narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Uzsivedus cia diskusija is tuscio i kiaura pilstyt ziuriu.. 

Sony acc tikrai gali bannint.

PS4 konsoles bannint - nezinau.

PS3 konsoles tikrai gali bannint.

Gameshare'int yra tiesioginis pazeidimas EULA, jeigu tu perki accounta. Kaip jie tai gali matyti ar nuspresti? Kai pastoviai aktyvuojamos/deaktyvuojamos konsoles ir prisijungimai is viso pasaulio eina su x kiekiu zmoniu tai yra abejotina, kad tu turi 20 ps4 ir vienu metu keliauji po visa pasauli.

 

Va, @Shar0nas, nebediskutuok i pievas :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip viskas ok, bet dabar kaip padarė, kad vos pora kopijų tai kiek per žiauru šalims tokioms kaip Lietuva kai 50 svarų ar dolerių turi dauginti iš 3 ar 4. Tai galima sakyti mums ir kaina tiek kartų didesnė. Jie juk irgi gauna tokį pat atlyginimą, tai jiems kitaip skaičiuojasi... Nors jei negeri, nerūkai, tai 100-200 Lt gali gali per mėnesį išleisti... Bet dėl single player tiek mokėt, gal per žiauru. Nors žaidimai tikrai išskirtinai, nepalyginsi tarkim exclusivų su PC...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip viskas ok, bet dabar kaip padarė, kad vos pora kopijų tai kiek per žiauru šalims tokioms kaip Lietuva kai 50 svarų ar dolerių turi dauginti iš 3 ar 4. Tai galima sakyti mums ir kaina tiek kartų didesnė. Jie juk irgi gauna tokį pat atlyginimą, tai jiems kitaip skaičiuojasi... Nors jei negeri, nerūkai, tai 100-200 Lt gali gali per mėnesį išleisti... Bet dėl single player tiek mokėt, gal per žiauru. Nors žaidimai tikrai išskirtinai, nepalyginsi tarkim exclusivų su PC...

O tai cia dabr ka padaryt kad musu valstybe skurdi? :D negi leidejam sumazint kainas jog pas mus algu nemoka nieks :D

kitas variantas ispresti problema tiesiog susirasti darba uz kuri moka norm arba vaziuoti dirbti svetur, nebekils daugiau tokiu problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Ne į temą
As dirbu 3 metus uzsienyje ir man 60 euru moketi uz zaidima yra debilizmas, jau nekalbant apie piliecius kurie moka po 100 ir t.t, siek tiek palauki kol kaina nukrenta ar randi akcija ir perki uz +-30/40 eu

 

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tokia, kad žaidima geriau pirkti iš tokiu kaip game.co.uk ir laukti pora sav kol atsiųs, bet gauni su dežute ir pnš. Aišku kaina biški degina pinigine, bet aš bandau rinktis tokius žaidimus kurios tikrai noriu turėti ir kartais geriau palauksiu puse metų, kol atpiks iki tam priimtinos sumos ir tada nusipirksiu žaidima. Bet kaip matau dauguma verkia, nės nori turėti kai tik įšeina žaidimas, o jo kaina tikrai būna nepigi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai cia dabr ka padaryt kad musu valstybe skurdi? :D negi leidejam sumazint kainas jog pas mus algu nemoka nieks :D

kitas variantas ispresti problema tiesiog susirasti darba uz kuri moka norm arba vaziuoti dirbti svetur, nebekils daugiau tokiu problemu

   Labai jau naivus tavo pasiūlymas susirsti darbą. Man asmeniškai netrūksta, bet kaina prasilenkia vis tiek su logika. Tikrai žaidimai brangūs. Aviteloje laido ieškojau, tai ten PS4 ir Xone po 275+ Lt. Gerai, kad PS dar gali keisti žaidimus ar parduoti pažaidęs.

   Ne tame esmė ar tu turi pinigų ar ne. Kitą kartą ir turtuolis perka prastos kokybės masitą nes jam gaila papildomų 2-5 Lt ant normalaus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Labai jau naivus tavo pasiūlymas susirsti darbą. Man asmeniškai netrūksta, bet kaina prasilenkia vis tiek su logika. Tikrai žaidimai brangūs. Aviteloje laido ieškojau, tai ten PS4 ir Xone po 275+ Lt. Gerai, kad PS dar gali keisti žaidimus ar parduoti pažaidęs.

   Ne tame esmė ar tu turi pinigų ar ne. Kitą kartą ir turtuolis perka prastos kokybės masitą nes jam gaila papildomų 2-5 Lt ant normalaus...

Jo geras maistas brangus malonumas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai paieskojus ir po 170 lt naujus ps4 geimus galima rast

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau sukurti us acc ant psn bet kai ivedu savo duomenis man ismeta vis cannot use the sony entertainment network account of another user on this ps4 kaip sutvarkyt sita errora ?

 

Edit susitvarkiau biski ne taip dariau. klausimas iskilo kad digital zaidimus lost reikia kad psn plus aktyvuotas butu ?

Redagavo Egoistas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau sukurti us acc ant psn bet kai ivedu savo duomenis man ismeta vis cannot use the sony entertainment network account of another user on this ps4 kaip sutvarkyt sita errora ?

 

Edit susitvarkiau biski ne taip dariau. klausimas iskilo kad digital zaidimus lost reikia kad psn plus aktyvuotas butu ?

ne , nebent online noresi lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Labai jau naivus tavo pasiūlymas susirsti darbą. Man asmeniškai netrūksta, bet kaina prasilenkia vis tiek su logika. Tikrai žaidimai brangūs. Aviteloje laido ieškojau, tai ten PS4 ir Xone po 275+ Lt. Gerai, kad PS dar gali keisti žaidimus ar parduoti pažaidęs.

   Ne tame esmė ar tu turi pinigų ar ne. Kitą kartą ir turtuolis perka prastos kokybės masitą nes jam gaila papildomų 2-5 Lt ant normalaus...

Ne į temą

O tai kas draudzia susirasti zaidima pigiau, pilnas netas nauju zaidimu uz 200 lt ar cia su logika kazkas negerai? kazkas dirba kuria ir jie uz to turi uzdirbti irgi. Na keistu tu turtuoliu mates ar regejes, nes as tokiu nezinau, kad gaili 2-3 ant alkio, nebent tu turtuolius laikai tie kurie uzdirba nuo 2k iki 3k ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar apsimoka pirkti destiny ? nes man pasirode labai panasus i borderlands kuris man labai patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu tokį klausimą, dabar esu Vokietijoje ir galvoju nusipirkti FIFA 15 ant PS4 ir iškilo klausimas kokia pagrindinė kalba bus įjungus žaidimą vokiečių ar anglų? Ar iš viso nebus anglų kalbos? Niekad neteko pirkti žaidimų svetur, tad nežinau kaip kas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi buti anglu kalba, pirkau Danijoje, tiesa ps3 zaidimu, tai visi anglu kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.