lauriksas

Reikia siek tiek pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Tai va,per kaledas gavau xbox 360 ir nutariau ji nusiflashint. Atidares diskasuki matos ,kad pas mane hitachi rom'as.Perskaicius pagrindiniame puslapyje esanti gida apie hitachi flashinima iskilo pora klausimu. Kaip suprasti "visos PC raid funkcijos turi buti isjungtos" jei gali paaisikinkite kaip tai padaryti. IR PC turi buti nustatyas krautis is cd BIOS'E. Kaip visa tai padaryti? . Kaip su tuo xbins parsisiusti reikalingas programas? Kai vienu metu ijungiu xbox ir pc nustatyta krautis is cd man reikes suvesti login ir password is karto ar perkrauti pc ir tada ? Aciu labai.

 

LABAI PRASAU PADEKITE,BENT PASAKYKITE KAIP TAS RAID FUNKCIJAS ISJUNGTI. I kitus klausimus jauradau atsakymus,tik niekaip del tu raid funkciju nerandu. 20 kartu perziureta ir ne vieno atsakymo,na nebukite tokie.

Redagavo lauriksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardziau savo boxa.Pas mane hitachi 78 FK. Ar tiks jam gidas esantis pagrindiniame puslapyje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardziau savo boxa.Pas mane hitachi 78 FK. Ar tiks jam gidas esantis pagrindiniame puslapyje?

Nezinau koks ten gidas, bet turetu tikt jei ten 78 FK gidas. Tik turek omenyje kad tau reikes SATA/RAID controllerio su VT6420/6421 chipu. :D

 

LABAI PRASAU PADEKITE,BENT PASAKYKITE KAIP TAS RAID FUNKCIJAS ISJUNGTI. I kitus klausimus jauradau atsakymus,tik niekaip del tu raid funkciju nerandu. 20 kartu perziureta ir ne vieno atsakymo,na nebukite tokie.

O del RAID, tai jei pas tave kompe nebuvo sujungi RAID'u keli kietieji diskai tai nieko tau isjunginet ir nereikia.

Redagavo trinchiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit! Viska padariau kaip rase gide,pervedziau xboxo dvd rom i modeB,pc atpazino xboxo roma ir bandant flashinti su C4EVA_XTRM-HITACHI_v2_4_Stealth gaunu errora. Raso xtreme file missed,make sure u have latest firmware ar kaskaip panasiai.Firmware sunciau per xbins tai pagal viska turetu but gerai,bet...tiesiog nervai ima,sunkiausia darba padariau ir tokia smulkme nenusiseke. Atgal surinkau boxa atrodo viskas veikia xD laukiu jusu patarimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.