nebūtų kokių nors tai lagų. Siūlyti galit iš kiniečių, nes firma visiškai neturi reikšmės.

Gal ir panašūs reikalavimai temos autorius, bet norėčiau jūsų patarimo ir iš to dinodiret.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko geriau nerasi už panašią kainą, kaip nexus 7. Taigi gerai pagalvok dėl HDMI. Gerai sudėtas, garantuoti greiti atnaujinimai, nes tai po Google sparneliu.

 

 

Bet as butent ir ieskau tableto su hdmi, o kadangi nexus 7 neturi tai iskarto atkrenta. Zinau kad cia skaitosi pati geriausia tabletė uz tokia kaina, bet man netinka.

 

Man irgi jau norisi tableto. Ką galit pasiūlyti mažiausioms kainomis (400-500lt) svarbiausia man: normalus knygų skaitymas, Wi-fi, hdmi output'as, svarbiausia, kad žiūrint per telika, nebūtų kokių nors tai lagų. Siūlyti galit iš kiniečių, nes firma visiškai neturi reikšmės.

Gal ir panašūs reikalavimai temos autorius, bet norėčiau jūsų patarimo ir iš to dinodiret.com

Jei tau nebus per didelis, tai griebk sita http://www.dinodirect.com/9-7-tablet-pc-pc-android-4-0-tablet-pc-tablet-computer-pc-tablet-wifi-tablet-pc-laptop-andrid-console-currency-EUR.html?AdAnalytics=201|0|21453|2|0

 

Čia review: http://www.topzone.lt/kiniskas-ipad-10-coliu-android-4-0-tablet

 

As buciau pats emes sita, bet kad man 7 coliu reikia :)

Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gan neblogas, bet gal kiek ir perdidelis. Gal kas turite dar ką pasiūlyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nexus 7 pirk. Dėl to hdmi tai dar čia ne bėda. Neužtenka iš usb filmu per TV žiūrėt?

Redagavo Doncius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.