narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Pritariu, kad PS4 PS Store vartosi žymiai greičiau, lyginant su mano testuotu PS3.

Tik filtravimas man nepasirodė greitas. T.y. lag'as - vis tik yra.

 

PS: Filtravimas webinėje PS Store versijoje apskritai totalus stabdis. Bet čia jau off_ps4_topic gaunasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia vienas nematau skirtumo tarp koncolių O.o ? Perėjau nuo x360 ant PS4. Tūrėjau 360 gal 4 metus, pakankamai daug, kad tapti fanboy. Ant visų esančių koncolių pažaisi žaidimus galima ir ant visų koncolių Interneto paslaugos žaidimus galėsi žaisti online. Kame beda šito gynčo? XBL, PSN - neivieno nebandziau dar, bet neįsivaizduoju koks tarp jų yra skirtumas. Užsisakai internetą, kad galėtum žaisti žaidimus online, ne?

 

O dėl to, ką berods Tii rašė apie tai, kad PSN lagų nebėra ant PS4 tj greit noriu už akių užbėgti, kad nuo interneto greičiausiai priklauso. Tarkim pas mane PSN gan stipriai striginėj na, bet mano interneto greitį žinot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia vienas nematau skirtumo tarp koncolių O.o ? Perėjau nuo x360 ant PS4. Tūrėjau 360 gal 4 metus, pakankamai daug, kad tapti fanboy. Ant visų esančių koncolių pažaisi žaidimus galima ir ant visų koncolių Interneto paslaugos žaidimus galėsi žaisti online. Kame beda šito gynčo? XBL, PSN - neivieno nebandziau dar, bet neįsivaizduoju koks tarp jų yra skirtumas. Užsisakai internetą, kad galėtum žaisti žaidimus online, ne?

O dėl to, ką berods Tii rašė apie tai, kad PSN lagų nebėra ant PS4 tj greit noriu už akių užbėgti, kad nuo interneto greičiausiai priklauso. Tarkim pas mane PSN gan stipriai striginėj na, bet mano interneto greitį žinot...

As turejau omeny paty Playstation Store ;) UK internetas blizguciais nebezda kaip Lt, bet sukasi store puikiai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra lagas pacio store, nuo interneto greicio nepriklauso, kol ten sumeta y krepsuka preke, kol grysti atgal ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps4 store tikrai gerai sukasi, užkrauna greitai ir viskas labai greitai darosis, nepalyginsi su PS3 ar web Store


Ant PS Vitos irgi greit užkrauna 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau omeny paty Playstation Store ;) UK internetas blizguciais nebezda kaip Lt, bet sukasi store puikiai ;)

Aš pats ne taip manau apsireiškiau greičiausiai. Taip, turėjau omeny patį store. My bad. Tiesiog tai smulkmena, bet kadangi pradėjo čia šnekėti apie tai, tai norisi paminėti iš savo puses ką matau. Tiesiog man pats meniu, per jį važinėjimas ir ėjimas turi tokius trumpus delays. Tiesiog matosi tokie tarsi milisekundiniai pastrigimai. Tas pats ir pavyzdžius pasirinkus tarkim Movie, man tuos filmus - jų nuotraukas tarkim, jos atsiranda ekrane su tokiais mažais striginėjimo tarpais. Kaip čia išsireikšti geriau.... Nonsmooth? :D Tiesiog kai einu meniu per Games -> Movies -> TV Shows tarp paspaudimo žemyn pultelyje (pasirinkti kitą skiltį) buna tokie trumpi pastrigimai vis.

 

Bet jo. Menka beda čia. Vistiek ten retai vaikštau ir apsipirkti ar apsidairyti prireikus galima. Nežinau koks PS3 Store buvo tai nelyginu su PS4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu xbox 360 karta, užsiaugino nebloga egzempliorį :acc:  Ten jie visi tokie?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojate integraciją su facebook?

Mano atveju - PS4 netalpina Trophies ir Game activity informacijos Facebook'e. Nors nustatymuose yra visur "On" (privacy - "Only me").

 

Facebook Activity Log - tuščias. Šiaip integracija veikia (iš FB ima nuotrauką, į FB be problemų galima įkelti turinį su Share mygtuku).

 

 

Kame problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu xbox 360 karta, užsiaugino nebloga egzempliorį :acc:  Ten jie visi tokie?

ne visi. :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojate integraciją su facebook?

Mano atveju - PS4 netalpina Trophies ir Game activity informacijos Facebook'e. Nors nustatymuose yra visur "On" (privacy - "Only me").

