Rekomenduojami pranešimai

As sitam zaidimui daug ka atleisiu jei gameplay geras bus. Kazkaip visi apie grafikas, bet nieks nepasidalino craftingas geras, ar skilsu sistema ivairi, ir ar galima kazkokius buildus pasidaryti. Kokio sunkumo questai ir kokio tupumo monstrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes sitam zaidimui ne grafika svarbiausia siaip. o viso vizualo uztenka. pasileidau ir grozejaus dangum ,apsvietimu, medziais linguojanciais. gal kazko ir nelenkia bet ir nera kazkuo blogas. 


Nu ok atrodo gerai, bet grafiškai nelenkia kitų, apie performance nėra nei ką ir bekalbėti iki korėjiečių toli.

korejieciai kuria single player rpg ? tikiuosi su mmo nelyginam cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.dualshockers.com/2015/05/18/the-witcher-3-dev-talks-modding-weather-crowds-and-graphics-to-make-it-look-more-like-the-trailer-from-2013/

Nu jo konsolės veža šį žaidimą, bet žaidimas atrodo kaip koks crap'as. Tiek žadėjo, bet grafiškai niekuom negeresnis nei kiti. Kad geriau atrodytų spalvų filtrą užmetė ir zjbs, sueis. Neveltui lenkai, tiek daug čiaudėjo. Man įdomu kas būtų jei tam Witcher'yje vienu metu paleistų 100+ žmonių kariauti, bent 0,5fps pasiektų su Titan X? :D Manau, kad ne, tikrai ne su tokiu š***** varikliuku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo minetu grafiku nereikia. Dx12 tech demo veze su 4x titan. Ir ten net ne zaidimas o paprastas filmukas (real-time aisku). Kam tada isvis kurejam daryt tokias ziaurias grafikas jei tik ~1% zmoniu gales jas naudoti? Pre-downgrade versijom irgi taspats.

Seni, o galvoji tie, kurie nesugeba bent med-end rig'o susidėt perka originalą? Tuo labiau tie patys lietuviai, kurie nenustoja verkt dėl grafikos ir optimizacijų. Nejuokink. Jeigu nelemta tai ir žaisk and medium ar high, o kam lemta ir kas tiek rig'ą gali susidėt, tiek žaidimą nusipirkt tegul žaidžia ant ULTRA  nustatymų, ar kažkam nuo to blogiau bus? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hairworks off padarau turiu tada 60fps ir daugiau, jei įjungiu tada prarandu apie 10fps aišku oc padaręs ant gtx 980, viską padaręs ant ultra nustatymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lyg ir nieko toks, įtraukiantis. Pasidaręs ant sunkiausio rėžimo, tai kovos sunkokos. Nelabai mėgėjęs esu tokių open worldų, kadangi jau atsilošęs juos WoW. Labai primena man 2000 metų pradžią visi tie kraftinimai ir daiktų gaminimai... Galvoju, kad single player tai nėra būtina... Lakstymas tas ir bereikalingas krūvos ingridientų rinkimas... Padarytų geriau kokius receptus pridedančius ginklam bonuso ir viskas, susidedi kelis kokius nori ir vsio.

Nors iš kitos pusės, jei kas nėra žaidę tokių MMO atvirų, gal ir įdomu lakstyti po mapą ištisom valandom. Atsimenu kaip po WoW reikdavo pėstinti gerą pusvalandį ar valandą iš vienos zonos į kitą... Ir dar likti neužmuštam norint praeiti pro rimtesnius creepus.

Vaizduškė sena mano, bet aplinka tikrai siaubinga. Medžiai ir žolė tai iš vis mediniai... Kaip kad iš kartono pats išsikirptum ir pridėliotum aplink save... Tiktai prabėgom nekrenta į akis. Bet visumoje neblogas. Tik sakau, tingiu craftinti viską ir rinkti ingridientus...

Gal dar kiek dialogai glumina - kažin ar keikėsi žmonės tiek 13 amžiuje...

