Eivinas

Niekaip neapsisprendziu del ps3 ar Xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki niekaip neapsisprendziu kuri pirkt Ps3 ar Xbox360?

1. Kieno geresne grafika ps3 ar xbox360?

2. Kurio brangesni zaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.grafika nelabai skiriasi

2.originalai kainuoja panašiai

 

rinkis pagal kitus kriterijus, pasižiūrėk žaidimų *exclusive leidimus, kurie labiau domina.

pirksi originalus, ar ne

bluray reikalingas, ar ne

ir t.t

 

 

tiesa xbox360 pultas man patogesnis.

Redagavo nekroshius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.grafika nelabai skiriasi

2.originalai kainuoja panašiai

 

rinkis pagal kitus kriterijus, pasižiūrėk žaidimų *exclusive leidimus, kurie labiau domina.

pirksi originalus, ar ne

bluray reikalingas, ar ne

ir t.t

 

 

tiesa xbox360 pultas man patogesnis.

 

Aciu uz atsakymus.

Pabandysiu ziuret . Esu turejas xbox360 tai tikrai labai geras aparatas o pultelis tai patogesnis pritariu tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki niekaip neapsisprendziu kuri pirkt Ps3 ar Xbox360?

1. Kieno geresne grafika ps3 ar xbox360?

2. Kurio brangesni zaidimai?

 

 

Nueik pas pazystamus kokius ismegink viena, poto ismegink kita ir pamatysi kuris tau geriau o cia tau visi sakys pagalsave todel nebus jokios naudos ir tik prasides Hateriu atakavimai.

 

 

Nuotrauka

 

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abi konsoles,naudoju taipogi abi ir po gan ilgo naudojimosi turiu pripazinti,kad PS3 kazkaip man labiau prie dusios,nes:

1.Turi daugiau exclusive zaidimu

2.Nemokamas zaidimas internete (isimtis,jei zaidimas reikalauja active pass'o,bet tokiu zaidimu dar nera labai daug)

3.Blue Ray dvdromas

4.Cia toks bonusas tau kaip kedainieciui,zinau bent 2 vietas kdn kur gali isigyti devetu zaidimu ir gan protingomis kainomis

 

Del X360 tai viskas su juo yra gerai,pultelis patogus ir t.t. bet:

1.Zaidimas internete mokamas

Ne į temą

(o jei dar sugalvosi nusiflesint konsole ir zaisti nete,tai dar ir bana gali gauti)

2.Mazai exclusiviniu zaidimu

 

Tiesa tie zaidimai kurie iseina ir ant PS3 ir ant X360,liaudis sako,jog dazniausiai geriau atrodo ant X360 (nes kurejams X gelezis palankesne),bet mano neisprususiai akiai tai skirtumo nera,net ir lyginant kita kart screenus ta skirtuma vos pastebiu :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueik pas pazystamus kokius ismegink viena, poto ismegink kita ir pamatysi kuris tau geriau o cia tau visi sakys pagalsave todel nebus jokios naudos ir tik prasides Hateriu atakavimai.

 

 

Nuotrauka

 

 

Nu reiks pabandyt abi konsoles ir paziuresiu kuri daugiau prie sirdies. aciu uz patarima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abi konsoles,naudoju taipogi abi ir po gan ilgo naudojimosi turiu pripazinti,kad PS3 kazkaip man labiau prie dusios,nes:

1.Turi daugiau exclusive zaidimu

2.Nemokamas zaidimas internete (isimtis,jei zaidimas reikalauja active pass'o,bet tokiu zaidimu dar nera labai daug)

3.Blue Ray dvdromas

4.Cia toks bonusas tau kaip kedainieciui,zinau bent 2 vietas kdn kur gali isigyti devetu zaidimu ir gan protingomis kainomis

 

Del X360 tai viskas su juo yra gerai,pultelis patogus ir t.t. bet:

1.Zaidimas internete mokamas

Ne į temą

(o jei dar sugalvosi nusiflesint konsole ir zaisti nete,tai dar ir bana gali gauti)

2.Mazai exclusiviniu zaidimu

 

