DpK

Zaidimu regionai?..?

Rekomenduojami pranešimai

Labavakara. Susiduriau su tokiu klausimu.. pas mane yra amerikietiskas xbox'as (NTSC) ir va radau tokia lentele internete ne viena - http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-a.html tai va kaip suprast sita lentele ? tipo as dabar nusiperku pvz.: Call of Duty Black Ops Pal regiono ir veiks ant mano konsoles ? ar kaip cia? nes toj lentelej parasyta kad black ops ant ntsc works on the specified system. Tikiuos supratot mano klausima. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi gauti zaidima NTSC formato arba RF (region free),jei gausi zaidima PAL formatu-jis tau neveiks.Nemazai zaidimu buna RF :thumbsup4:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip zinot ar region free? pagal lentele sita? arba ar ant zaidimo buna uzrasyta kas nors kad suprast kad jis RF?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kiekvieno zaidimo dezutes buna parasyta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAL zaidimai veikia ant PAL konsoliu t.y europietisku NTSC yra amerikietiskas regionas. Na jei pas tave NTSC konsole tai tau reiketu NTSC zaidimu kuriu lietuvoje kazin ar daug rasi arba Region Free ju turetu but daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pribrendau ir aš klausimams. perkant Xbox360 gavome "dance central 2" žaidimo kodą. Jis ne PAL regiono, na matyt taip yra, nes bandant surašyti meta klaidą ir rašo kad netinkamas regionas. Ar yra kažkokia galimybė įrašyti tokį žaidimą į PAL konsole, kad jis veiktu. Parduotuvėje aiškino, kad yra kažkokia galimybė, bet nelabai paaiškino kaip tai padaryti.

 

Dėkoju už jūsų atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.