 

Dėl tų visų FPS jūsų verksmų... Pažvelkim giliau, o tai jūs paviršiuje plaukiojate kažkur. Žaidimai kūrimai ilgai, varikliukas būna senas dažniausiai, kadangi nekuria žaidimų per kelias dienas. Tokiam open worldui tikrai reikia daug įvairių detalių, tai gal kažkur jos tarpusavyje nebalansuoja. Kažkiek bugovas, neoptimizuotas ir testuose tarp visų GPU skirtumas vos 10+ fps - iš patirties sakau, kaip stebėtojas GPU pasirodančių kas met, jog geimo varikliukas prastas. Čia kaip su Metro, Crysis ir pan. geimais, kurių nebeatsimenu. Metro optimizavo tik po Redux išleidimo...

Vaizdo plokščių gamintojai vėl. Nvidia specialiai kiša nagus prie geimo, kad pabloginti situacija AMD... Visur kur tik prisiliečia su savo Psyhx, o čia ir su tuo Hair modu (wtf?) - AMD rodo prasčiau keliais FPS. Grubiai nieko nedaro, kokį š prideda ir tipo WOW Nvidia Psyhx. Apskritai vaizdo plokščių gamybos technologija ar tai atsilikus ar pasenus. jau dažnai visi skundžiasi dėl to. Apie perėjima į 2K, o jau 4K ar 8K nėra net kalbos. GPU jau eina kaip stabdis naujoms raiškoms.

Dar pasigilinčiau bet jau  miegas ima.

Kažkaip tie ULTRA FPS manjakai užmiršta atkreipti dėmesį ir į monitorių. Kartais geriau turėti monitorių su 100+ hz, kad viskas suktųsi sklandžiai, nei apšlifuotą grafiką. Pats lošiu ant seno 19" CRT 1600x1200 su 100+ hz. Eina geimai kai bitutė, jokių lagų ir dar visokių klišių ekrane. Pvz. greitai sukant pelė Witcher nelagina nė truputį. Grubiai tariant lošiu 720p (dėl Witcher bugovo varikliuko esu pasidaręs mažiausia rezoliuciją ant low).

Man asmeniškai 720p užtenka - kai žaidimas įtraukiantis ir įdomus, net nepastebi aplinkos, žiūri tik kad veiksmas gerai eitųsi.

O ten skirtumas tarp tų raiškų - 720 1080 2k 4k... Man nėra toks, kad būtų WOW - bėgu leisti 1500 eurų nes patempti 2k ar 4k reikia dvi top gpu... Apskritai nėra balanso žaidimų kūrime, vaizdo plokštėse ir monitoriuose - bei visame kartu sudėjus. Per greit vystosi technologijos ir tuo pačiu jie vieni nuo kitų atsilieka.

Kažin ar kas kuria žaidimus taip, kad jie gerai atrodytų ant didelės raiškos, nes kiek žiūriu įvairius testus, tai raiškos tik pačius kampus vos vos suapvalina ir viskas, ir tai matosi tik tada, kai zoom padaro į atitinkamą vietą... Ta prasme tie developeriai neaišku prie kokios įrangos sėdi patys...

Ir dar. Kad patekti prie konsolių su savo žaidimu turi vykdyti reikalavimus... Šiaip sau tavęs niekas neįsileis į milijoninės rinkos segmentą. Niekas tau nesakys  "gerai" - duok čia ir viskas. Yra sutartys, reikalavimai ir t.t.

 

Na o pabaigai mintis gavosi tokia apibendrinimui. Čia toks prieš miegą blevyzgojimas - tipo išleidžia Witcher 3 ir nežinai AMD ar NVIDIA pirkti? Bet taigi HAIR WORKS by NVIDIA - OMG WTF??? YES I BUY NVIDIA GPU!!!! TOP !!!