Tiesa tie zaidimai kurie iseina ir ant PS3 ir ant X360,liaudis sako,jog dazniausiai geriau atrodo ant X360 (nes kurejams X gelezis palankesne),bet mano neisprususiai akiai tai skirtumo nera,net ir lyginant kita kart screenus ta skirtuma vos pastebiu :D

 

jeigu imti skaiciu exclusive zaidimu tai xbox360 ju turi daugiau, tik kad man PS3 exclusive zaidimai kazkaip labiau patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abi konsoles,naudoju taipogi abi ir po gan ilgo naudojimosi turiu pripazinti,kad PS3 kazkaip man labiau prie dusios,nes:

1.Turi daugiau exclusive zaidimu

2.Nemokamas zaidimas internete (isimtis,jei zaidimas reikalauja active pass'o,bet tokiu zaidimu dar nera labai daug)

3.Blue Ray dvdromas

4.Cia toks bonusas tau kaip kedainieciui,zinau bent 2 vietas kdn kur gali isigyti devetu zaidimu ir gan protingomis kainomis

 

Del X360 tai viskas su juo yra gerai,pultelis patogus ir t.t. bet:

1.Zaidimas internete mokamas

Ne į temą

(o jei dar sugalvosi nusiflesint konsole ir zaisti nete,tai dar ir bana gali gauti)

2.Mazai exclusiviniu zaidimu

 

Tiesa tie zaidimai kurie iseina ir ant PS3 ir ant X360,liaudis sako,jog dazniausiai geriau atrodo ant X360 (nes kurejams X gelezis palankesne),bet mano neisprususiai akiai tai skirtumo nera,net ir lyginant kita kart screenus ta skirtuma vos pastebiu :D

 

Aciu taipogi uz palyginimus sokius tokius. Del x360 man ir tas lievai kad gauni bana kai nusifleshini ir bandai intika pajunkt .. ziurejau x360 exlusive tai nelabai nustebino, ir ziurejau ps3 tai nustebino. Redagavo Eivinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu imti skaiciu exclusive zaidimu tai xbox360 ju turi daugiau, tik kad man PS3 exclusive zaidimai kazkaip labiau patinka :)

 

Ne į temą

Ka as zinau...ant pirstu nelanksciau,bet man kazkaip atrodo,kad PS3 realiai turetu daugiau tureti...tik pagalvoju apie koki nors X360 zaidima ir i galva sauna bent pora ar trejetas ps3 zaidimu tokio tipo,siaip nesiginciju,bet kai pagalvoji,kad reiktu numesti Kinect gamus is varzybu,tai ne kazin kas xboxui liktu :) ir aisku svarbiausia kokybe,ne kiekybe...nes sunkiasvoriai exclusivai tai beveik visi siuo metu pas PS3,ka turi X360 (tik X360)?
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ka as zinau...ant pirstu nelanksciau,bet man kazkaip atrodo,kad PS3 realiai turetu daugiau tureti...tik pagalvoju apie koki nors X360 zaidima ir i galva sauna bent pora ar trejetas ps3 zaidimu tokio tipo,siaip nesiginciju,bet kai pagalvoji,kad reiktu numesti Kinect gamus is varzybu,tai ne kazin kas xboxui liktu :) ir aisku svarbiausia kokybe,ne kiekybe...nes sunkiasvoriai exclusivai tai beveik visi siuo metu pas PS3,ka turi X360 (tik X360)?

 

Ne į temą

Nu jo nlb daug db kas liko, galejo savo exclusive microsoft labiau rupintis. Reikejo pasistengt, kad tokie kaip Dead or Alive ar Dead Rising netaptu mutiplatforminiais, taip pat Fable serija sugadino visai. Bet ant ps3 irgi pasitaiko tokiu dalyku. Pvz nauji Tekken zaidimai manau butu tikrai geresni jeigu butu PS3 only, o db Dar ir naujas MGS ant xbox zadamas tai irgi net nzn ko laukt :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del X360 tai viskas su juo yra gerai,pultelis patogus ir t.t. bet:

