Rekomenduojami pranešimai

o koki builda rekomenduotum Duel'istui ar Marauderiui? ir kad butu su passive isdestimu,nes ten tie medziai tai raizgalyne,gali gryba is kart uzpjaut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pagrinde tik už Scion tesu žaidęs tai ir rekomenduot buildo negaliu. Geriausiai yra pačiam pasižiūrėti, kas labiau tenkina ir kiek su tokiu build pasieksi, kiek prireiks laiko jam pasiekti ir panašiai.

http://pathofpoe.com/

http://pathofexilebuilds.com/


@gedunex jeigu žadi žaist, galim kartu sumest, aš tik va pradėjau ragana kelt, steam id šone rodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal isbandysiu bet dar ne dabar,kada gausiu nauja vaizdo plokste :) ir reikia nauja harda nusipirkt,nes vietos is vis nera.

mano megstamiausios klases yra melee-barbarai,monkai,duelis ar marauderiai :) 

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nueini į jų oficialų forumą, susirandi skiltį "builds" ir pagal charą renkiesi.

Jei melee patinka, bus naujas OP skilas, tiksliau jau yra - Ice crash.

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1285739

 

 

Pats irgi bandysiu arba šį buildą, arba seną kinect blast. Nauji kiti skillai ypatingai nesudomino.

 

 

------------

 

Startuosiu ir aš penktadienį naujoje lygoje, nes tam vaikiškame, bugų pilname d3 sezone seniai nebėra ką veikti, apart nesveiko paragono grindinimo.

 

Ps:.

 

Jei medžio neatnaujins šio buildo kai prasidės startas, tai parašyk - sudėliosiu kažkiek nuo pradžių.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma apsiuostyti reikia :), tai sc. Bosai vėl belekokio stiprumo (piety, malahai), tai pirmomis savaitėmis daug hc žaidėjų ripins. O paskui bus vėl nunerfinti bosai. Taip jau buvo kelis kartus. Žodžiu, kol hype praeis, geriau saugiai sc.

 

ps:. prieš tai 1m lygas sc ir hc perėjau, dėl mtx rewardo. Turbūt įsimintiniausias hc gameplay kokį esu žaidęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau,bet diablo bent man tai smagesnis,visa combat sistema yra visai kitame lygyje,kas ir sudaro dauguma tokio tipo zaidimuose.skillu medis gal ir ne high endas zaidimu tarpe,bet ir ne tokio apgailetino lygio kaip sitame zaidime.

 

sutikciau,free zaidimai dazniausia buna orentuoti i mokamu dalyku kieki ir kaina,patys zaidimai buna ne tokie kokybiski kiek prasoma.tokie zaidimai daromi kuo pigiau su kuo maziau palaikymo kad nestu kuo didesni pelna.o kaip zinome,kur daroma del pinigu o ne del zaidimo,ten dazniausia silpnai gaunasi.

 

net neisivaizduoji kaip klysti, PoE yra toj pacioj lentynoj su D2, D3 yra izeidimas Diablo serijai....

diablo visai kas kita,bent ant konsoliu perkure nors ir mokamas,vertas tokiu pinigu,liginat kaip zuiki pries meska,bent idomi istorija,bent tikslas yra

 

"bent idomi istorija".....kill me....please....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jiems manau atleistina, nes nelabai supranta ką šneka, t.y. šie žaidimai jų nėra main game. Tiesiog pačhilinti.

 

Šiuo metu, jau logikos jokios nebėra lyginti PoE su D3. D3, kaip ir buvo minėta, turi smagų combat, bet tuo ir baigiasi jo privalumai prieš vis tobulįjantį PoE. O d3, ką d3, stovi vietoje su vis kiekvienu pachu didindami skaičiukus.Puse setų įdėtų abskritai neveikia nuo RoS paleidimo, pvz. invoker, helltooth, vyr setas. Plius kiti, kurie nenaudojami arba mažai naudojami. D3 tik gražus žaidimas žmonėms, kurie turi laiko po darbo vienai valandai prisėsti. Tuomet ir "istorija" patinka, kas atrodo absoliučiai ne kažką, nes žaidimas skirtas grindinti, o ne story žavėtis. Bet.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jiems manau atleistina, nes nelabai supranta ką šneka, t.y. šie žaidimai jų nėra main game. Tiesiog pačhilinti.

 

Šiuo metu, jau logikos jokios nebėra lyginti PoE su D3. D3, kaip ir buvo minėta, turi smagų combat, bet tuo ir baigiasi jo privalumai prieš vis tobulįjantį PoE. O d3, ką d3, stovi vietoje su vis kiekvienu pachu didindami skaičiukus.Puse setų įdėtų abskritai neveikia nuo RoS paleidimo, pvz. invoker, helltooth, vyr setas. Plius kiti, kurie nenaudojami arba mažai naudojami. D3 tik gražus žaidimas žmonėms, kurie turi laiko po darbo vienai valandai prisėsti. Tuomet ir "istorija" patinka, kas atrodo absoliučiai ne kažką, nes žaidimas skirtas grindinti, o ne story žavėtis. Bet.....

