narkata

Kalėdinis 2013 PlayManija.lt super konkursas #29

Rekomenduojami pranešimai

3litai :D

O kokia situacija dėl fotkių skaičiaus?ta prasme pas mane namie bus dvi eglutės,viena pas vaiką kambary,kita salione,tai as galiu fotkinti vieną arba abi ir dėt 2 kartus?kažkaip konkurso sąlygose šio dalyko neradau :poker:

gali deti visas bet vistiek dalyvausi tik kaip vienas asmuo nebent rinktume graziause egle tai turetum daugiau sancu :) o kaip bus dar patys nezinom :)

tik viena eglute savo nufotkint nereikia po 3 ar 8 eglutes dėti

Po kol kas 21 dalyvaujantis jau konkurse yra, taip kad kiek vienam po prizą bus, nes prizu yra po kol kas 27 :)

ne 27 o 30 prizu vienas bus staigmena tik neapsisprendziu kas tai dar neskelbiu ne vieno :)

gali deti visas bet vistiek dalyvausi tik kaip vienas asmuo nebent rinktume graziause egle tai turetum daugiau sancu :) o kaip bus dar patys nezinom :)

ne 27 o 30 prizu vienas bus staigmena tik neapsisprendziu kas tai dar neskelbiu ne vieno :)

o del egluciu su narkata nesutarem :oops: gerai jau dekit po viena issirinkit graziausia ir idekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko vėliau pažaisime war thunder ir suderinsime ką nors, jei bus laiko ,nes žaidimas kabluojantis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KA TRYS DIENOS LIKO suskaiciavau 43 dalyvius

Tai pagal ką rinksit laiminguosius? Sakyčiau, pagal gražiausias egles būtų teisingiausia... :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pagal ką rinksit laiminguosius? Sakyčiau, pagal gražiausias egles būtų teisingiausia... :whistling:

Aš nesutikčiau, nes dauguma būtų daug gražiau patvarkę ir nufotografavę savo eglutes. O ir visi "wallpaper'iniai" variantai iškart atkristų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia butu kaip senais laikas surinkt visu ikelusiu nickus surasyt ant lapeliu ir traukt po viena, kas koki priza laimejo. Manau butu teisingiausia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia jau bus musu problemos kaip trauksime laiminguosius 
aš tai kelis trauksiu random ir pagal groži ir t.t. kaip sakoma 50/50 


o gal ir 70/30 bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesutikčiau, nes dauguma būtų daug gražiau patvarkę ir nufotografavę savo eglutes. O ir visi "wallpaper'iniai" variantai iškart atkristų.

Dėl Wallpaperių sutinku, bet su "dauguma būtų daug gražiau patvarkę ir nufotografavę savo eglutes" nesutinku. Kelia nuotraukas į konkursą, bet jau gražiai tą padaryti sunku? Na, bet paliksim Narkatai nuspręst, kaip jie rinks.

 

Dar pakaišiosiu savo nuomone :working:  : paprastesnių prizų laimėtojus galima rinkti pagal atsitiktinumą, bet rimtesnių prizų pagal gražumą ar pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi konkurse parašytą aiškiai manau "Laiminguosius trauksime burtų keliu."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie pagal groži bus gal tik vienetai, jei rinkčiau visus pagal groži tai visus savo prizus įteikčiau vienam žmogui
už tai ir sakau kad gali būti vieni bus random kiti bus pagal groži su papildomais prizais, kurie nebuvo užsiminti

Ir taip per daug pasakiau čia, tai kad nusiraminkite jus čia su tais, kaip mes rinksime, aiškiai taisyklėse parašyta burtu keliu
o ką mes sugalvosime čia jau musu reikalas yra o ne jūsų 

 

Vsio lekiu į darbą !"£$%^&*(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi konkurse parašytą aiškiai manau "Laiminguosius trauksime burtų keliu."

Gerb. Swizz, tai dabar jau jie keis taisykles. Iš pradžių dalyvaut galėjo iki gruodžio pradžios užsiregistravę,paskui ir vėlesni gali susimokėję už metus. o dabar dar pagal grožį bus vertinama dar? nu taip,mano tv wallpaper- screensaver jau galima pamiršti,svarbu už hostingą surinkta jau pakankamai šį mėnesį. Ir nesvarbu,kad mano foto kokybė tikrai akių negadina,nei kai kurių sunkiai įžiūrimos susiliejusios foto su eglėmis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta sakau raminkitės jus su tais traukimais, aš jums sakau
arba baigsis piktuoju !"£$%^&*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.