 

Facebook Activity Log - tuščias. Šiaip integracija veikia (iš FB ima nuotrauką, į FB be problemų galima įkelti turinį su Share mygtuku).

 

 

Kame problema?

Nežinau dėl šitos funkcijos nesinori man jos bandyti. Draugai žino kad žaidžiu žaidimus ir viskas liuks, bet draugų rate yra svarbių žmonių iš darbo ir partnerių tai nesinori mažu vaiku pasirodyti (nes tokia nuomonė kaip bebūtų egzistuoja LT). 

Nežinau aš ps4 pirkau grynai dėl žaidimų ir kad buvo pigesnis. Praeitoje kartoje  turėjau ir ps 3 ir xbox. Man ps3 visada asocijavosi su solidumu, rimtu daiktu, o xbox 360 toks žaislinis. O blogiausias dalykas tai buvo exclusives... Nu nebuvo ką žaisti ant xbox 360, kai baigėsi gears of war banga ir kt. žaidimų. Pastarieji du metai buvo baisūs. Ps3 tuo tarpu spindėjo. Gow, last of us, uncharted 3, heavy rain (dėl kurio pirkau ps3), sly cooper 4 ir daug kitų žaidimų. 

Ps4 pirkau pasitikėdamas sony kad ir šioje kartoje tas pats bus, tai yra, ps4 is for gamers, o xbox one for families and stuff. 

 

Dirba puikiai mano ps4. Pas mane Mezon internetas su geriausiu planu. Ir tai viskas sukasi kuo puikiausiai, dar nei vieno error negavęs, nors prasinaudojau jau apie 60 h tikrai jei nedaugiau. Su ps3 ir mezon visada budavo vienos problemos. Pastoviai atsilogindavo ir t.t 

 

Kolkas nemanau kad apsirikau, jau vien dėl kainos xbox one. O visų antra horizonte jau infamous second son, kuris yra laukiamiausias žaidimas šiais metais. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau dėl šitos funkcijos nesinori man jos bandyti. Draugai žino kad žaidžiu žaidimus ir viskas liuks, bet draugų rate yra svarbių žmonių iš darbo ir partnerių tai nesinori mažu vaiku pasirodyti (nes tokia nuomonė kaip bebūtų egzistuoja LT). 

 

Paskaitom iš naujo. Rašiau: (privacy - "Only me").

Mane domina pačios funkcijos veikimas/neveikimas. O ne ką žmonės pagalvos.

 

 

Savo "review" papildžiau FB neveikimu.

 

 

Kita vertus (bet čia tik kita vertus) - aš kažkaip nesigėdiju, kad mėgstu video žaidimus (net ir "svarbių žmonių iš darbo ir partnerių" rate). O kodėl reiktų? ;)

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaitom iš naujo. Rašiau: (privacy - "Only me").

Mane domina pačios funkcijos veikimas/neveikimas. O ne ką žmonės pagalvos.

 

 

Savo "review" papildžiau FB neveikimu.

 

 

Kita vertus (bet čia tik kita vertus) - aš kažkaip nesigėdiju, kad mėgstu video žaidimus (net ir "svarbių žmonių iš darbo ir partnerių" rate). O kodėl reiktų? ;)

 

 

be problemu video apsikarpiau, isikeliau i fb ~20 sec video kuris uzema 20 mb , cia aptariu tavo review papyldima :)

Redagavo Eiviokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu, nes noriu isitikinti del ps+ adreso koki reikia irasyti, kad man veiktu normaliai multiplyer ir t.t.  kolkas esu sali padares UK, o adresa- lietuviska (kur dabar gyvenu). Kazkur skaiciau, jog reikia butinai rasyti pilna tikra UK adresa ar tai tiesa ar ne ir ar man ieskoti ir pakeisti LT adresa i UK koki nors susiradus?

Redagavo WarPig

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu, nes noriu isitikinti del psn+ adreso koki reikia irasyti, kad man veiktu normaliai multiplyer ir t.t.  kolkas esu sali padares UK, o adresa- lietuviska (kur dabar gyvenu). Kazkur skaiciau, jog reikia butinai rasyti pilna tikra UK adresa ar tai tiesa ar ne ir ar man ieskoti ir pakeisti LT adresa i UK koki nors susiradus?

Jokios reikšmės, kad lietuviškas, vis tiek nepriima tokių. Nusipirk ir aktyvuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip suprantu acc vistiek turi turet kad prisijunkt ir redeedmint ta koda per jy?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.