Edgaras78

FarCry 2

Rekomenduojami pranešimai

Na matau tema numiros.

As ji isigijau.Hm ka galiu pasakyti grafika gan visko galima ir su masina vaziuoti ir su laivu plaukti,nu daug yra galimybiu.

Tik truputi sunkokas gan zaidimas reikia ieskoti brangakmeniu kad taisyti ginklus,pirkti.Na man visaj nieko :D

P.S internete losdamas tikrai labai NUSIVYLIAU su sniper nusisauna tik is 3 kulku... interne pagal mane yra vejai...

Tai vat tiek pasidalinau savo nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matau tema numiros.

As ji isigijau.Hm ka galiu pasakyti grafika gan visko galima ir su masina vaziuoti ir su laivu plaukti,nu daug yra galimybiu.

Tik truputi sunkokas gan zaidimas reikia ieskoti brangakmeniu kad taisyti ginklus,pirkti.Na man visaj nieko :D

P.S internete losdamas tikrai labai NUSIVYLIAU su sniper nusisauna tik is 3 kulku... interne pagal mane yra vejai...

Tai vat tiek pasidalinau savo nuomone.

sia savaite ir as isigysiu,laukiu kol siunta ateis,laukiu labai,tikiu kad super zaidas,su super grafika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sia savaite ir as isigysiu,laukiu kol siunta ateis,laukiu labai,tikiu kad super zaidas,su super grafika

siulyciau perdaug apie ji gerai negalwot nes labai smarkiai nusiwilt gali :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau perdaug apie ji gerai negalwot nes labai smarkiai nusiwilt gali :yes:

Nu as per daug ir nemastau apie ji,bet zaidziau pas drauga on pc,man labai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiant Far Cry 2 max po valandą vienu prisėdimu, tai tikrai greit neatsibosta, bet jei žaidi daugiau, tai gali ir nepatikti monotonija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man viskas patinka,galiu losti ir po 6 val per karta,vistiek lieka idomus,nes man saudykles ir nereikejo,taigi gavau ko norejau tikrai,grafika nereali,aplinkos,efektai,viskas auksciausiam lygi,idomu kad reikia kapstytis is vieno mapo galo i kita kartais tai uztrunka ilgai bet pakeliui visada buna ka veikt,man tai vienas is geriausiu zaidimu,ir geriausias fps aisku,cia daugiau stalker fanam manau toks,idomu,itraukia,istoria idomiai pletojasi,viskas auksciausiam lygi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo grafika tikrai puiki, ugnis puiki, zaidimas online itin idomus taip pat ir patogus, zaidimas pasirode tikrai visai geras ir paliko ispudi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

online tai tikrai nera iki galo isdirbtas bent jau mano nuomone, sunku sulyginti su cod4, nors is pradziu kai ismeginau tai trumpam uzkabino, bet seip online tai nezinau dar ten yra prie ko padirbet :idea: o seip grafika ir pats game man asmeniskai tai geras..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padekite del far cry 2 prasau,Su sventemis beje visus

as daejau iki misijos kur mieste pas tas dvi grupuotes paemes misija keliauji laisvinti kalinio ikalinto namuke apsuptame priesu,tai va dar zemelapyje raudonas apskritimas atsiranda kuris nurodo kur yra kalinys,taigi islaisvinu kalini,issaudau visus priesus,ir kalinys dingsta,man padekoja aisku,priesu nebera,o apskritimas lieka,ir raso kad tipo gelbek kalini,nors jau gelbejau,bugas kazkoks????bet ir pas viena grupuote taip ir pas kita,nesamone kazkokia

ACIU

Redagavo Tomecko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padekite del far cry 2 prasau,Su sventemis beje visus

as daejau iki misijos kur mieste pas tas dvi grupuotes paemes misija keliauji laisvinti kalinio ikalinto namuke apsuptame priesu,tai va dar zemelapyje raudonas apskritimas atsiranda kuris nurodo kur yra kalinys,taigi islaisvinu kalini,issaudau visus priesus,ir kalinys dingsta,man padekoja aisku,priesu nebera,o apskritimas lieka,ir raso kad tipo gelbek kalini,nors jau gelbejau,bugas kazkoks????bet ir pas viena grupuote taip ir pas kita,nesamone kazkokia

