zdbubu

xbox live

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Galbūt kažkas yra susidūręs su panašia problema ir galėtų padėti. Esmė yra tokia, kad gyvenam didele name ir yra keli routeriai. Į mano kambarį iš garažo nuo TEO routerio ateina vienas slotas, nuo to sloto pajungtas DLINK routeris, o į jį pajungtas kompas ir xboxas. Esmė tame, kad kartais xboxas prisijungia prie live, kartais ne. Visad meta MTU error (nors ant abiejų routerių MTU max: 1500), kartais padeda routerio restart.

Ačiū už pagalbą.

post-44347-0-17963100-1359035921_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Galbūt kažkas yra susidūręs su panašia problema ir galėtų padėti. Esmė yra tokia, kad gyvenam didele name ir yra keli routeriai. Į mano kambarį iš garažo nuo TEO routerio ateina vienas slotas, nuo to sloto pajungtas DLINK routeris, o į jį pajungtas kompas ir xboxas. Esmė tame, kad kartais xboxas prisijungia prie live, kartais ne. Visad meta MTU error (nors ant abiejų routerių MTU max: 1500), kartais padeda routerio restart.

Ačiū už pagalbą.

 

man ir tokie random errorai būdavo, bet tik kartais. Pabandyk to pirmo routerio gamyklinius parametrus atstayt ir iš naujo jei reikia nustatymus suvest , draugui padėjo išspręst šią bėdą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.