Nos

Patarimai dėl naujo telefono įsigijimo

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, taigi, reikia keisti man jau telefoną, dėl keletos priežasčių. Dabar turiu Symbian'ą ir noriu pereiti į kitą OS.

 

Man reikia telefono normalaus, kad nebūtų panašus, kaip mano dabartinis http://www.gsmarena.lt/telefonai/nokia/6710-navigator/kaina su kuriuo begalė problemų (nepasispaudžia mygtukai, auto zoom ir t.t Na, telefonas visiškai nevykęs, pasigailėjau, kad jį pirkau, dar ir už apvalią sumą...)

Telefono man reiktų, kad būtų geras: interneto naršymui, klausant muzikos, nestabdytų (ko gero dabar tokių mažai, kurie stabdo), karts nuo karto porą žaidimų pažaist (nors nesu didelis mėgėjas telefoninių žaidimų), kad neklibėtų dangtelis, ir ekranas ne iš mažų būtų. Na, maždaug tokie reikalavimai naujojo telefono.

 

Man visai patinka šis telefonas http://www.gsmarena.lt/telefonai/nokia/lumia-820/kaina , tik neaišku su juo dėl Bluetooth'o, kiek žinau, tai negalima siųsti failus per BT.. Ir dar kas man nepatiko šiame telefone, kad nėra radijo. Ar gal yra kokia galimybė klausytis radijo?

 

Tad pabaigai norėčiau, kad pasiūlytumėte telefonų, kurie jūsų manymu atspindi mano išdėstytus reikalavimus. Ir kad parekomenduotumėte iš kur pirkti. Kaina gali siekti iki ~1300 litų.

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau tik 2 variantus : Lumia 820 arba NEXUS 4 siulau i nieka kita net neziureti, pagal mane tai geriausi telefonai rinkoje. http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/e960_nexus_4.html

 

Na nereikia čia jau taip žmogui smegenų pūdrinti, kad geriausi rinkoje, bet už tokią kainą siųlyčiau imti tik Nexus 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš sakau, kažkaip mintis sukasi aplink Nokia Lumia 820, bet tik minusas jų, kad per BT ten kažkaip neina siųst, ir radijo nėra.. Ar yra kažkokių alternatyvų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš sakau, kažkaip mintis sukasi aplink Nokia Lumia 820, bet tik minusas jų, kad per BT ten kažkaip neina siųst, ir radijo nėra.. Ar yra kažkokių alternatyvų?

 

ir dar win :badass: geriau jau pasiimk tau siuloma androida, jei "IT" nedomina turesi gera daigta ir tiek jei domiesi kazkuo daugiau nei skambuciai sms ir netas tada androide tikrai daugiau atrasi nei win

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar win :badass: geriau jau pasiimk tau siuloma androida, jei "IT" nedomina turesi gera daigta ir tiek jei domiesi kazkuo daugiau nei skambuciai sms ir netas tada androide tikrai daugiau atrasi nei win

 

Na šiaip manau su laiku ir WP8 atsiras apps'ų, juk nelabai seniai atsirado pagal mano žinias WP7/8.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiaip manau su laiku ir WP8 atsiras apps'ų, juk nelabai seniai atsirado pagal mano žinias WP7/8.

 

Na ne apps'uose visa esmė yra, bent jau man. Ant anadroid yra labai didelė galimybė darytis viską pagal savo norus, ypač įsirašius custom ROM ir panašūs dalykai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš sakau, kažkaip mintis sukasi aplink Nokia Lumia 820, bet tik minusas jų, kad per BT ten kažkaip neina siųst, ir radijo nėra.. Ar yra kažkokių alternatyvų?

 

Dar kazkas BT su radija naudoja? :DDD O siaip ant tu lumia daug visokiu durnu niuansu yra. Androidas zymiai paprastesnis ir , bent man, patrauklesnis. Beto ten nexus taigi jokiu nesamoniu gamintojo nera prideta ir visa softa tiesiogiai tvarko google, taigi updates gausi anksciau uz visus kitus telefonus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kazkas BT su radija naudoja? :DDD O siaip ant tu lumia daug visokiu durnu niuansu yra. Androidas zymiai paprastesnis ir , bent man, patrauklesnis. Beto ten nexus taigi jokiu nesamoniu gamintojo nera prideta ir visa softa tiesiogiai tvarko google, taigi updates gausi anksciau uz visus kitus telefonus :)

 

Radijo man gana dažnai reikia. :) BT tai nėra labai didelis privalumas, bet vis tiek, geriau būtų.. :) Ką tik pažiūrėjau review nexus'o, ir šiaip, apie androidą galiu pasakyti tai, kad per daug visko prigrusta. Žinoma, tai nėra blogai, bet, na galėtų būti labiau sutvarkyta, nes vat pavyzdžiui man iš symbiano pereit prie androido ojojoi, kiek reiktų priprast. O vat pažiūrėjus Lumios pristatymus, tai ten šiek tiek gražiau viskas sudėliota, tvarkingiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei jau reik BT tai imk NEXUS 4 sakau pagal kaina/kokybe tikrai geriausi, ir seip vienas geriausiu yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei jau reik BT tai imk NEXUS 4 sakau pagal kaina/kokybe tikrai geriausi, ir seip vienas geriausiu yra.

 

Sakau, kad nėra labai svarbu tas BT.

Gal kas galit ką nors dar pridurti apie WP8? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš sakau, kažkaip mintis sukasi aplink Nokia Lumia 820, bet tik minusas jų, kad per BT ten kažkaip neina siųst, ir radijo nėra.. Ar yra kažkokių alternatyvų?

 

Eina siųsti per BT su wp8 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WP 8 tobuliausia os siai dienai pasirinksi tikrai nepasigailesi !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WP 8 tobuliausia os siai dienai pasirinksi tikrai nepasigailesi !

 

nel noriu sutikt, gali pagrysti savo zodzius?

 

aisku kiekvienam savo, bent man tai LABAI didelis pliusas cfw, tai reiskia kad as neesu priristas prie to ka man norejo duoti gamintojas o as pats galiu pasirinkt, kas man bus geriau, wp to neduoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WP 8 tobuliausia os siai dienai pasirinksi tikrai nepasigailesi !

 

nel noriu sutikt, gali pagrysti savo zodzius?

 

aisku kiekvienam savo, bent man tai LABAI didelis pliusas cfw, tai reiskia kad as neesu priristas prie to ka man norejo duoti gamintojas o as pats galiu pasirinkt, kas man bus geriau, wp to neduoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.