19jonas

Paprasto XBOX žaidimai ant XBOX 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Gal yra žinių/gandų, kaip sekasi hackeriams su xbox 1 žaidimų leidimu per xbox 360 hdd?

Juk dabar atsiradus xbox 1 žaidimų parsisiuntimo galimybei turėtų būti įmanoma į hdd įkelti savo xbox 1 žaidimą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta galimybe siustis jau nuo xbox1 nulauzimo pradzios. ner jokiu gidu. neina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei as atsisiunciau pirmo xboxo zaidima ar as jy galiu rasyt y DVD+R ar butinai reik rasyt y DVD+R DL.

 

Tai ar kas nors zino ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi del sito noreciau suzinoti

 

 

na siaip kiek zinau tai xbox 1 zaidimai yrasyti y paprasta dvd diska hmm bet nesu bandes yrasyt ar isbandyt todel ir norisi suzinot ar cia ant xbox 360 tinka ir paprastas dvd ar irgi rejk pirkt dvd dl del xbox 1 zaidimo ar tiesiog nuskaitys paprasta dvd kaip zaidima (aj jo dar 1 dalykas o y xbox 1 zaidima rejkia yrasinet stealth failus?)

Redagavo KingRun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj manau jeigu pasileistu muzika is paprasto dvd taj gal ir zaidimas eitu :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai kiek suprantu, nepasileidimo problema yra ne del disko, o del to, kad dar kazka reikia daryti paciam xbox1 zaidimo image.

bent jau galvoju delto, kad xbox1 ir xbox1(for x360) zaidimai torentuose yra relyzinami atskirai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rejkia updateta parsisiut kad zaidimai xboxo1 aitu , beto nevisi jie veikia tik kurie yra MS liste

 

Kokie game veikia : http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardco...tygameslist.htm

 

Update here : http://www.xbox.com/en-US/games/backwardsc...ityredirect.htm

up rasom i cd ir updatinam arba parsisiunciam per xbox Live

 

Jei tie zaidimai nera tam liste jie tau ant x360 neveiks....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

update tai savaime suprantama ir listas viskas aisku, bet beda ta, kad kartais siu salygu ispildymo nepakanka, kad zaidimas veiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu įsirašęs Ninja Gaiden Black. Užima jis pas mane kaip normalus Xbox 360 žaidimas, todėl rašiau į DVD+DL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat butent, kad tai ir yra pathintas xbox1 zaidimo image. ju iskarto paruostu naudoti su xbox 360 galima gauti bcg, tam jie net atskira torrentu skilti neseniai yra padare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat butent, kad tai ir yra pathintas xbox1 zaidimo image. ju iskarto paruostu naudoti su xbox 360 galima gauti bcg, tam jie net atskira torrentu skilti neseniai yra padare.

Taip pat torrents.ru ir xbox-sky mačiau nemažai.

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat torrents.ru ir xbox-sky mačiau nemažai.

akd yra ju tai yra,bet man kazkaip nelabai traukia mintis naudot dl diskus tiem xbox1 zaidimam,nes x360 zaidimu tiek kad tik kepk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

akd yra ju tai yra,bet man kazkaip nelabai traukia mintis naudot dl diskus tiem xbox1 zaidimam,nes x360 zaidimu tiek kad tik kepk

Na, aš norėjau tokio atpalaiduojančio God Of War, Devil May Cry stiliaus action, o ant Xbox 360 yra tik Conan ir Beowulf, todėl ir patraukė tas Ninja Gaiden Black. Daugiau nieko ypatingo pirmam Xbox'ui nemačiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.