Rekomenduojami pranešimai

stipriai stipriai cia.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek detalesnė informacija apie PS+ edition'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet forza horizon 2 man atrodo linksmenis, šitas bus tik pasirodyti dėl grafikos ir tiek  :dwn:

Zaidei abu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet forza horizon 2 man atrodo linksmenis, šitas bus tik pasirodyti dėl grafikos ir tiek  :dwn:

einasau, jei jau išbandei abu ir driveclub tik grafika nebloga, tai reikės nežaist. Net ps+ edition nebandysiu. O kur masatai bandei driveclub? gal seniau expo parodoje ar kokia demo jau yra,kažką praleidau? :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek ziurejau review tai man ir forza idomesnis atrode, vien del open world, masinu kiekio ir galimu ju modifikaciju. Driveclub kiek zinau nepasiulys jokiu patobulinimu automobiliui, tik lipdukus, tai labiausiai mane ir liudina :/ isbandysiu ps+ ir tada reiks nuspresti isigyti ar ne, bet kazkodel kirba nuojauta kad the crew ir project cars bus vertesni demesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad jo populiarumas bus siejamas su valdymu,kaip ir pastaraisiais metais einamais zaidimais.nes per daug kreivarankiu ir per daug pasiulos siandienineje rinkoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

einasau, jei jau išbandei abu ir driveclub tik grafika nebloga, tai reikės nežaist. Net ps+ edition nebandysiu. O kur masatai bandei driveclub? gal seniau expo parodoje ar kokia demo jau yra,kažką praleidau? :-)

Ne nebandžiau, bet susidariau nuomone juk tam treileriai, review ir kiti video skirti. Šitas žaidimas neturi svarbiu dalyku kurie man BŪTINI:

1 automobiliu suasmeninimo - drakonu lipdukai ant kapoto nesiskaito

2 fizikos vairavimo - matosi iš visu gameplay

3 automobiliu pasirinkimo -tik 48 

4 nurgburgringo - automanai tai žino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dos už plus tada irgi pabandysiu ir nuspręsiu ar verta pirkti, nors žaidimas, ir gražiai atrodo.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nebandžiau, bet susidariau nuomone juk tam treileriai, review ir kiti video skirti. Šitas žaidimas neturi svarbiu dalyku kurie man BŪTINI:

1 automobiliu suasmeninimo - drakonu lipdukai ant kapoto nesiskaito

2 fizikos vairavimo - matosi iš visu gameplay

3 automobiliu pasirinkimo -tik 48 

4 nurgburgringo - automanai tai žino

tikras treilerių egzpertas :D o normalaus jo review net nėra dar ir šiandien, tai kam tu nusišneki? pirma palauk kol bus review ir antra dar yra išbandymas pačiam ant ps4, o ne apgailėtinų youtube treilerių stebėjimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nebandžiau, bet susidariau nuomone juk tam treileriai, review ir kiti video skirti. Šitas žaidimas neturi svarbiu dalyku kurie man BŪTINI:

1 automobiliu suasmeninimo - drakonu lipdukai ant kapoto nesiskaito

2 fizikos vairavimo - matosi iš visu gameplay

3 automobiliu pasirinkimo -tik 48 

4 nurgburgringo - automanai tai žino

Fizika normali, is zaidusiu susidaro ispudis, kad tai labiau sim, nei arcade. Damage trukumas tai taip. Automobiliu pasirinkimas standartinis, apart Forza ir Gran Turismo visi kiti racing zaidimai siulo panasu skaiciu. Apskritai, kiek jus naudojate masinu zaidime? As 10-20 ir labiau ludeciau jei tiesiog nebutu mano megstamu modeliu. Tam paciau Gran Turismo reiketu susiverzti dirzus ir likti so kokiais 200-300 ir eiti i kokybes o ne kiekybes skaiciu. Be to, tai naujas ip, automobiliai kuriami nuo 0 o zinant ju detaluma siame zaidime tai uztrunka labai ilgai. 

Kalbant apie trasas - Zaliojo pragaro nera ir Forza Horizon. Abu zaidimai ne sim'ai ir jei labai nori sios trasos palauk PCars ;) Hey, palaukit PS+ versijos, isbandysim ir zinosim ar vertas demesio o ir nevarau ant Forza Horizon. Pirmasis buvo geriausias praejusios kartos arcade racer'is man, kartu su Wipeout HD o del antrojo galvuju ir Xbox One nusipirkti.

 

Edit: bus kurianciu kluba is jusu? :D

Redagavo v1ncelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex o tau reik kazkokiu spec sugebejimu nustatyti is review ir traileriu, kad bus mazai auto, nebus gero damage modelio ir automobilio tobulinimo galimybiu, jei tai patvirtina juose? Del to @masatasLT ir isvardino tik akivaizdzius faktus, galejo klysti tik del 2 numerio. Mano nuomone zaidimas bus kaip nfs rivals, skirtingos vietoves, duoda auto su kuria nieko negali daryt ir leki su pora challenge padriftinant ar padarant trasos laika.  Nezinau kaip Jums, bet man kaip senam raceriui noretusi daugiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex o tau reik kazkokiu spec sugebejimu nustatyti is review ir traileriu, kad bus mazai auto, nebus gero damage modelio ir automobilio tobulinimo galimybiu, jei tai patvirtina juose? Del to @masatasLT ir isvardino tik akivaizdzius faktus, galejo klysti tik del 2 numerio. Mano nuomone zaidimas bus kaip nfs rivals, skirtingos vietoves, duoda auto su kuria nieko negali daryt ir leki su pora challenge padriftinant ar padarant trasos laika.  Nezinau kaip Jums, bet man kaip senam raceriui noretusi daugiau :)

Esme kad jokio review dar nera sio zaidimo, bent kai masataslt rase. Man nereikia 100 masinu, cia tau kiekybe svarbiau uz kokybe. Damage mazokas bet gal kitaip atrodys kol ismeginsim. Man svarbu kad zaidimas butu idomus man paciam, ne apzvalgininkui kokiam. Forza 3, 4 gana nuobodus man. Va pirmas horizon tikrai patiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drysciau su tavim nesutikti del kiekybes ir kokybes, ok cia kurejai nori parodyti kazka daugiau ir masinos bus labai detalios, bet paiimkime NFS shift 2  151 auto ir visos puikiai atkurtos, forza 4 modeliu dar daugiau, o visi puikiai sukurti :) Apzvalgu pilna is parodu kai kurejai pristato savo gamini, kad ir tas pats IGN apzvalga turi pagal kuria bent siokia tokia nuomone susidaryti galima. Na man horizon ir patiko del open world ir uzduociu kurias gali atlikti visam pasauli, forza 4 patiko nes kaip tik nori gali modifikuoti savo automobili ir slifuoti zinomiausias trasas, deja DRIVECLUB nepasiulo neivieno is siu dalyku todel jis gaunasi ispaustas i labai siaurus remus, todel tures pasiulyti kazka tikrai daugiau nei gera grafika, kad galetu pateisintu savo suki "forza killer" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.