vibesbringer

PS2 accesories & parts Lietuvoje ?!

Rekomenduojami pranešimai

Klausykit, gal kas zinot kur vilniuje galima nusipirkt PlayStation priedu, laidu? Pavyzdziui sroves adapteriu, video laidu (RGB butent), joysticku ir t.t. Zodziu visokio meslo for PS2? Nes su populiariu prekiu kaip joystick ir memory card radimu didesniu problemu neiskilo, bet su kitom...

 

Nes pirmiausia, manes netenkina komplektacijoje esamo laido perduodamo vaizdo signalo kokybe. Dieve, ko noret, vienas (geltonas) kistukas vaizdui, kokybes nulis ant didesnio ekrano: bandziau prijungt prie gal 2m istrizaines teliko, tai draugeli juokas paeme, o mane siutas...

 

O antra, su pirktu PS dave naudota ir aptrinta el sroves adapteri, kurio laidas pakankintas. (Bandziau prasyt kad pakeistu, sake atvaziuot sestadieni. Ziuresim kaip bus. :D )

 

Be to, pirkau 2'a joysticka, tai nors ir Sony, bet kokybe skirias nuo komplektacinio. Tad nuo siol jei pirkciau joystick'a tai tik parduotuvej.

 

Nenoriu daryt reklamos, bet originaliu joysticku radau didesniuose kompiuteriu salnuose.

RGB laida radau vienam saite, aisku ne Sony firma, bet kaina apie 20 ltl + 15 ltl pristatymui Vln mieste, tad visai patrauklus variantas. Nes si firmele prekiauja tik tokiu budu, kad prekes atveza, bet galiu pasakyt asortimentas tikrai nemazas: galima rast ir X-Box'ui "suduku" ir t.t.

Labai nustebau, bet radau net Logic 3 krepsi PS nesiojimui. Kaina 65 ltl + joystickas, DVD pultas, ir vertikalus stovas for PS2 ir 5'iem DVD.

 

Tad griztant prie pagrindinio klausimo gal kas zinot kur galima nusipikrt originaliu Sony priedu (ypac el. sroves adapteriu, video laidu)? Na aisku nepamaisytu ir nefirmines prekes, nes sutaupyti litai tikrai nemaiso. :D

 

P.S. Jei Admin'as leis, galesiu patalpint tiesioginius linkus link rastu prekiu, kurias galima isigyt ar uzsisakyt Lietuvoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakant reklamos nedraudžiu kol tai yra susiję su PlayStation.

 

Oficialus Sony atsotvas yra "Avitela" taigi ieškok avitelos vilniuje.

 

Joystikai - piratkes. Joystika geriau tikrai manau pirkt originala.

 

Vertikalaus stovo nenaudok - kenkia lazeriui. Ir tai yra faktas - rinkis - grozhis ar ilgaamziskumas/kokybe? :)

 

RGB laidai pigus tikrai - verta turet.

 

KLAIPĖDA / RIETAVAS (Žemaitijos Turgus)

PlayStation 2 konsolės, žaidimai. PlayStation 2 konsolių čipavimas, perdarymas ir kt.

Mob. tel. - 8-676-40285 (Sigitas)

Gali manau užsisakyti prekių ant PS pas Sigitą. Jis parvežtų manau sutarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau ir issigandau :? del lazario

Dabar reik ant stalo regrupuote daryt :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką tamsta, Jonis, vertikaliai Slim'ą laikai? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaaass zinojau kad is to stovo nieko gero :) kaip gulejo taip ir gules... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ameniskai manes ir nevilioja tas vertikalus stovis. Ns ja taip numest galima labai lengvai, ypac koki "Tekken" zaidziant stipriau truktelejus joysticka. :)

 

Stai platus kabeliu ir adapteriu pasirinkimas ivairioms konsolems:

http://www.megabaltic.lt/multimedia/items....=58&lang=lt

 

Po to tam paciam puslapyje joystickai:

http://www.megabaltic.lt/multimedia/items....=39&lang=lt

 

Fortake rastos originalios SONY prekes:

http://www.fortakas.lt/index.php?mid=21&am...=61&pid=114

 

Ir bandziau lietuvoj surast koki krepsi PS2 nesiojimui, tai radau tik tam paciam fortake:

Preke galit paziuret parase "PS459" paieskoj, nes tikslaus linko neradau.

 

BMS'e radau PS2/SCART kabeli, nors e-kataloge neitrauktas.

 

O pacioj Aviteloj, kainos gal ir didesnes, bet gausit originalu produkta, tik kad gali reikt palaukt ar uzsakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liux tas krepshys , tas joystickas kur duoda prie krepshio siaip geras , man toki brolis padovanojo nesiskundziu.... jei cia tas pats... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vistiek geriausia nešiotis originalioje dėžėje :) nors daug ir nenešioju. Dar mokėt už dėžę 66 LT nu jau neee :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikit meile is pirma pamatyma? as tikiu :) jau renku litus pirksiu sita deze , nzn kodel bet man ji liuksiska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kas dar visai nesamoninga - ji gi POPIERINĖ, arba man taip pasirodė. Jei būtų nzn, tik ne popierinė tai GAL GAL.. :)

 

Gero nešiojimo Jenkis, kai nusipirksi! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit vyrai! Ji ne porpierine. Nailonine ar kokia ten. Nu populiari ta medziaga ir patikima. O del pacios dezes, tai tik pamaciau ir pagalvojau kad pirksiu, bet po to paziurejau kad nera ji jau tokia ir didele.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/...mp;s=videogames

 

Patys pagalvokit, sroves blokelis, jo laidai, du joystickai, kuriu laidai uzima kruva vietos ir dar vaizdo kabelis. Na sulankscius tvarkingai galima butu viska lengvai sufarsiruot. Bet as kazkaip pagalvojau ka ten lauzyt laidus, ten lankstyt kas kart. Jau geriau sumest i kuprine visus tuos laidus, blokelius, joystickus ir pati PS i atskira skyriu kuprines. Taip ukiskai. :)

Na aisku sitam dekle kompas atskirtas storesne ir minkstesne sienele, kad nesitrankytu...

Net nezinau, as dar neskubesiu, gal rasiu kur geresne, ar partemps is uzsienio man.

 

Beje, man visai patogus atrodo sis "Intec PS2 Pro Gamers Case":

 

http://www.walts.com/images/products/g7660.jpg

 

Ai! Dar buna mazu notebook'u, na gal siek tiek didesniu uz PS, bet panasaus dydzio, bet Vilniuj siaures miestelio BMS'e nieko tinkamo ir panasaus neradau. :)

 

Liudna, kad musu mazoj Marijos zemej tokia padetis. Tundra, o ne Europa... Aisku paklausa nedidele, bet pasiula bent siokia tokia turetu but. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Impaler, tu tik negalvok kad ten dar + du joystickai ir PS konsole. :) :) :) Man ir patinka sitas kazkodel labiau. Beje Dj'am yra panasus krepsiai plokstelem, patefonam ir t.t. Tai Maximoj kazkada kopijas tokiu aliumininiu deziu maciau. Reiks paziuret gal bus, gal galima pritaikyt. Sumeistraut ka. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visai ir negalvoju apie joystikus, man pats dalykas kur įdėt PS2 domina.

 

P.S. Aš turiu tą aliuminę kopiją :) žiauriai patogu DVD susidėti ir transportuoti, geriau nei už batų dėžę pilną DVD :) + atsilaisvino apie 80 CD viršelių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.