Rekomenduojami pranešimai

Man asmeniškia po 1.0.3 FPS padvigubėjo. Bet kadangi sena GPU ir su žema rezoliucija buvo, tai dvigubai ir padidėjo. Berods mačiau kažkur testą, tai padidėjo turintiems silpnesnį CPU/GPU. Vis laukiu naujo testo su naujom versijom, bet neatsiranda...

Nors CPU geras pas mane, bet GPU jau senoka - 6970. Kitus geimus įsijungti kartais užtenka, bet ne tokį "didelį".

Nu gal tada reikia pabandyt, o gal netyčia ir man pakils ir eis normaliai lošt ant pačių minimaliausių nustatymų  :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

---tw3-dlc---guuqg.jpg

 

---tw3-facebook---ccu2z.jpg


naujas patchas pc 1.04

 

The Witcher 3: Wild Hunt - Patch 1.04 changelog:
 

 

  • Rebinding any key is now available after switching Unlock Bindings option in Options \ Key bindings submenu.
  • Corrects an issue in the dialog system that might rarely cause dialog looping in scenes.
  • Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were under the influence of Axii sign.
  • Corrects a bug causing spontaneous combustion of gas clouds.
  • 1280 x 720 resolution is now properly displaying as valid resolution option.
  • Fixes boat stuttering in cutscenes.
  • Texture rendering quality for high / ultra presets improved.
  • Further improvements in NVIDIA Hairworks performance.
  • A few additional Gwent cards are now available in the Prologue area.
  • Fixes an issue where users with usernames using non-latin characters were unable to import saves from Witcher 2.
  • Overall stability and performance improvements.
  • Fixes related to alt + tabbing and minimizing game window.
  • Game icon updated.
  • Enlarges the size of the loot pop-up window in the UI.
  • Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could be displayed outside of game borders in the UI.
  • Upgrading set items no longer destroys sockets.
  • Small UI tweaks for Gwent.
  • Corrects some missing translations in localized versions.

 

  •  

Zaidime net npc renkasi savo kelia. Kazkada islaisvinau npc nuo banditu. Sake kai sutiks kita karta atsilygins. Na sutikau su draugeliais stovykloj uzsiimant nedorais darbais. Rinktis imti pinigus, arba ... U made mistake, just die all !!!!! . Nes visada reikia pasirinkt teisingai lol
jau senai nevykdziau nieko is main story, side missions, kontraktai monstram super. Kai visus is savo lvl ikandamus ivykdysim vaziuosim toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pinigus paimiau :) mano Witcheris neteisia kaip zmones uzsidirba pinigus tais sunkiais laikais.tik turiu viena taisykle.kad zmogzudziai mirsta,nebent nuzudytu besigindami,kaip kad buvo vienoje misijoje,nuzude nes pasala buvo ir teko gintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as kai piniguose kaip ir maudaus net nezinau kam juos leist tai man ju tikrai nereikia. Nzn viska palutinu ar randu pasleptas vietas ir nereikia nieko pirkt nebent kelis pasicraftinu. Nzn virs 7 k yra. nes viska lootinu ir parduodu poto

pirmus 4 dlc is 16 jau galima megint 

 

4b6f2cab21bdacc0f9e9110dd0e1c57ce8c73fe6

 

TopP0QwWyLRM.878x0.Z-Z96KYq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas iveike jau zaidima? kokio lvl esat? man tai kazkaip keista del to lvl,jau zaidimas kaip i pabaiga o as vos 24lvl,nors beveik viska ivykdziau,prazaista virs 110h.tai cia bus vel per naujo galima lost su didesniais lvl kaip kad borderlands ar diablo? nes kitaip neisivaizduoju ka ten veikti,praktiskai belieka klajot siaip be jokios idejos ir klaustukus rinkti,kur smugler cache pasleptas ir pan.:/

 

dar kas labai nepatiko kad vyktai 28lvl questa budamas 24lvl,o gear gauni pzv 17lvl,18lvl? kazkoks briedas.arba paemi questa 27lvl,nuvarai i vieta o ten 16lvl pyplys gina ta questa :/ zaidimas ziauriai nesubalansuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas iveike jau zaidima? kokio lvl esat? man tai kazkaip keista del to lvl,jau zaidimas kaip i pabaiga o as vos 24lvl,nors beveik viska ivykdziau,prazaista virs 110h.tai cia bus vel per naujo galima lost su didesniais lvl kaip kad borderlands ar diablo? nes kitaip neisivaizduoju ka ten veikti,praktiskai belieka klajot siaip be jokios idejos ir klaustukus rinkti,kur smugler cache pasleptas ir pan.:/

 

dar kas labai nepatiko kad vyktai 28lvl questa budamas 24lvl,o gear gauni pzv 17lvl,18lvl? kazkoks briedas.arba paemi questa 27lvl,nuvarai i vieta o ten 16lvl pyplys gina ta questa :/ zaidimas ziauriai nesubalansuotas.