ACIU

siaip paziurek - turetu degti ugnis melyna,

ir jeigu nemaisau, tai cia turetum i sulini toky ilyst, paimt kazka, ir jau kai islindinesi - zasada bus,

tada ir reikes gelbet korifana, anyway - melynu dumu ieskok,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padekite del far cry 2 prasau,Su sventemis beje visus

as daejau iki misijos kur mieste pas tas dvi grupuotes paemes misija keliauji laisvinti kalinio ikalinto namuke apsuptame priesu,tai va dar zemelapyje raudonas apskritimas atsiranda kuris nurodo kur yra kalinys,taigi islaisvinu kalini,issaudau visus priesus,ir kalinys dingsta,man padekoja aisku,priesu nebera,o apskritimas lieka,ir raso kad tipo gelbek kalini,nors jau gelbejau,bugas kazkoks????bet ir pas viena grupuote taip ir pas kita,nesamone kazkokia

ACIU

arba buna kad visus issaudai lygtai,o koks vienas dar kur guli suzeistas arba slapstosi ir neuzskaito misijos kol tikrai visi nebuna mire,kartais man taip kai kuriu postu neina uzimt irgi atrodo visus issaudai o postas dar ne tavo,ir ieskok tada kur tas vienas ten guli krumuose dar gyvas :(

siaip zaidima perejau bet losiu is naujo vel nes ne visas side mission perejau,o jos tikrai idomios,bet kas ten per pabaiga tai isvis neaisku,tokios lievos pabaigos dar nesu mates :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba buna kad visus issaudai lygtai,o koks vienas dar kur guli suzeistas arba slapstosi ir neuzskaito misijos kol tikrai visi nebuna mire,kartais man taip kai kuriu postu neina uzimt irgi atrodo visus issaudai o postas dar ne tavo,ir ieskok tada kur tas vienas ten guli krumuose dar gyvas :D

siaip zaidima perejau bet losiu is naujo vel nes ne visas side mission perejau,o jos tikrai idomios,bet kas ten per pabaiga tai isvis neaisku,tokios lievos pabaigos dar nesu mates :D

su zasada jau senai praejau,o tai butina visus issaudyti,kad isgelbeti buddie,beje zejau youtube.com ten isgelbeja ciuvaka ir iskart duoda seivinti,ir vsio narmalna,ir nesaudo visu,nesamone,as skaitau tai bugas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su zasada jau senai praejau,o tai butina visus issaudyti,kad isgelbeti buddie,beje zejau youtube.com ten isgelbeja ciuvaka ir iskart duoda seivinti,ir vsio narmalna,ir nesaudo visu,nesamone,as skaitau tai bugas

gali buti del tu gelbejimo misiju tai,gali valanda laiko is zasados visus saudyt ir tik tada eiti gelbet,arba gali su dzipu greit ilekt,nuvaryt i reikiama vieta ir iskart duos seivint,o kad viska padarai ir nieko neduoda,megink nuo ankstesnio seivo vel zaisti ir pirma atlik kokia kita uzduoti,tada sita bandyk vel per nauja,gal praeis,man buvo viena misija perejau dave seivint bet o to zuvau ir nuo to seivo paskutinio pakibdavo viskas,bet kiti seivai ejo tai praejau vel per nauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti del tu gelbejimo misiju tai,gali valanda laiko is zasados visus saudyt ir tik tada eiti gelbet,arba gali su dzipu greit ilekt,nuvaryt i reikiama vieta ir iskart duos seivint,o kad viska padarai ir nieko neduoda,megink nuo ankstesnio seivo vel zaisti ir pirma atlik kokia kita uzduoti,tada sita bandyk vel per nauja,gal praeis,man buvo viena misija perejau dave seivint bet o to zuvau ir nuo to seivo paskutinio pakibdavo viskas,bet kiti seivai ejo tai praejau vel per nauja

padariau visas kitas misijas,liko tik sios pas grupuotes gelbeti buddie,zodziu zopa,nes seivu kitu nera

ps va tik db pavyko,ir ka gi as dariau,cia ateityje visiems,nuvariau i tas vietas seip sau,nepaemes misijos,o seip uzklidau i namuka ta,ir isgelbejau buddie,uzskaite,krc viskas ok

Redagavo Tomecko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau visas kitas misijas,liko tik sios pas grupuotes gelbeti buddie,zodziu zopa,nes seivu kitu nera

ps va tik db pavyko,ir ka gi as dariau,cia ateityje visiems,nuvariau i tas vietas seip sau,nepaemes misijos,o seip uzklidau i namuka ta,ir isgelbejau buddie,uzskaite,krc viskas ok

kad nzn ar kitiem buvo ten problemu,siaip reikia visad pasilikt koki senesni seiva ant zapaso kad jei kas butu negerai kad galetum perlost per nauja,ir siaip kai gerai turet po viena seiva is kiekvieno mapo,nes i juos gryzt jau negalesi o jei busi dar neperejas misiju ar nerades deimantu visada galesi gryzti ir pereiti,as va dabar viska perejas losiu taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.