vaidyz321

Kaip suzinoti slaptazodi?

Rekomenduojami pranešimai

Tai va as kai buvau nusipirkes xboxa is tokio vieno ciuvo pas ji buvo acc toks. as kaip durnelis nekuriau kito acc ir losiau su jo. tai va dbr turiu beveik 5k gamescore ir belekiek achievmentu. bet yra problema. as net nezinau slaptazodzio to acc. ir kai man pavyzdziui kanors reikia butinai praso slaptazodzio . Tas acc registruotas ant zenka3@mailbox.lt bet kai ziurejau tokio acc net nera :genius: Tai kaip man dabar passworda gaut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negausi, nebent tas ciuvas pasakys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kiti moka ten hackint tuos accountus.

 

Girdejau kazkaip per usb imanoma tuos profiles persikelt ir nuskanuot bet ka zinau.. :nsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho 5k ir belekiek achievementu, watch out, we have a bad ass over here. Susikuri savo acc ir viskas, nebus problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurk nauja acc ir viskas.. Man yra buve su 20k gamerscore acc corupted, tai dabar vel is naujo susikuriau, toks cia ir praradimas tie tavo 5k :npoker:

Redagavo bebras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zinau. jis uzregistravo kazkoki mailbox.lt bet tokio net nera. nueinu o ten draugas.lt ismeta kazkokia nesamone . neveikia tas jo emailas kazkoks padirbtas :alone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.