Kaunas

Sveiki.Pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Na ką norėčiau jusu kaip man pasikeisti(locale) nes, noriu pasidaryti Japan(locale). Bet man to neleidžia rašo United States ir viskas daugiau nieko neeidžia parašykite ką daryti nes noriu gausti 48valandų Gold mambership, bet man tiesiog neleidžia pasidaryti nieko tiktai paiktas Unites States o kalbą leidžia P.s laukiu atsakymų.

Redagavo Kaunas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustok spaminti PM, niekas tau nepades jei ikyriai reikalausi pagalbos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, jeigu įžeidžiau, bet tu esi, žinovas Xbox360 turi padėti man apsilankiai temoje ir nieko neparašiai man reikia jusu pagalbos nes, norečiau nemokamai gauti ir ižbandyti nes, pirma kartą bučiau su Gold'ų o Tau sunkų parašyti kame blogai kodėl neleidžia? Ą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip dauguma normaliu zmoniu Xbox Live Gold perku, vaiku zaidimais su visokiais japonais neuzsiimu. Ir neprivalau tau padeti, tu man nei draugas, nei giminaitis, nei klientas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kas tau ten neveikia. Neprisijungęs prie jokio profilio nueik į "Language and Locale" ir pasikeisk Locale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.