proxyBone

krovimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal kas zino kodėl man ne sikrauna kompiuterio baterija , vis stovi ant 0 % , windows 8, viskas tvarkoi su pakroveju, rodo kad krunasi . Vakar tik nusipirkau pc :D ant windows 8 dar nemoku gerai elktis.

 

PC sony vaio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būt baterija brokuotą arba pakrovėjo laidas

Nes ant mano Dell, pakrovėjas kištukas susidėvi arba kas nors kitas atsitinka, tai baterijos nekrauna, ir labai lėtai veikia su laidu pats Dell nes negauna per laida tinkamos įtampos , atjungus krovimą Dell pagreitėja ir veikia puikei, pakeičiau krovimo laida ir viskas susitvarkė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būt baterija brokuotą arba pakrovėjo laidas

Nes ant mano Dell, pakrovėjas kištukas susidėvi arba kas nors kitas atsitinka, tai baterijos nekrauna, ir labai lėtai veikia su laidu pats Dell nes negauna per laida tinkamos įtampos , atjungus krovimą Dell pagreitėja ir veikia puikei, pakeičiau krovimo laida ir viskas susitvarkė

 

Power saving mode pakeisk į performance mode per power saving options :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau veikia normaliai, man jau antra karta taip atsitinka (per mano žoplas rankas), naujas laidas pas mane, ir prieš kečiant laida bandžiau per nustatimus keisti, nieko nesigavo, ir taip buvau išardęs kištuką to seno laido, vienas laidukas laikėsi ant keliu snargliu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar tik nusipirkau ta pc iš parduotuves naujas visiškai. Nesamonė kaš kokia rodo kad krauna vistiek ne krauna. dar baterija ne isijema . jo tas laido kištukas kliba idomei. turbut reik vešt pc dar gerai kad garantinis yra :'( :'(

Redagavo proxyBone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar tik nusipirkau ta pc iš parduotuves naujas visiškai. Nesamonė kaš kokia rodo kad krauna vistiek ne krauna. dar baterija ne isijema . jo tas laido kištukas kliba idomei. turbut reik vešt pc dar gerai kad garantinis yra :'( :'(

 

Geriau jau reikalauk keist kompiuteri nauju, bus kitaip kad menesi dar koki reikės laukti kol is garantinio gryš :) p.s jeigu nepaslaptis iš kur pirkai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau jau reikalauk keist kompiuteri nauju, bus kitaip kad menesi dar koki reikės laukti kol is garantinio gryš :) p.s jeigu nepaslaptis iš kur pirkai ?

 

Tai aisku kad reiks laukt o naujo nzn ar duotu gerai kad dar apdraudžiau 1 menesui . pirkau iš http://www.pcworld.ie/ aš iš airijos jai ką

Redagavo proxyBone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku kad reiks laukt o naujo nzn ar duotu gerai kad dar apdraudžiau 1 menesui . pirkau iš http://www.pcworld.ie/ aš iš airijos jai ką

 

Na jeigu normali parduotuvė tai ir pakeis, brokuota preke gavai, o ne pats sugadinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu normali parduotuvė tai ir pakeis, brokuota preke gavai, o ne pats sugadinai.

 

Bus matyt šeštadieni važiosiu žiūrėt . Dar vakar pamačiau šita bairi kad buvo 21% procentas ir ne sikrovė nuo jo tada ištraukiau laidai kad pc tik ant baterijos laikitusi žiuriu po 2-3 minučiu 13% tada per ta akimirka iki 5 % krito tada liko 1% ir pc išijunge ijungiau ir pradejo rodit 0%.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.