scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Ar galima atsisiusti Dirt 3 tiesiai per Xbox one ? Bandziau per interneta tai reikalauja payment method prideti. Negaliu pats isbandyti toli nuo dezes :)

 

Taip galima. Išbandžiau jau prieš kelias dienas.

 

O dėl 360 žaidimų ant X1 tai man labai patinka. Neturėjau as 360 konsolės. Ir PC gameris buvau silpnas. Tikrai manau atsiras ne vienas žaidimas kurį sužaisiu dėka šios funkcijos. Dažnai pasitaiko kad gold žaidimus ant 360 duoda geresnius negu ant X1. Taigi  bus ka veikti. 

 

Dar klausimėlis. Kas antro 360 gold žaidimo neleidzia pasimti per xbox.com. Veiksmas vyksta lietuvoje. Xbox one zaidimus duoda visus, o stai 360 kas antra. Gal žinote kaip galėtu šitai apeiti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galima. Išbandžiau jau prieš kelias dienas.

 

O dėl 360 žaidimų ant X1 tai man labai patinka. Neturėjau as 360 konsolės. Ir PC gameris buvau silpnas. Tikrai manau atsiras ne vienas žaidimas kurį sužaisiu dėka šios funkcijos. Dažnai pasitaiko kad gold žaidimus ant 360 duoda geresnius negu ant X1. Taigi  bus ka veikti. 

 

Dar klausimėlis. Kas antro 360 gold žaidimo neleidzia pasimti per xbox.com. Veiksmas vyksta lietuvoje. Xbox one zaidimus duoda visus, o stai 360 kas antra. Gal žinote kaip galėtu šitai apeiti. 

Tai regiono apsauga. X360 žaidimai turi regiono apsaugas. Panašu, kad tas žaidimas negali būti platinamas LT rinkoje. 

Šiuo atveju reikia ieškoti kokio free UK VPN. prisijungi per tą VPN ir pasiimti žaidimą. Aš pats pasijungiau per airišką VPN ir pasiimu visus tokius problematiškus žaidimus. Į x1 Dungeon Siege pavyko parsisiųsti, bet į x360 nesiunčia jo per lietuvišką intiką. Na o su BC dabar tai nebeaktualu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai regiono apsauga. X360 žaidimai turi regiono apsaugas. Panašu, kad tas žaidimas negali būti platinamas LT rinkoje. 

Šiuo atveju reikia ieškoti kokio free UK VPN. prisijungi per tą VPN ir pasiimti žaidimą. Aš pats pasijungiau per airišką VPN ir pasiimu visus tokius problematiškus žaidimus. Į x1 Dungeon Siege pavyko parsisiųsti, bet į x360 nesiunčia jo per lietuvišką intiką. Na o su BC dabar tai nebeaktualu.

 

Aciu uz atsakymą. O tas VPN reikalas labai sudėtingas? Išeina keliais žodžiais kur galima gauti ta free VPN?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nėra labai sudėtinga. Gali pabandyti tarkim šitą - http://uk.ufreevpn.com/ 

Tiesiog sek instrukcijas puslapyje kaip susikurti naują connection. Taip pat patariu pasikeisti DNS serverius į google -   DNS1: 8.8.8.8, DNS2: 8.8.4.4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio banko kortele? Visa ar mastercardas?

gyvenu ne lt,bet kiek zinau is lt pirkti kituose regionuose dar paprasciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenu ne lt,bet kiek zinau is lt pirkti kituose regionuose dar paprasciau.

dar vis neina nieko pirkti, nei per xbox nei per pc. gal zinai ka daryti?  gal kazkam yra taip buve?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vis neina nieko pirkti, nei per xbox nei per pc. gal zinai ka daryti?  gal kazkam yra taip buve?

tai is kokio regiono bandai pirkti,uk,us... ?

siulyciau nusipirkti gift cardu su to regiono valiuta is kurio nori pirkti,redeemini ir tada perki uz pinigus kurie sedi tavo acc.

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai is kokio regiono bandai pirkti,uk,us... ?

siulyciau nusipirkti gift cardu su to regiono valiuta is kurio nori pirkti,redeemini ir tada perki uz pinigus kurie sedi tavo acc.

keiciau is uk i us. niekam daugiau nera taip buve? gal kazkas galit padet kas gyvena lietuvoje..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as perku giftcardus ir jais atsiskaitau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.