Frisby

Battlefield 3 online pass

Rekomenduojami pranešimai

Noriu pirkt bf3 online pass, nes zaidziu su flashinta konsole, taigi gal kas zinot kur pigiau galima gaut? ir ar yra kazkokie tai tu kodu regionai, kurie netiktu mano UK gamertagui?

Dekui uz pagalba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada apgavau EA supporta ir issikaulyjau as ta passa, bet taip ir nesugebejau panaudot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada apgavau EA supporta ir issikaulyjau as ta passa, bet taip ir nesugebejau panaudot :D

 

Tai galbut parduotum man ji? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pirkt bf3 online pass, nes zaidziu su flashinta konsole, taigi gal kas zinot kur pigiau galima gaut? ir ar yra kazkokie tai tu kodu regionai, kurie netiktu mano UK gamertagui?

Dekui uz pagalba :)

 

Kodu regionai tikrai yra, tau reikia pirkti tik UK (Europa) (2 regionas) koda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pats kazkada is supporto gaves viena, o poto netycia ir antra kazkaip gavau :D taciau atidaviau playmanams jau senokai :nsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jus gaunat? Gal ir as pameginsiu. Beje jis rodos kainuoja 800 msp taip?

 

Rasai i EA supporta ir meluoji, kad tau neveikia zaidimo online pass arba sugalvoji kokia nors kita beda. Reikia graziai "paknist" prota ir galbut duos ta pass, bet galu gale tikrai nevisad manau duoda, ziurint koks zmogus pasitaikys. Gali prasyti irodymu, kad turi zaidima ir pan. :)

 

 

Jo, seniau kainuodavo 800msp, bet dabar isvis marketplace nebera jo.

Redagavo Frisby

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ankščiau esu gaves kokius 5-6 ant Xbox ir PS3 kartus sudėjus ir keli iš jų dar buvo su Back To Karkand DLC, bet dabar EA support'as nebeduoda taip legnvai, prašo pirkimo čekiu foto ir pnš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala o tai kaip man ji isigyt? Jei nera store? Gal kai spaudi multiplayer parodo ivest passa arba nusipirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala o tai kaip man ji isigyt? Jei nera store? Gal kai spaudi multiplayer parodo ivest passa arba nusipirkt?

 

Kai bandai įeiti į mp ,jeigu neturi online pass išmeta lentelę ,kad nuspirki arba redeemink .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.