1.Zaidimas internete mokamas(o jei dar sugalvosi nusiflesint konsole ir zaisti nete,tai dar ir bana gali gauti)[/off]

2.Mazai exclusiviniu zaidimu

Tiesa tie zaidimai kurie iseina ir ant PS3 ir ant X360,liaudis sako,jog dazniausiai geriau atrodo ant X360 (nes kurejams X gelezis palankesne),bet mano neisprususiai akiai tai skirtumo nera,net ir lyginant kita kart screenus ta skirtuma vos pastebiu :D

 

 

Na su tais banais nesutikciau jau seniai x vartotoju kaip ir nebeliece nebent zaidi anksciau isleidimo datos..beto ant PS3 taspats grestu jei su nulauztu megintum i PSn :whistling:

 

Imant Be kinekto gal ir nera labai daug tu excliusivu bet jie tikrai gan geri pvz Halo serija arba GOW, taciau jug zaisdami nesustojam ties excliusivais ir praleidziam multiplatforminius sakydami: ai cia multiplatforminis svio neidomu ir t.t vistiek jug imam ir zaidziam o tokie multiplatforminiai ir sudaro gamingo pagrinda dauguma ;)

 

Del tos graikos velgi priklauso nuo pacio zaidimo ir zaidimo vietu pvz imant nauja FC3 kaikur x grafika prilygsta PC normal, kaikur PS3 prilygsta normal, o kaikur ir ant hight prilygsta abi konsoles arba nei viena :( Aisku man patinka jog nors cia uz X stovejai :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su tais banais nesutikciau jau seniai x vartotoju kaip ir nebeliece nebent zaidi anksciau isleidimo datos..beto ant PS3 taspats grestu jei su nulauztu megintum i PSn :whistling:

 

Imant Be kinekto gal ir nera labai daug tu excliusivu bet jie tikrai gan geri pvz Halo serija arba GOW, taciau jug zaisdami nesustojam ties excliusivais ir praleidziam multiplatforminius sakydami: ai cia multiplatforminis svio neidomu ir t.t vistiek jug imam ir zaidziam o tokie multiplatforminiai ir sudaro gamingo pagrinda dauguma ;)

 

Del tos graikos velgi priklauso nuo pacio zaidimo ir zaidimo vietu pvz imant nauja FC3 kaikur x grafika prilygsta PC normal, kaikur PS3 prilygsta normal, o kaikur ir ant hight prilygsta abi konsoles arba nei viena :( Aisku man patinka jog nors cia uz X stovejai :super:

 

Ne į temą

Supranti X360 isigijau 2007 (dabar jau antrasis X360 pas mane) ir neturejau juo absoliuciai jokiu nusiskundimu,gavau kruva zaidimu kurie gal ir buvo multiplatforminiai,bet ju nebuvo ant PC,tad reikejo tureti arba PS3 arba X360.Gears of war buvo jega,forza,halo..beda buvo ta,kad buvau turejes PS2,zaides God Of War ir Yakuza serijas,todel vien del GOW isigijau PS3.Ir tada viskas prasidejo...God Of War3,MGS4,Yakuza,Heavy Rain,GT...o pabandzius Uncharted..jis mane visiskai prazude :D

Bet visumoje X360 yra geras daiktas,turiu ji ir dar turesiu ilgai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu jo nlb daug db kas liko, galejo savo exclusive microsoft labiau rupintis. Reikejo pasistengt, kad tokie kaip Dead or Alive ar Dead Rising netaptu mutiplatforminiais, taip pat Fable serija sugadino visai. Bet ant ps3 irgi pasitaiko tokiu dalyku. Pvz nauji Tekken zaidimai manau butu tikrai geresni jeigu butu PS3 only, o db Dar ir naujas MGS ant xbox zadamas tai irgi net nzn ko laukt :(

 

po kokiu metu kitu bus uncharted 5 jau ant xboxo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po kokiu metu kitu bus uncharted 5 jau ant xboxo :D

 

Ne į temą

Galbut,bet sneka dabar eina apie X360 ir PS3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.