AsHas

Xbox 360 slim rrod

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Jau senai man taip yra, kad kai ijungiu xbox'a pabuna 6 sekundem zalia lempute, o poto pasidaro raudona. Kartais man xbox'as isijungia, kartais rodo raudona. Ka daryt, kad tai sutaisyt ir is kur man suzinot kas tai sukelia?

Aciu

Pas mane Xbox 360 slim 4gb + kinect Nuflashintas

As xbox'u daug nesinaudojau, tad nemanau, kad man galetu buti, kad jis suluzo.

 

EDIT:

Is nervu trenkiau kelis smugius i xbox'a ir jis pradejo veikt, cia ji reik must ar jis cia tiesiog istvirkes?

Redagavo AsHas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Jau senai man taip yra, kad kai ijungiu xbox'a pabuna 6 sekundem zalia lempute, o poto pasidaro raudona. Kartais man xbox'as isijungia, kartais rodo raudona. Ka daryt, kad tai sutaisyt ir is kur man suzinot kas tai sukelia?

Aciu

Pas mane Xbox 360 slim 4gb + kinect Nuflashintas

As xbox'u daug nesinaudojau, tad nemanau, kad man galetu buti, kad jis suluzo.

 

EDIT:

Is nervu trenkiau kelis smugius i xbox'a ir jis pradejo veikt, cia ji reik must ar jis cia tiesiog istvirkes?

 

smarkiau trenk, gal RGH pasidarys :happy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nejungiu prie interneto savo xbox'o, kad nebutu jokiu secret update arba panasiai. b*** as jus rimtai sakau, kad patrankiau ir vel veike, poto isjungiau po keliu valandu vel rode raudona lempute, vel patrankiau ir vel veike. As jusu normaliai b*** cia klausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nejungiu prie interneto savo xbox'o, kad nebutu jokiu secret update arba panasiai. b*** as jus rimtai sakau, kad patrankiau ir vel veike, poto isjungiau po keliu valandu vel rode raudona lempute, vel patrankiau ir vel veike. As jusu normaliai b*** cia klausiu.

 

tai tu išvis išimk tą raudoną lemputę, turėtų viskas susitvarkyt...jai nepadės pamegink pasikviest draugų,kad daugiau patrankytumėt tada tikrai nebešvies raudona lemputė.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bandyk iš galvos trenkt i sieną mažu pradės veikt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit zmogui rimta beda o jus zvengiat ,as siulau tau pameginti ransluosciu metoda ir isitaisyti papildoma cooleri

 

Ne į temą

Taigi čia slimas kokie dar rankšluoščiai ir papildomi cooleriai
, mano manymu reikėtu pirmaiusiai patikrinti maitinimo bloką ir visus kištukus perkišt gal kur nekontaktuoja. Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit zmogui rimta beda o jus zvengiat ,as siulau tau pameginti ransluosciu metoda ir isitaisyti papildoma cooleri

 

Na taip rankšluoščiai panaikins bėdą...jai jau pareina rrod tai geriau jau "pliką" konsolę be jokių priedų pradėt ieškotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip rankšluoščiai panaikins bėdą...jai jau pareina rrod tai geriau jau "pliką" konsolę be jokių priedų pradėt ieškotis.

 

As antra karta tokio sudo kaip xboxas 360 net dykai neimciau. Redagavo AsHas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.