Kaifas

Assassin's Creed

Rekomenduojami pranešimai

Kad pamatytum kreditus reikai nueit i miegamaji ir ijunkti eagle vision (Y) gausi dar gamer points

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, man šitas žaidimas nepatiko. Kažkaip nepatogi labai kovų sistema, Prince of Persia buvo daug patogesnė. Šokinėjant per sienas visokias irgi valdymas labai neintuityvus, dažnai šoki ir nežinai, žūsi ar ne. Vienintelis geras dalykas - tai nuostabi grafika. O šiaip tai priėjau iki Memory Block 2 ir neprisiverčiu žaist toliau, labai jau varginantis žaidimas pasirodė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, man šitas žaidimas nepatiko. Kažkaip nepatogi labai kovų sistema, Prince of Persia buvo daug patogesnė. Šokinėjant per sienas visokias irgi valdymas labai neintuityvus, dažnai šoki ir nežinai, žūsi ar ne. Vienintelis geras dalykas - tai nuostabi grafika. O šiaip tai priėjau iki Memory Block 2 ir neprisiverčiu žaist toliau, labai jau varginantis žaidimas pasirodė :)

jo, pritariu. Per painus man, ir tie miestai kažkokie nesamoningi (ta prasme kai reik pačiam ten ieškot). Geriau būtų nuvarai pas mokytoją, duoda uždutuoį ir nesuki sau galvos + galėjo PoP valdymą užmest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka ten tiksliai memory block 4 reik padaryt pakalbejau su visu miestu vadais islaipiojau bokstus bet vistiek nerandu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka ten tiksliai memory block 4 reik padaryt pakalbejau su visu miestu vadais islaipiojau bokstus bet vistiek nerandu :D

Na per PM jau išsiaiškinom :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pats pabandziau si zaidima ir labai nuvile,grafika tikrai ispudinga o pats zaidimas nieko vertas.Visas zaidimo tikslas besikartojancios uzduotis (tardymas,informatorius,vagyste) ir pagaliau nuzudymas,baigiau zaidima vien tik delto kad pradejau:)

 

Zodis zodin pritariu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siek tiek daugiau tikejaus is zaidimo. Grafika ispudinga, ir pats zaidimas pradzioj visai uzkabino, bet veliau pasidare labai jau monotoniskas, tas pats per ta pati. liko siek tiek pabaigt, bet niekaip neprisiruosiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai super grajus tik wat kad biski atsibosta nes taspats per tapati idomiausia dalis yra tie nuzudymai resist kilai (laikant desini ir paspaust kairi kai puola) bet reikia lb jau ga;lingo pc nors pas mane su athlonu paprastu ir 6600 nvidia weze (1gb ram jei ka dar) ant minimumo taip kad buvo imanoma lsot ir grafika dar palygint gera.. :)

Redagavo Kaifas
Tau kas čia? PC skiltis? Na šį kartą įspėjimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tai, kad geimas toks jau yra, kadangi čia pirma serija tai ji negalis savo "senų fanų" patenkinti. Tad manau reikia mylėti žaidimą iš anksto, kaip aš jau 8-ą KOEI "warriors" geimą lošiu ir neatsibosta, nors monotoniškas žiauriai :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik užvakar pradėjau žaisti šį geimą, bet jau sunku atsitraukti nuo xbox'o. Grafika gera, laipiojimai, šokinėjimai stogais smagūs ir labai patiko, didedli miestai, kuriuose reikia pačiam vaikščioti ir ieškoti, kovos su kardais :lol: Misijos galėtų būti ir įvairesnės, bet ... :o

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip zaidimas isties grafika, judesiai ir pradziu misijomis ispudingas tik deja veliau tampa nuobodus ir pasikartojantis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel mane visada uzpuola The Kingdom'e nors as nieko nesu padares :D

Redagavo Boomer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.