Frisby

Labai pigus DVD+ R DL diskai

Rekomenduojami pranešimai

XGD3 tai ir as rasau i verbatimus ( 3,8Lt)

Bet senuosius xgd2 tai manau neverta leisti pinigu, tai dabar nusipirkau situos Intenso uz 16lt/10vnt ir puikiausiai veikia, isiraso i HDD :)

Redagavo Frisby

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imi 10x verbatim uz 40LT su ta dezute ir nera vargo laikai ten diskus jei dezutes nemetysi kad diskai ten sukiuotus tai jie ir nesusibraizys :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su dezutem reikia, tai yra verbatim'u komplektas po 10 su dezutem, 56lt kilobaite, bent dezutes kokybiskos, praeita karta pirkau atskirai dezutes lenkiskas 10lt uz 10 dezuciu, tai kokybes dar tokios reikia paieskot...Nuotrauka

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai problemėlė, gaunu verbatim'us po 2,8 Lt, tačiau mano laptopas netinkamas įrašynėti žaidimams, todėl daug diskų susigadina, jei kas nors pasiūlytų alternatyvą, galėčiau parūpinti diskų ta kaina, kuria minėjau ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

100 litu tada investuok ... Beto kaip neatsipirks? Vienas naujos kartos zaidimas virs 200 LT kainuoja !
Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intenso yra iš tikro SUPERINES kokybės diskai. Jau daug metų naudoju juos ir galiu pasakyti kad man asmeniškai geresnių nėra.

 

Tik vienas brokuotas diskas iš virš 500. Tai apie daug ką sako. Tiesa nelabai daug kur parduodami jie. Ačiu kad pasakiai.

O Verbatim niekada gyvenime nepirksiu nes jie ir brangus ir kažkaip man visada nekokybiški yra. Nekenčia jie klimato pakeitimų ir miršta. Ir daug brokuotų jau buvo mano gyvenime. Nežinau ar tik man taip bet ir Lietuvoje ir UK buvo tas pats kaip ir su TDK. Nei vienas Verbatim diskas neišgyveno klimato pakeitimo Rusija - UK - Lietuva. Darykite išvadas. O INTENSO visi išgyveno ir puikiai tarnauja ir DL ir DVD ir CD. Man asmeniškai tai geriausia firma. Pigu nevisada reiškia blogai. ;)

 

Dar atsakant į vieno žmogaus klausimą - Livestar Media ID RITEK01 .

Matrica nors ir ta pati kaip ir ACME, tačiau iš visų mano Livestar diskų (virš 150 kažkur DL) tik 2 buvo blogi.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Verbatimai isgyveno visas stichijas :P, Buvau ir i vandeni imetes, ir Nuosavam name be sildymo savaitej palikes ... VISKAS OK ! Skeith daryk isvadas! :D

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Verbatimai isgyveno visas stichijas :P, Buvau ir i vandeni imetes, ir Nuosavam name be sildymo savaitej palikes ... VISKAS OK ! Skeith daryk isvadas! :D

 

manau kad pagal mano kollekcijas tikrai tavo diskų kiekiui dar iki mano yra toli ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal del to kad didzioji dalis mano zaidimu guli HDD :D, Gerai mes cia bisq Off Topinam ! Mano nuomone isliks tokia - Verbatim geriausi !

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai isirasineji senus zaidimus kurie uzima 7.30gb tai manau sitie diskai puikiai tinka. Reiks ir man nusipirkt tokiu ir pabandyt isirasyt su ihash :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepirkit maxell DVD+R DL is kokiu 6 man tik vienas isirase

 

o kaip su tais intenso ir XGD3 ?

 

nebedave redaguot senos zinutes tai rasau nauja.

 

zodziu nusipirkau tu intenso dvd dl disku pradzioj kelis diskus sugadinau del XGD3 zaidimu tada pazaidziau su iHAS dvd-romo nustatymais tai dabar irasineja be problemu

Redagavo IGNOLTA
Sujungta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pasimokiau, kad tu livestar, acme, ir viso kito sudo nepirkt, kiek kartu pirkau visada blogai isirasydavo. Verbatim geriausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.