auksinis

konkursa 24 nedidelis bet ir ne mini :)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Stai mano piesinys. :thumbsup4:

Aciu uz konkursa. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Ne į temą

Ar tik man atrodo ar cia lapas apkarpytas :D?
Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oh c'mon. Nesikabinėjam gal, kaip norėjo taip ir nupaišė. Bent jau stengėsi žmogus :) Komisija jau pati atrinks kas gerai, kas ne. Juk turim objektyvią komisijos pirmininkę...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scanneris mokykloj sugedęs, teko su Vita fotkint. Jeigu pataisys iki penktadienio įkelisiu su normalia kokybe. Piešiau Aveline de Grandpre iš Assassin's Creed 3: Liberation.

 

Nuotrauka

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi teko ant greituko papieskiot nes nelabai turiu laiko. Čia turėtų matytis 3D bet jai nematot tai nk tokio :D pats nematau efekto. Jai kas dar neatrišo tai čia SHEANRON iš DBZ (dievas drakonas). PS. vip užsakytas.Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi teko ant greituko papieskiot nes nelabai turiu laiko. Čia turėtų matytis 3D bet jai nematot tai nk tokio :D pats nematau efekto. Jai kas dar neatrišo tai čia SHEANRON iš DBZ (dievas drakonas). PS. vip užsakytas.

 

Pats sugalvojai ar iš kažkur skolinaisi idėją? Nes kažkoks labai matytas tavo piešinys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sugalvojai ar iš kažkur skolinaisi idėją? Nes kažkoks labai matytas tavo piešinys

 

Nemeluosiu, skolinausi dalį idėjos. Dažnai žiūriu 3D paveikslėlius tai net ranka dreba. Bet piešiau nežiūrėdamas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemeluosiu, skolinausi dalį idėjos. Dažnai žiūriu 3D paveikslėlius tai net ranka dreba. Bet piešiau nežiūrėdamas :)

 

Gal fenomenalią atmintį turi? Nes radau tą paveikslęlį ir galiu pasakyt neįsivaizduoju kaip įmanoma taip panašiai nupiešt nežiūrint. Neturiu nieko prieš kopijavimą nuo nuotraukų ar paveikslėlių, kitaip nelabai prisiminsi veikėjo išvaizdos, bet piešti kito piešinio pagrindu nesusitarus su autorium man atrodo mažų mažiausiai nepagarbu autoriaus atžvilgiu.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2221605/You-wont-believe-eyes-Artist-creates-amazing-3D-drawings-just-pen-paper.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gynga, aš nenoriu nk įžeisti, nieko nekopijavau indentiškai o dėl atminties viena karta pamatai ir vsio gi ne toks pat paveikslėlis. Nežinau kas tau nepatinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gynga, aš nenoriu nk įžeisti, nieko nekopijavau indentiškai o dėl atminties viena karta pamatai ir vsio gi ne toks pat paveikslėlis. Nežinau kas tau nepatinka.

 

:badass:

 

puikią atmintį žiūriu turi, jelly me...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gynga, matau tau nepatika, kad mano piešinys panašus į kitą tavo rastą piešinį. Jeigu pradėsim čia ieškot visų tai aišku rasim. Nežinau ar nori tu čia detektyvą pavaidyti bet gi pats piešiai pagal paveiklėlį o prie kitų kimbi. Čia mano finaliniai žodžiai daugiau su tavim nediskutuosiu nes tai tas pats kaip žaidimas į vienus vartus. http://img.gawkerassets.com/img/17xqd5rgfty9ljpg/xlarge.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ajajajajai.... Kopijuojat... Na ir neidomu ;D Gaila as neturejau laiko ir aukselis nenori pratest konkurso... Na but oh well... shit happens... Buvo neblogas piesinukas is AC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gynga, matau tau nepatika, kad mano piešinys panašus į kitą tavo rastą piešinį. Jeigu pradėsim čia ieškot visų tai aišku rasim. Nežinau ar nori tu čia detektyvą pavaidyti bet gi pats piešiai pagal paveiklėlį o prie kitų kimbi. Čia mano finaliniai žodžiai daugiau su tavim nediskutuosiu nes tai tas pats kaip žaidimas į vienus vartus. http://img.gawkerassets.com/img/17xqd5rgfty9ljpg/xlarge.jpg

 

Tai aišku piešiau pagal paveikslėlį, skirtingai negu tamsta aš vieną kart pamatęs neįsimenu vaizdo visam gyvenimui. Problema ta, kad tu nesuvoki net skirtumo tarp paveikslėlio ir meninio kūrinio, tad tau kažką dėl to priekaištaut ko gero yra beprasmiška.

 

Buvo neblogas piesinukas is AC

 

Dėkui, iš Dantes tokį pasakymą išgirst tai jau pasiekimas ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.