XzaidejasX

Nesisiunčia žaidimas...

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, per kalėdas gavau xbox 360 + kinect + 2 games. Bet man neveikia vienas žaidimas "Carnival game" Jis yra su kodu kurį reikia įrašyti ,kad parsisiustum žaidima. 3men gold'o kodas veikė ,o šitas neveikia...

Rašo "This item isn't available from your current location" ,bet aš visur vedžiau UK.

Ačiū už atsakymus :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal ip zino kur tu randies :)

 

kaip suprantu reikia uzmest koki VPN ant pc ir su pc pasharint intera i xboxa, tada gelsi parsisiust.

o gal yra ir paprastesniu variantu, palaukim, paziuresim ka kiti forumieciai pasakys

Redagavo cryptkeeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki dar IP :DD Nori pasakyt kad jie seka zmoniu IP? Puikiai vedziau visus kodus i xbox'a kurie buvo arba UK arba EU. ACC pas mane UK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal ip zino kur tu randies :)

 

kaip suprantu reikia uzmest koki VPN ant pc ir su pc pasharint intera i xboxa, tada gelsi parsisiust.

o gal yra ir paprastesniu variantu, palaukim, paziuresim ka kiti forumieciai pasakys

 

Ačiū už atsakymą, bet man neina to VPS pasijungt normaliai :( Tikriausiai koki lievą susirandu VPS ;D

 

Tai gal kas galit padėti ? :) Nes niekaip neina parsisiust :((

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už atsakymą, bet man neina to VPS pasijungt normaliai :( Tikriausiai koki lievą susirandu VPS ;D

 

Tai gal kas galit padėti ? :) Nes niekaip neina parsisiust :((

 

man ta pati problema...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.