O gal taip ir turi būti? Man kažkaip tas lvl nemaišo džiaugios gaves biški geresni itema. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as 16 lvl . o turiu ginklu bluprintus 42 lvl skirtus  :trl:  cool. side misijos side misijos side misijos plius monstru medziokle plius lobiu ieskojimo misijos. 

zaidimo laika mano rodo 5 dienos ir 3 val. tai kiek cia gaunas. jau nemazai. :grt:  o as dar navigrade ir tos vietos mape. vykdau visus klaustukus, skaitau visus naujus questus ir kiek mano lvl leidzia stengiuos ivykdyt.nardau visur kur buna kokiu lootu ir pan. darau viskas. bet jau daug side misiju dabar virs 20 lvl skirtos. kai ka galiu ir tokio savo lvl padaryt meginau, kai kuriu monstru tikrai negaliu. per silpnas. tai 100 val cia kapeikos . as jau ilgiau losiu ir nemanau kad as labai daug jau ivykdziau. manau 200 val tikrai istempsiu sito zaidimo. nes as ziuriu kokie lvl eina pagrindiniu misiju ir po to ziuriu kas per side questai. aisku esu pasilikes ir seniau zemo lvl misiju . gaila nes dabar jau tokios misijos bus per lengvos. bet vistiek viska darysiu. 

realiai turiu labai gerus ginklus dabar . nesunkiai sumali kad ir 5 lvl aukstesni zmogu priesininka ir monstrus kazkiek aukstesnio lvl iveikiu dar.

kol kas geriausias zaidimas man cia ...dar tik dabar jau ivaldziau taip normaliai kovas , magija kaip geriau naudot ant ko ir pan. tikrai dar nesijauciu kad cia einu ir viska kapoju. to nera. ir tikriausia nebus. zaidimas kazkaip sugeba palaikyt labai gera balansa pagal tavo lvl. nzn kaip kurejai tai padare bet tai super. kovos su drakonais tai awesome.  :yes:  banditai susoka ...hell yeahhh  :yes: bring it on ... :spiderp:


bent jau monstru lvl tai tikrai nereiskia t kaip su juo kautis reikes. gal turi ginkla skirta gerai malti vienus bet kitiem netiks ir ten kaposi pusvalandi ir pavargsi. o kad bunz zemesnio lvl priesininkai ..tai kas ? pvz ju daug buna ...pvz 4 priesininkai su skydais ginasi o kiti kerta ...nzn ..mano misijos atitinka tuos lvl kazkaip viskas super.

esu dares 24 lvl misija budamas 15 lvl pats ir nebuvo problemu pakirst visus... o va monstras koks masyvus 20 lvl isvis neikandu as jo ..palieku veliau bus. plius kad niekas nedraudzia kad ir viduri misijos imt jos ir nedaryt toliau o eit kitur kur nori . jokiu fail nebuna ar kazkokio laiko limito. bent jau cia padare geri. 


Kas ten sake del lvl kaip ji kelsI jei pereisi main story, tai tiesiog po galutinio questo zaisi toliau su viskuo ka turejai tiesiog toliau zaisi ir tiek. Kaip ir unity buvo.
kurejai cyberpunk zada tik 2017 parodyt ir nori kad dar 2 metus mes zaistume witcheri. Na jei duos dlc geru tai ir zaisim:) nieko pries. Lvl cap dabar yra 70 o veliau gal ir iki 100 pakils:) na jo dar toli toli iki to.

jau ruosiami sekantys fixai 1.05 patchui

 

 

"As you know we don't stop working to keep bringing you new updates - I just wanted to give you a heads-up of what to expect in the upcoming patch. The list below is a part of the change log for the 1.04/1.05. There will be a lot more fixes on the way" said Marcin Momot.

Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.

General stability and performance improvements

Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.

Improved camera smoothness

Performance improvements during some cutscenes.

Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations

Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.

Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest

Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest

Too many wild hunt minions were spawned during Ciri's Story: Fleeing the Bog quest.

Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest

Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest

Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest

Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins

Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man's tree during Eye for an Eye quest

Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs

Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.

Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest

Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach

Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King's Gambit quest.

Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest

Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven's Treasure quest

The Pyres of Novigrad quest is of course going to be fixed as well as the XP glitch.

 

 


man tai del nieko galvos neskauda losiant , bet smagu kad yra dalykai kurie gerinami, keiciami, taisomi. 


dar 2 nauji nemokami DLC pasirodys veliau sia savaite

 

CGa03_mWcAAKMNv.png


https://twitter.com/witchergame/status/605370562865709056/photo/1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tu gali gali surast savo arkliui draugą ir šetau - turi prieauglio !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam keist ta arkli kad jie visi beveik vienodai atrodo tik spalvu kitokiu ? :poker:  arkli gali uztai apkraut visokiais armor, balnais ir bagazo krepsiais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas naudojo witcher 2 išsaugojimus ir ką tai duoda ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

witcher wikia sako  kad :

 

When you begin a new game in The Witcher 3: Wild Hunt you will be given the option to either "simulate Witcher 2 save" or "Import The Witcher 2 saved game" choosing to simulate the save will allow for a dialogue at the end of the prologue in Witcher 3, that will allow you to answer questions regarding the events of Witcher 2 which will affect parts of the Witcher 3 storyline and game world. Selecting to import your own Witcher 2 save will automatically fill in the choices with those you made in the previous game.

 


lvl limito nera

 

The Witcher 3: Wild Hunt has no LEVEL CAP, CD Projekt Red Community Manager Marcin Momot has officially confirmed via Twitter. Momot tweeted: "There is no level cap".

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nesutikau ikelt ir nesutikau simuliuot,todel jokiu klausimu negavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tie side questai kokie,jei sudetum juos visus i atskira zaidima gautusi n kartu geresnis game nei daugelis rinkoje esanciu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.