Rekomenduojami pranešimai

Tai Witcher 1 visas beveik žaidimas "detektyvas" ir aišinimasis kas ten po velnių vyksta, ypač antras/trečias chapteriai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet is tikruju tai witcheris toks ir yra.jis toks kaip tyrejas,jis turi galiu tai daryt ir daro :) uz tai zmones ir moka pinigus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip kaip gali taip uzsidirba aisku neprasilenkdamas su tuo kad jis killing monsters, nesvarbu kokiam pavidale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai lenkai isleidzia toki zaidima. atvyksta net ministrai 

 

9pvjvvf.jpg


o kai paskutini karta Obama lankesi lenkijoj...

 

the-witcher-obama.jpg


tW1evVQ.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir nemėgstu tokio žaidimo, bet nusipirkau per steam, vistiek nedaug kainavo, kaip ir parsisiuntė man jis, bet dar negalėjau žaisti, tai kaip tik iš darbo grisiu ir išbandysiu aš jį, mano mintis bus tokia kad pažaisiu kokias 1-2h ir aš jį pamiršiu :) nieko nors grafiką pamatysiu kokia ten bus, o ne youtube apkarpyti video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir nemėgstu tokio žaidimo, bet nusipirkau per steam, vistiek nedaug kainavo, kaip ir parsisiuntė man jis, bet dar negalėjau žaisti, tai kaip tik iš darbo grisiu ir išbandysiu aš jį, mano mintis bus tokia kad pažaisiu kokias 1-2h ir aš jį pamiršiu :) nieko nors grafiką pamatysiu kokia ten bus, o ne youtube apkarpyti video

>negeba parsisiųst native kokybės 1080p ar 4k video. LEL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai mane knisa tie perpardavinetojai zaidimu,pirma raso steam key,paskui bruka gog key.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

super geimas. ir normaliai susiconfinau ant high / medium. atrodo graziai. as galvojau kad unity kostiumai detalizuoti , bet cia tai next level kas liecia visas detales drabuziu ...wow. hairworks tik nebutina o siaip HBAO aisku ir detalizavimas ant high ir zemes pavirsius. viskas normaliai sukasi. tik su pulteliu teko priprast prie tokio jautraus valdymo, na jis arba eina arba bega ,toks nelabai analoginis. ir kurejai nenaudojo mocap judesiam tai irgi jaucias. bet prie visko priprantama .story atrodo kol kas tiesiog super. 

beja pirma kartas pradzioj zaidimo kai isejau i balkona pasigrozet vaizdu ir paspaudziau sokima...issokau pro balkona ir miriau  :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaiciau kad su 970 medium nustatymais tik eina,jei nori 60fps.ziauri nesamone,korta vos ne high end o traukia vos medium.visi kaltina konsoles,nors cia kalti kurejai ir vaizdo ploksciu gamintojai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ant Ultra nustatymų Titan X vos 60fps teina... Greičiau žaidimo variklis kreivas ir per šikną darytas, o grafika kiek žiūrėjau nėra jau tokia įspūdingai didinga + nusmaugta (ne tokia kokią rodė iš pradžių)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu isivaizduok jei butu buvus grafika kokia rode ten pradzioje,tai su tokia kaip 970 korta vargiai low nustatymai butu,ant konsoliu zaidimas butu neisleistas,loptopai sudege,ir reiktu 980 kad lostum medium,kas pirktu toki zaidima? as tai nesuprantu,nes Shadow of Mordor geriau sukosi,kur kas geriau,net gi ir su tom HD texturom kurios greze sultis,bet ten ir kaip viskas gerai atrode ir siaip,veiksmo kalnai buvo,orku kalnai,o cia,vienas kitas priesas uzpuola ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pasikartosiu ką rašiau kitame forume:

Testus stebiu su kiekvienos naujos GPU pasirodymu kiekvienais metais. Pagal tuos testus galiu pasakyti, kad žaidimo variklis yra g*****. 60 FPS su TOP GPU...
Beje 4K kraštovaizdžiai labai gražūs nors FPS tik vos 30+:


Ir kas ten verkšlena dėl tos pelkės su gif nuoroda?
http://i.minus.com/ilo8ZEuf1yn7w.gif

Reik laukt konkrečių PC rezoliucijų palyginimų 1080p 2k 4k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.