sutinku, jau D3 isleidimas ant konsoliu daug pasako apie sito "arpg" gyli. labai seklu ;) as bent savo 60EU atsiemiau per AH kol dar gyvas buvo, teoriskai viskas pakankamai grazu buvo, bet praktiskai neveike kaip turetu (money corrupts). dar visai idomu buvo iki pirmo nerfo, bet po to zaidimas tapo betikslis, be jokios investicijos i character development. o ir multiplikacinis/uber spalvotas stilius man nepatiko, nuplove visa diablo dvasia/atmosfera. kaip paksas kazkada tapo polotiniu lavonu taip mano nuomone D3 rpg lavono pavyzdys. bet jai kazka jis veza, kaip sakoma whatever floats your boat ;) gamers ftw

 

o apie PoE in general, o jei dar ir apie The Awakening, tai net sunku surast zodziu jo nerealumui nupasakot. Kripp'o zodziai, kad siuo metu tai yra best arpg on the market daug pasako. asmeniskai as irgi tik is antro karto uzsikabinau, pirmas bandymas dar 2013 neuzkabino nes nespejau suprast ka darau per kokias ~15h investuotas ir nepasiekta net berods 40lvl. pamenu panasiai ant d2 pradzioj buvo man kai ant nighmare act3 mobai pradejo mane facerollint :D

bet GGG yra gudrus vyrukai, gamers for gamers taip sakant (visu pirma PoE jie kuria sau, kad nereiketu D2 amzinai lost) ir adaptavo normal contenta newb'ams, beda kad cruel jau reikia pradet suprast arba bus neidomu.

beje, PoE pradejau zaist hardcore - nerealiai pasikrauni adrenalino, releatyviai stabili ekonomika ir vercia mokytis, gilintis bei tobuleti. ziauriai apmaudu kad to nepatyriau d2 savo laiku, oh well - better late than never ;)

community nereali, mazvaikiai ir nevisprociai nesupranta ne tokios jau ir sudetingos meta, taigi naturaliai smagu bendraut/tradint. (ziaurus dejavu, manau kad as tai jau rasiau kazkada :D) apie GGG as net neturiu zodziu, zaidima daro kaip sau, istikro tai literaliai sau :D ir tai geriausia ko galima tiketis is developeriu. Chris Willson yra Jay Willson antonimas. tiek patch'u kiek jau turejo PoE niekada netures D3, ir suvokiant GGG dydi lyginant su Blizzard - mind blowing ka gali aistra ir atsidavimas...

na zodziu zaidimas visai nieko - rekomentuoju visiem megstantiem arpg ;)

tik pasiruoskit laiko investuot, vien del istorijos ar smagiai mostru pakapot neverta gaist. (istorija gili ir nereali, nepasakojama tiesiogiai, neskaitant related komiksu, bet kad ja suprast ir isigilint reikes pamegt zaidima ir velgi daug laiko investuot ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko norėt, aš nesistebiu. Visgi jau apie 150 žmonių yra pirkę Highgate Supporter pack'us po 1100$. Pats esu pražaidęs tik ~200 valandų, mažokai palyginus su L2 8000+ valandų :D Bet po update turėtų dar dasidėti keliolika valandėlių prie PoE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

It's been a while since last time I've played it. Reiks vėl biški prisėst, nes update'as milžiniškas +6 nauji "Act'ai" prie esamų 4, tai viso 10 :o

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

It's been a while since last time I've played it. Reiks vėl biški prisėst, nes update'as milžiniškas +6 nauji "Act'ai" prie esamų 4, tai viso 10 :o

 

as tai noreciau sulost irgi,buvau vienas pirmuju kuris pareme ir lose,bet deja,tas skill tree yra tragedija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas skill tree tragedija yra tiems kas tingi arba negeba mastyti. Aš asmeniškai tingiu, o gal ir negebu mastyti :D todėl renkuosi build'us tų kurie lošia daug ir išmano reikalus žaidime. Pavieniui rinktis skilus levelis į levelį, nesusiplanavus skill'ų medžio, būtų kvaila. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tas skilu medis,prisudeliauta ir tiek.reikia vieno skillo,turi atidengti 100 nereikalingu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad tas skilu medis,prisudeliauta ir tiek.reikia vieno skillo,turi atidengti 100 nereikalingu :D

Kurgi tau nereikalingų... gear'as reikalauja kad turėtum tam tikra kieki stats'u, ar tai būtų str, int ar dex. Iki reikiamo skill'o pakeliui jų ir prisirenki tuopačiu prigriebdamas pakeliui esančius boost'us atk speed, mana, life ir panašiai. O kad pasiekti topinius skilus apie kuriuos tu kalbi tikrai nereikia 100 nereikalingų. Pvz su ragana tris best skilus gali gauti ties 9, 13 ir 16 skill pointu kas maždaug gautųsi 14-15lvl. Bet koks tikslas juos tokioj ankstybėj gauti jeigu nedarysi dmg arba būsi tiesiog popieriaus lapas. Matyt labai greit priešiškai nusistatei arba tiesiog labai nekantrus. Visi mes norim viską gauti dabar ir iškart, bet nebelieka įdomumo žaisti, nes nėra ko siekti. Mane pradžioj taip pat truputi erzino tas negalėjimas iškart dasikapstyti iki tų afigienų skilų, bet kiek pažaidus likau sužavėtas skill'ų medžiu, o dabar dar į tame medyje atsirado slotai brangakmeniams susidėti kurie aplink save tam tikru radiusu sustiprina skill'us tai išvis posibilities endless.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.