Fisherman

League of legends Amerikoje pripažintas kaip sportas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi Amerikoje lol buvo pripažintas kaip sportas, kas daro jo profesionalios žaidėjus atletais. Tai reikštu jeigu esat lol pro žaidėjas gali gauti JAV visa prisijungiant prie komandų iš JAV. Aš manau tai gera žinia, nes gal tai bus žingsnis į priekį pripažinti daugiau žaidimų kaip netik žaidimais, nes jeigu boulingas yra sportas kodėl gi žaidimai negali. Kokia jūsų nuomonė apie tai?

 

Šaltinis http://www.gamespot.com/news/us-government-recognizes-league-of-legends-players-as-pro-athletes-6411377

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi Amerikoje lol buvo pripažintas kaip sportas, kas daro jo profesionalios žaidėjus atletais. Tai reikštu jeigu esat lol pro žaidėjas gali gauti JAV visa prisijungiant prie komandų iš JAV. Aš manau tai gera žinia, nes gal tai bus žingsnis į priekį pripažinti daugiau žaidimų kaip netik žaidimais, nes jeigu boulingas yra sportas kodėl gi žaidimai negali. Kokia jūsų nuomonė apie tai?

 

Šaltinis http://www.gamespot.com/news/us-government-recognizes-league-of-legends-players-as-pro-athletes-6411377

 

Man atrodo pas juos ir valgymas toj bus sportas ir visi storasikniai bus atletais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užtektų pasižiūrėt į tų LoL atletų kūno formas ir būtų aiškų, kad jie neskiria, kur sportininkas, kur hamburger'is. Sportas kiek suprantu tai yra kažkoks judėjimas, o prie kompo judi tiek pat kiek valgydamas, o jo tai nepripažinsi sportu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes jeigu boulingas yra sportas kodėl gi žaidimai negali. Kokia jūsų nuomonė apie tai?

 

pokeris irgi sportas, tai ką dabar? :)

Azijoje yra ir cyber sport olimpinės žaidynės. kad šitas pasaulis jibanutas ant galvos visiškai tai čia jau senai niekam ne naujiena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pokeris irgi sportas, tai ką dabar? :)

Azijoje yra ir cyber sport olimpinės žaidynės. kad šitas pasaulis jibanutas ant galvos visiškai tai čia jau senai niekam ne naujiena

 

Jo jeigu taip ir toliau tai cia visi aplinkui bus sportininkai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pokeris irgi sportas, tai ką dabar? :)

Azijoje yra ir cyber sport olimpinės žaidynės. kad šitas pasaulis jibanutas ant galvos visiškai tai čia jau senai niekam ne naujiena

 

Pasaulis nieko čia dėtas, aš manau gerai, kad pripažysta, kad ir žaidimai yra ne vien tik "žaidimai". Dėl to, kad Azijoje vyksta tai senai žinoma, bet vakarai į tai labai atšiauriai žiūrėdavo, o dar jau juda link tos linkmės.

 

Užtektų pasižiūrėt į tų LoL atletų kūno formas ir būtų aiškų, kad jie neskiria, kur sportininkas, kur hamburger'is. Sportas kiek suprantu tai yra kažkoks judėjimas, o prie kompo judi tiek pat kiek valgydamas, o jo tai nepripažinsi sportu.

 

Na sportas nėra apibrėžtas taip siaurai jog turi vien judėti visu kūnu. Protą pajudinti yra daug sunkiau negu kūną.

Ps. kodėl mūsų visuomenėje gyvena stereotipais. Jeigu žmogaus figūra nepatinka reiškias negali būti sportininku? Vau didžiausia nesamonė, kaip tik yra sporto šakų kur reikia būti stambesnio sudėjimo.

 

Jo jeigu taip ir toliau tai cia visi aplinkui bus sportininkai :D

 

Vien to, kad žaisti neužtenka būti pripažintam. Žmogus dar turi pasiekti tame ką nors, nes pvz aš važinėju dviračiu arba megėjiškai žaidžiu futbolą, bet manes niekas atletu nelaikys kol nepradėčiau tame pasiekti rezultatų reikiamų, kad pripažintu.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip priesiskai visi nusiteikia eSporto atzvilgiu :D Man tai net labai patinka, dotos turnyrus stebet idomiau negu kokia kase. Taip pat nenustebciau jeigu geriausi zaidejai ten daugiau uzdirba negu atletai lietuvoj. Dabar Dota 2 The International turnyro prizinis fondas jau virs 2.5 milijono usd ir dar kyla.

 

Sachmatai yra sportas, kodel cia negali buti sportas? Tik cia dar azartiskesnis negu tuos pacius sachmatus ar koky boulinga ziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chebra easy, chill."Sportininkas kuris nesportuoja irgi yra sportininkas"
Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man sportas siejasi su judėjimu, nežinau ar tikslinga vadinti žaidimus sporto šakomis, o "geimerius" atletais, kadangi žodis sportas gali prarasti savo tikrąją reikšmę :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.