narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Dzin man ta kainą, svarbu kad neišgraibytu to Budle (nes aš noriu)

Už tai nulėkiau į ta parduotuve :) man iki jos nueiti 1 min. :)

 

Kas praloš kas ne man visiškai ...pyp :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada viziskai dzin kokia deze konsoles bus . nes kai viska issiimsi tai skirtumo nera ar atskirai konsole+zaidimas . ar viskas kartu . juk dzin sakei :melvin:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia vienintelis bundle, kuris iš tikro kainuoja pigiau nei visi kiti. Man tas Killzone kol kas nelabai kabina, bet imčiau vien dėl tokio gero komplekto, o žaidimai manau patiktų su laiku :D

@narkata tai kaip supratau pats gyveni UK, tai žaidimas žinoma bus angliškas, tačiau man įdomu kaip iš vokiško Amazon, nes žmonės sakė, kad bus tik vokiečių kalba, kas man atrodo labai nelogiška iš žaidimų leidėjų pusės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau dėžių bus

Nes pas mane dabar viskas atskirai užsakyta

PS4 + papildomai paėmiau DS4 - Camera - Killzone - Watch Dogs Dedsec Edition

Dabar bus PS4 Budle + Watch Dogs Dedsec Edition

Nes jau pasiklydau tarp čekiu, nes visa rinkinį ne per viena diena surinkau o po truputi, o dabar viskas ant vieno čekio bus - nes nenorėjau aš daryti preorder per web saitą (nes galvoju kad gal bus išleidimas PS4 per Midnight Launch)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

In a rather strange turn of events Amazon UK recently changed the price of the basic PS4 to £402.25 from the original £349.

 

They provided no notice or explanation on the price hike, which could very well be a display mistake, but at the moment there’s no doubt that the displayed price has been changed.

 

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-4-PS4/dp/B00BE4HOIM

 

ir ko cia taip jau pakilo ta kaina ? :stare:

 

Livestream your face to the world .. :melvin:

 

Shuhei Yoshida Confirms The Option to Livestream Your Face Together With the Game With PS4′s Camera

 

We recently learned that the Xbox One allows you to display your face in a picture-in-picture fashion while recording gameplay, but we still didn’t know if the PS4 will be able to do the same while livestreaming.

 

Today Shuhei Yoshida confirmed that it’ll be possible by answering the question of a Japanese user over twitter.

 

 

You can use the camera while streaming game videos. You can select the option when you start broadcasting.

 

livestream your face when u tired ..

Nuotrauka

:melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiems kurie dar nepadarė preorder - nes amazon atsargos jau baigėsi

Arba Sony nespėja gaminti nes jau turbūt viršija limitą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien užėjau į savo miestelio žaidimu parduotuvės saitą, žiūriu yra Playstation 4 budle (KZ+DS4+Camera) kaina £438.99

Paskui greit nubėgau į ta parduotuve, pakeisti savo užsakimą į šita Budle - bet atsakė dar ju sistema neatnaujinta, sakė ateiti kita savaite :)

 

Tai manau KZ bus tikrai EN kalba :)

 

Jei perki UK, tai ir bus EN kalba, bet Amazon.de patys sake, kad is ju uzsisakant bus GER. Bent jau taip live support'as ju sake :)

 

O as kaip tik atejau parasyti, kad pastebejau, jog amazon.co.uk pakele kaina ps4, nezinia kodel :D bent preorder padarytas, belieka tiketis, kad stock uzteks, kad gauciau saviski Lapkricio gale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Live support turėjo omeny, kad bus Vokiška lokalizacija pasirinkimui iš kelių kalbų (kaip būna dažniausiai su visais žaidimais). Parašiau tiesiai žaidimų leidėjams, nes jie vistiek žino geriausiai. Žiūrėsim ką atrašys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Live support turėjo omeny, kad bus Vokiška lokalizacija pasirinkimui iš kelių kalbų (kaip būna dažniausiai su visais žaidimais). Parašiau tiesiai žaidimų leidėjams, nes jie vistiek žino geriausiai. Žiūrėsim ką atrašys :)

 

Bus Vokiečių kalba ant to žaidimo ir negalėsi pasirinkti jokios kitos, aiškiai gi buvo pasakyta. Pats esu atsivežes žaidimą iš DE GameSpot'o ir buvo tik DE kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 GPU Most Powerful in the World !!! :megusta:

 

We recently had a chance to speak to Witch Beam designer Sanatana Mishra, currently working on Assault Android Cactus for the PlayStation 4.

 

Gaijin Entertainment, the developers of War Thunder recently claimed that the PS4’s GPU is 40% more powerful than the Xbox One. So we made sure to ask about the console’s GPU and whether it’s eased out the number of things you can do on screen in the game.

 

“From a pure tech perspective it’s undeniable that the PS4 GPU will make it the most powerful console in the world and for us that means we can turn on every visual flourish we want while keeping a smooth & responsive 60fps. We’re focused on every version running at 60fps including Vita, frame rate is king.”

 

How many characters will Assault Android Cactus have, and what special abilities and skills will they possess? Sanatana responded, “There will be a roster of 8 playable androids, 4 of which have to be unlocked throughout the campaign. Each one has a unique primary & secondary weapon that create their play style, and we’re considering other stat changes to separate them even further.”

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus Vokiečių kalba ant to žaidimo ir negalėsi pasirinkti jokios kitos, aiškiai gi buvo pasakyta. Pats esu atsivežes žaidimą iš DE GameSpot'o ir buvo tik DE kalba.

 

Nu va pasikeičiau ir aš savo užsakymą į Killzone bundle iš Amazon.de

Žaidimą parduosiu per eBay, tai ne problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Žaidimą parduosiu per eBay, tai ne problema.

 

Na aš irgi su ta pačia mintimi, kad per eBay reiks iš karto stumti DE žaidimą už pusę kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-26-sony-confirms-playstation-4-killzone-camera-second-dualshock-bundle-for-uk Spalio 16d. galima bus pasiimt KZ bundle iš Amazon.co.uk , gal ir visai nieko, žaidimas anglų kalba, plius nereikės laukt iki kalėdų, nes vokiečiai rašo, jog vėlesni KZ pre-orderiai ateis gruodžio pabaigoj :whistling: Redagavo zukelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.