Rekomenduojami pranešimai

Net mazesnis nei Prologue. Viena salis (Indija), 11 trasu ir 10 automobiliu. Bus ir visi game mode bei bus galima surinkti platina. Be to, visi ateinantys nemokami update'ai (lietus/sniegas, photomode, replay ir free cars dlc) bus prideti ir prie PS+ Edition versijos. 

Geros naujienos :grt: labai smalsu tik kada tas update bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejoju ar greit  :D Kazkaip pradeda atrodyti, kad net ne apkrauti serveriai yra didzioji problema. Pats zaidimo kodas gali tureti problemu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai ne zaidimo kode problema, galiu 100% garantuot kad ten su arba su ju serveriu problema, arba zaidime yra bugas ir su ateinanciu update tikiuosi kad viska sutvarkis, ir tikiuosi kad update bus greit nes challenges ir leaderbordai totaliai gryba pjauna, jau vien pagal zaidime esanti trophy galima pasakyt kad esme ne kode ar regione - AND SO IT BEGINS! SEND A CHALLENGE TO ANOTHER PLAYER - ULTRA RARE 0.3%, cia yra vienas is lengviausiu zaidimo trophy, o ji gavo tik keli zmones


+ pas mane yra digital versija ir dar labai vangiai veikia multiplayer, labai retas atvejis kad pajungtu I serveri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta trophy turi tik keli, nes Challenges buvo deaktivuotas. Priezastis - per didele apkrova serveriams. Net nezinau kas vyksta su siuo zaidimu. PS+ versijos irgi nebus greit, visgi 3-4 mln aktyviu ps+ subscriber'iu yra vien tik ant ps4. Isisvaizduokit kas ivyks net jei trecdalis ju isbandis sia versija ... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia zaideju kalte ar kureju?! :) kodel mes turime moketi uz zaidima palyginus nepigiai ir negalime juo megautis 100% ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D  Gal blogai formuluoju sakinius, bet jokiu budu neginu kureju. Jiems dar pasiseke, kad cia naujas ip ir prie zaidimo pavadinimo nebuvo pridetas Gran Turismo (kaip buvo planuota is pradziu), tada serijos gerbejai butu sukele audra, kazka panasaus i BF4 atveju. Dabar jie dar palyginti sausi sioje situacijoje. Pats asmeniskai nesu susidures su tiek online problemu dar niekada per mano gaming'o metus. Net Battlefield starto metu veikdavo nors 5-6 dienas is 7. Cia susimove Evo juodai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbu buvo pritraukt kuo daugiau pirkeju o dabar jau antra savaite visiems ta pati raso facebook'e kad dirba ir bando sutvarkyt, pirmoj eilej susitvarkytu serverius o tik paskui kurtu dlc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakels serverius platina lengva turesim, Zadimas toks lengvokas pasirode, bijau kad greit uzmarstin nueis pas mane. Seip kaip pusiau arkada tai visai vykes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakels serverius platina lengva turesim, Zadimas toks lengvokas pasirode, bijau kad greit uzmarstin nueis pas mane. Seip kaip pusiau arkada tai visai vykes.

būna man ir sunkių momentų lenktynėse, reikia kantrybę lavint man :D multiplayer labai prastai veikia man, retai pasijungia, būna artefaktų mp lenktyniaujant- priešininko mašina ne važiavo o teleportavosi visas lenktynes, grynai kaip per pt silent hills kai matai tolo Lisa, ir ji staigiai ir kiaurai tave perskrodžia :D Vakar geras bajeris- time event važiuojant pradėjo kitų užsieniečių face off chalenges daryt tam tikrose atkarpose, pvz driftą gerint score, kitoj atkarpoj vidutinį greičio laiką gerint ir t.t., buvo fun. Paskui nebeužėjo tokių face offų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad zaidejai nepadetu zaidimo I sali tai kurejai turetu DLC daryt su papildomais eventais ir zinoma trofejais

Namokamus, kaip GT6. Ir tas puikiai veikia, kai kurie nauji yventai net labai pavyke. Apie pacio zaidimo tobulinima irgi pamirst nereiktu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad zaidejai nepadetu zaidimo I sali tai kurejai turetu DLC daryt su papildomais eventais ir zinoma trofejais

Keliais puslapiais atgal keleta kartu yra pacituotas pic'as su Evolution studijos planais su DLC. Bus taip - trasos nemokamos visiems, event'ai (kuriu per visa laikotarpi gausim daugiau nei 150), auto ir liveries jau bus tik season pass savininkams. Pirmieji DLC turetu prasideti lapkriti ir taip testis iki kitu metu liepos. Iki kaledu gausim oru kaita (lietus ir sniegas), photomode ir replay mode, kurie bus nemokami visiems. 

Zinoma sie planai buvo dar pries nelemta zaidimo starta ir dabar neaisku, kiek zmoniu is komandos dirba su dlc ir kiek taiso dabartine verktina situacija. 

Radau ir ta pic'a.

15188270161_f631d9a95b_z.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu smagu kad tuos eventus detu I TOUR kalendoriu ir padarytu papildomus trophy tarkim surinkt visas zvaigzdutes tokiuose ir tokiuose event'uose arba tam tikra ju skaiciu, nes realiai perejau tour net nepabandes kai kuriu eventu, pvz TOUR karjera man buvo per daug lengva, nors vaziavau su megiamom masinom o ne paciom geriausiom pagal rekomendacija, na cia aisku maziausia problema bet norejosi kazko tokio prie ko galima butu ilgiau pasedet o ne nuo 30 driver levelio keltis repeat'inant single events arba tour events ir renkant ACCOLADES (badges) kad uzsikelt iki 50lvl, cia tik mano nuomone kiekvienas gali galvot kitaip del tour events skaiciaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas nuostabus ir kartais vos ne fotorealistiskai atrodantis (ipatingai Cileje), nepaisant AA trukumo.

driveclub_20141021231s0sfj.jpgdriveclub_20141019203xgsxo.jpg

driveclub_20141021203wysuy.jpg

 

Taciau 16 dienu po ir vis dar gaunu tokias error zinutes

driveclub_20141026120c5sby.jpg

 

Dar pridejus, kad iki siol Challenges neprieinami, face-off's megsta sumaisyti drift'o taskus su vidutiniu greiciu ir vis dar streikuojancias lenteles ... Evo susimove juodai, ne serveriai kalti o tiesiog zaidimu yra bug'as, kurio nepastebejo, kurejai. Nemanau, kad dar pirksiu Evo zaidima starto metu.

Pridesiu ir tai, kad jei yra nepatenkintu zaidimu, Sony labai lengvai sio zaidimo atveju dalina refund'us.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.