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu begiot tada kai buna idomu. koks dar wow. visai kiti zaidimai su kitu tikslu. 

asmeniskai pora val palosiau..sekiau pagrindine uzduoti bet pakeliui radau papildomu questu ir juos pavykdziau. visi su savo dialogais ir pasirinkimais. cool. po to dar kelis side questus uztikau. kitiem mano lvl per zemas darmtai neverta. kovos ok. po vandeniu skryniose geru dalyku buna pastebejau.kol kas tik viena ruba radau siek tiek geresni uz savo. pinigu labai truksta. perka viska uz kapeikas. bet ir gerai. kol kas daug explorinimo , nes klaustuku mape daug , ir sauktuku yra. kam neidomu tai neidomu. man labai neidomu buvo naujas dragon age. negalejau lost po pirmu 20 min toliau niekaip. nepaejo nei grozis nei niekas. aplamai rpg nelabai losiu ir praeitu witcher nesulosiau nors meginau. o sitas geras. idomus. kostiumai jega tu laiku. sukuosenos ir pan. na idomu tokie dalykai , turi but idomu ne tik ginklai ir kapojimas. kai vejas pakyla stiprus labai cool visus tuos medzius stebet linkstancius. zaidime yra nepatogumu siek tiek su valdymu bet nieko. pvz isibegeji ir nesustoji ten kur reikia. eini tada pradedi begt o is tikro norejai jau sustot. tada sukiesi ratu kol pataikai pvz daikta kuri nori palootint.bet kol pataikai i ji jei ne ten ziuri tai nelootins.  :) tiesiog begales valandu astiloses unity tai ten su valdymu viskas labai gerai buvo, tikslumas. o cia toks ...bent jau su pulteliu siek tiek chaotiskas valdymas. bet pakenciama tiek keliaujant tiek kovose.perjau visus video nustatymus ir realiai paziurejau kas ekrane pasikeicia ir radau labai optimaliai grazius nustatymus viskas grazu ir visi efektai yra. tik be motion bluro. plaukai grazus ir taip visu. hairworks kazkam duoda grazius plaukus o kazkam ne. o monstru kailio tai kaip ir nematau is arti niekad. nebent jau labai didelis butu. nera kada ziuret i ju ta kaili. 

kartais net arkliu nejoju ..idomu peskom pabegiot. o apie fast travel tai isvis nemastau net. nebent po nnnn valandu kai jau viskas bus zinoma visur. bet tai bus labai negreit jei visai bus.

idomus zaidimo dialogai visi isskirtiniai, smaikstus ar liudni,arba kvaili. visko yra. neliudna klausyt ka visi kalba tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas mano vienintelis nusiskundimas yra valdymas. Ir valdymas ne kovose, nes ten viskas gerai, bet bėgiojime ir explorinime. Kaip ir scalman minėjo, geraltas nesustoja, kai reikia arba per greitai pasuka ir pan.

Šiek tiek sumažėja šitas dalykas, kai pamažini valdymo jautrumą ir gana stipriai. Aišku, iki galo nesusitvarko, bet šiek tiek geriau.

Kitas keistas dalykas - xp. Pirmą zoną beveik visą iššniukštinėjau, liko tik keletas neatrastų vietų su klaustukais, bet kol kas esu tik lvl 2. tarsi nieko tokio, bet matau, kad reikės laaaaabai daug laiko, kol kažkokį konkretesnį specializuotą build'ą pavyks pasidaryti.

Ai, ir dar bug'as žaidžiant Gwent kortų žaidimą. Visai norėčiau rimtai įsigilinti, bet visada crachina, kai paspaudžiu pass turn. kiek skaičiau, ne man vienam šita problemėlė - tai reikės laukti patch'o, kol dar ir kortom bus galima palošt.

