GorDo

Torrent Atsisiuntimo grejtis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , iskilo para klausimu del torrentu siuntimu , nesu tame rejkale akspertas taigi ir krejpiuosi..

 

Torrentais naudojuosi jau keli metai niekada nesiskundziau niekuo... iki siol ...Problema istikruju yra siuntimo grejtis jei seederiu yra pakankamai max siuntimo grejtis buna iki ~100 110kb/s ... o seip netas yra 1mego ...

 

Darant speed test downloadas buna apie 890kb/s netgi is kitu saliu mazai kuo skiriasi ... taigi klausimas kame reples ?

 

Naudoju uTorrent 1.7.5, siuntimo grejtis visur vienodas nepriklausant nuo trackeriu ... siunciu is LM , TRL , BCG , ETRL ir kitu...

 

ar cia modemas riboja grejti ar kitur yra problema ... kokios dazniausiai priezastys mazo siuntimo grejcio ? :D

Laukiu atsakymu ... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , iskilo para klausimu del torrentu siuntimu , nesu tame rejkale akspertas taigi ir krejpiuosi..

 

Torrentais naudojuosi jau keli metai niekada nesiskundziau niekuo... iki siol ...Problema istikruju yra siuntimo grejtis jei seederiu yra pakankamai max siuntimo grejtis buna iki ~100 110kb/s ... o seip netas yra 1mego ...

 

Darant speed test downloadas buna apie 890kb/s netgi is kitu saliu mazai kuo skiriasi ... taigi klausimas kame reples ?

 

Naudoju uTorrent 1.7.5, siuntimo grejtis visur vienodas nepriklausant nuo trackeriu ... siunciu is LM , TRL , BCG , ETRL ir kitu...

 

ar cia modemas riboja grejti ar kitur yra problema ... kokios dazniausiai priezastys mazo siuntimo grejcio ? :D

Laukiu atsakymu ... :D

bandyk pasikeisiti programa... as naudoju azureus nebuvo dar problemu.Pabandyk siustis ne is trackeriu geriausia is ftp pazek jei vistiek toks pat tada reiskia modemas ar tinklo plokste kvailioja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal seederiu mazai ar ka zinau... sakai 100kb/s ? cia labai mazai.. ant 12.5kB/s siuncia pas tave ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Jauciu pas tave portai uzdaryti (kaip pas mane).

2. Tu cia skaiciuoji KILOBITAIS o u torrent skaiciuja KILOBAITAIS.

3. KILOBITUS padalinti is 8 ir gausi KILOBAITUS.

 

P.S. Cia tik mano nuomone.

Redagavo baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei pas tave netas 1 mego,tai 1 megabito ar 1 megabaito ? jei sakai kad einant testa raso 890kb/s tai tirkiausiai 1 megabito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu viskas geraij yra

pas mane 6000 DSL (6 mb atseit) bet istikruju testas daro +/- 6000 kb/s o siuncia per utorrenta +/- 600 kB/s per sekunde tad viskas normaleij

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu viskas geraij yra

pas mane 6000 DSL (6 mb atseit) bet istikruju testas daro +/- 6000 kb/s o siuncia per utorrenta +/- 600 kB/s per sekunde tad viskas normaleij

Tai jei pasmane 1mb tai siuncia 100kB/s tada viskas tinka, nera cia ko sukt galvos ... Keisim neta :D

Dekuj uz atsakymus :}

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane iš LM(LinkoManija.net) siučia 1Mb/s, bet niekad nesiunčia greičiau, nors skaitosi šviesolaidinis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal delto kad mazaij seederiu ir perdaug iemeju

Redagavo vidman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudot sviesolaidi ir gaut maziau negu 20mbps nusikaltimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmane 1 Megabitas ir siuncia ~100 kB/s :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmane 1 Megabitas ir siuncia ~100 kB/s :]

1024 kb padalinta is 8 = 128 kB

Viskas teisingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pas mane netas 128kb padalinta is 8 16kB tiek ir siunce (cia erdviu intikas toki zveriska greiti duoda) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytai,pas tave bent jau pingas minimalus losiant zaidimus.pas mane irgi erdves diena iki 2mbps,nakti iki 4mbps,bet kai 70 zmoniu tinkle,tai problemos diena su pingu.bet dazniausiai palost imanoma dar,buna 60-120.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.