voveriukas777

kur rasti ar atrištas ps3

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, nusipirkau naudotą ps3, versiją randu jame 4.21, tačiau niekur nerandu apie atrišimą info. Kai pirkau lyg sakė atrištas į 3.55, norėčiau įsitikinti kad taip arba kad ne.

 

Bei prie to pačio gal pasakytumėt jei rodo žaidimo 9gb, o kad kompakte bus 8gb(kompaktas 8.4), žodžiu ar įmanoma man jį įsirašyti į kompaktą, 3 dienas kariauju ir nesuprantu nei ar atrištas, nei žaidimą jokiu būdu nepavyksta nei įsikelti nei į kompaktą įrašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neirasysi zaidimo i savo ta DVD, o ir siaip tu jo nepazaistum is disko.

Jeigu raso, kad 4.21 tai tikriausiai ir yra 4.21, o ne 3.55.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma jei ir yra jis su CFW (gali vadint tai ir atrisimu jei nori), tai kur GAME turi buti papildoma funkcija "Install Package Files". O antra niekas PS3 zaidimu neirasineja. Juos paleidineja is isorinio ar vidinio HDD. Gal tu ir pats netycia atnaujinai kai pajungei prie interneto? Jei jis ispradziu buvo su 3.55 kaip sakei. Tada pats kaltas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už dėmesį. Reiškias atrištas nebuvo, nes kur game tokio failo nėra. O prie neto prisijungęs aš nebuvau. Apsigavau nusipirkdamas neatrištą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už dėmesį. Reiškias atrištas nebuvo, nes kur game tokio failo nėra. O prie neto prisijungęs aš nebuvau. Apsigavau nusipirkdamas neatrištą.

 

Atsakymai kaip naujokui nevisiskai teisingi todel kad jei zmogus is kurio pirko sake kad atristas tai turetu buti atristas arba taz zmogelis yra svansas kuriam su ta konsole reikia duoti per galva.

Jei pas tave parasyta kad 4.21 tai dar nereiskia kad taip ir yra gal ten stovi spoof jis apgauna konsole kad ji netycia neatsinaujintu, be to jei pirkai neseniai tai jau 4.30 yra. Ir dar Install package files turi buti stulpelyje kuriame yra Games kai istatai i diskasuki diska po juo turetu buti, turi buti manager-is per kuri paleidinesi zaidimus populiariausias Multiman bet gali buti Rodgero, Gaia.

Mano konsoleje pvz jei paziuresi yra 4.25, bet ji nulauzta ir veikia. Siulau paziureti Yuotube kaip atrodo PS3 jailbreak.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.