Redagavo kuoduotasis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xp negauni uz siaip sau explorinima ir kapojima monstru. aisku gauni visa loota po to ji parduodi ir pan. o va xp tik uz questinius monstrus. todel ir nekyla lvl. as irgi visus side questus stengiaus padaryt ir pan. na tai 3 lvl pasiekiau. visas fun man lootai . kartais randi ir neblogu dalyku. aisku zoliu pagrauzi begdamas  :yao:  ir gerai. potion uztenkamai. as irgi jautruma mazinau gerokai pultelio. gaila begiojimo nera suletinimo ar kazko pan.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

valdymas dar nieko palyginus koks zaidimas techniskai,o techniskai visiska netvarka.net AC serija tokiu ziauriu neturejo.3 kart zaidimas crash'ino apziurinejant paprasciausiai gautus sarvus ar kardus.o kur dar siaip issijunginejimai? baisu.valdymas tai oi koks medinis,sake pagerino nuo W2,tai kad nelabai.

matyt kazkokio trolio skaiciau komentarus kad 970 tik medium eina 60fps,nes siaip net DSR pasidares 4k ant 1440p monitoriaus 970 isspaudzia 25-30fps ir dauguma ant high-ultra.o sugrazinus resolutiona i 1440p is kart soka iki 47-55 fps ir viskas ant ultra.

as irgi manau kad visiskai sudinai padaryta,praktiskai explorinimas neturi reiksmes zaidime ir net neskatina explorint,o jei explorini ir kazka nuzudai,tai is kart questai dingsta susija su tuo regionu ar su tais asmenim/fauna.

esu pokolkas lvl 1 ir tvarkau apsiprates nesunkiai vilku gauja su lvl 5 ant 3 sudetingumo,gal reikes dar pasisunkint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ant ps4 - tai be gwent crasho didelių techninių problemų nematau. Aišku, fps vietomis krenta, bet su konsolėm ir nesu per daug išlepintas aukštų fps ar geriausios grafikos.

Dėl explorinimo neturėjimo reikšmės nesutikčiau, nes taip, xp neduoda, bet užtat mažas "istorijas" ir įdomius dokumentus galima atrasti.

Aš taip pat ant trečio sudėtingumo - tai kol kas atrodo lengvokas, kai po ranka visada Swallow ir duonų kepalai:) Galvoju pakelt sudėtingumą ant aukščiausio, bet jei teisingai supratau, tada dar lėčiau xp kyla, o šito kažkaip nenoriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ant ps4 - tai be gwent crasho didelių techninių problemų nematau. Aišku, fps vietomis krenta, bet su konsolėm ir nesu per daug išlepintas aukštų fps ar geriausios grafikos.

Dėl explorinimo neturėjimo reikšmės nesutikčiau, nes taip, xp neduoda, bet užtat mažas "istorijas" ir įdomius dokumentus galima atrasti.

Aš taip pat ant trečio sudėtingumo - tai kol kas atrodo lengvokas, kai po ranka visada Swallow ir duonų kepalai:) Galvoju pakelt sudėtingumą ant aukščiausio, bet jei teisingai supratau, tada dar lėčiau xp kyla, o šito kažkaip nenoriu.

taip,tu randi kazka,bet yra nemaza galimybe netekti daugiau-tai questu,o dar pridejus xp,tai is vis sumazina nora explorint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol, toks ispudis kad niekas zaidimo nelosia o tik ijungia ir iesko prie ko pri... :D, fruktai. Zaiskit jus. Nes kai kas nors paraso kad grafika kurio nors zaidimo - shit, tuoj pat pasirodo burys veikeju kurie pradeda rasyt: "Ne grafika zaidime svarbiausia", o kai iseina toks retos kokybes zaidimas kaip sis, prisi... prie grafikos o gameplay/story pamirsta, lol

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad normali ta grafika,dabar neapsisprendziu kaip losti,ar su 25-35fps bet su 4k ant 1440p su medium/high/ultra dariniu ar 1440p su visais ultra nustatymais ir 40-50fps :/ nes su 4k tai labai gerai viskas atrodo.

gal reiktu bandyt paturbint savo 970 kad isnestu daugiau,bet niekados to nedares,tai nedrasu,o vdrug sudeginsiu plokste :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 ir XBONE performance palyginimas:

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.